نفت مسجد سلیمان 0 - 2 استقلال

نفت مسجد سلیمان 0 - 2 استقلال
By   امیر حسین اسلامی   3527 Day ago

این برد رو به همه ی دوستان تبریک میگم.در روز تساوی سپاهان و پدیده و نفت ، استقلال توانست با یک بازی حساب شده و منطقی با استقاده از حرفه ای بودن خودش یک برد دلچسب رو کسب کنه و فاصله خودشو با رقیبان افزایش بده.

مهمترین نکاتی که این بازی داشت میتونم به موارد زیر اشاره کنم.

1- چهارمین کلین شیت فروزان که با مهار های عالیش و خصوصا مهار ضربه پنالتی زنیدپور بدست اومد

2 - دفاعی منطقی با وجود غیبت چندین بازیکنمون

3 - گلزنی مهاجمان تیم ( نکته ای که فصل قبل خیلی از اون ناله میکردیم و حنیف جور تیم رو میکشید)

4 - مدیریت و کنترل جریان بازی با افزایش تعداد پاسهای صحیح بین خطوط و تنوع تاکتیکی

5 - در 3 بازی اخیر 8 گل به ثمر رسوندیم و گلی دریافت نکردیم.

انتخاب بهترین بازیکن زمین از ببین برهانی و فروزان خیلی سخته ولی من به فروزان رای میدم.

By   محمد میلاد خراسانی   3527 Day ago

افرین درسته  .با این که نفت خیلی قشنگ بازی کرد ولی استقلال نیز خوب دفاع کرد و با تجربه بالا تونست بازی رو ببره

زنده باد استقلال.اس اس 2*************نفت سلیمان 0

لنگی خبر دار

By   سعید آقامحمدی   3527 Day ago

فروزان

By   حسن یارمحمدی   3527 Day ago

متاسفانه بازی رو نرسیدم ببینم

این فصل شروع طوفانی داشتیم که امیدوارم همچنان ادامه داشته باشه

تقریبا بازی آسونمون تموم شده و دو بازی سخت با نفت و فولاد داریم که خیلی مهمه

فروزان

By   علیرضا جوادیان   3527 Day ago

با توجه به کار خوب فروزان ولی آرش دو تا پاس گل بی نقص داد و من به آرش رای میدم امروز واقعا دونده و تاثیر گذار بود

By   zahra*ss*7777 4444*777   3527 Day ago
Written by: علیرضا جوادیان
تبریک به همه واقعا برد دلچسبی بود....از همه ی بازیکنام ممنونم...فروزان هم با اون پنالتی که گرفت یه جورایی نجاتمون داد ولی به نظر منم ارش...هر چند فروزان هم خوب بود
By   shide HR   3527 Day ago
هم ارش هم فروزان هر دو عالی بودن , سخته یکیشونه انتخاب کنم....
By   لیلا جوکار   3527 Day ago

منم تبریک میگم برد خیلی خوبی بود و حالا حالاها لنگیها باید بالای سرشونو نگاه کنن تا سرورشون استقلال رو ببینن....

استقلال خیلی منطقی بازی کرد آرش عالی بود ومیشه گفت یک پاسور به تمام معنا. ولی فروزان واقعا تیم رو نجات داد و از مساوی شدن بازی جلوگیری کرد.دست همه بچه ها درد نکنه عالی بودن....

By   سید حسن طاهری   3527 Day ago
انصافا در نیمه دوم خوب بازی نکردیم چشم به ضذ حمله داشتیم مثل تیمهای حرفه ای که زهر خودمون رو با زیرکی و سرعت عالی ارش و پاس قشنگش گرفتیم. فروزانم خوب پنالتی گرفت به جل و به موقع و سومین کلین شیت پیاپی و پهارمین کلین شیت فصلش رو انجام داد. به نظرم ارش خوب بازی کرد این ارش گل پسره
By   سمانه علیزاده   3527 Day ago

من بازی رو کامل ندیدم ولی پاسهای آرش عاااالللییییییی بود.دم همشون گرم.خسته نباشن.

By   میثم محمدی قراسویی   3526 Day ago

من هم متاسفانه بازی رو ندیدم و نتیجه شو سعید عزیز بهم خبر داد... پس بالطبع نمیتونم بگم بهترین بازیکن کی بوده. ولی میتونم به دوستای آبی دلم تبریک بگم بخاطر نتیجه دلخواه.....

البته بقول حسن عزیز بازی های سخت مون در راهه که ان شاء الله اونا روهم میبریم....

By   fariba nikzad   3526 Day ago
با تاخیربردتیم محبوبموبه همه ی دوستان تبریک میگم!!متاسفانه نبودم ونتونستم بازیو ببینم واسه همین نتونستم تونظرسنجی شرکت کنم!!
By   امِِِیِِِر محمدی   3447 Day ago
فروزان

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.