حمایت

حمایت
By   علیرضا جوادیان   3543 Day ago

باسلام خدمت همه دوستان خیلی مختصر میگویم در این چند روز گذشته که کاربر جدید به نام پسر استقلالی در سایت آمده وضعیت سایت بسیار نا منظم و پر از اهانت های ایشون بوده بارها در خصوصی من و چند نفر از دوستان از الفاظ نا درست استفاده کرده مزاحمتهای متعدد برای خانمها ایجاد کرده تا به امروز در خواستی اینگونه از دوستان نکرده بودم ولی امروز از همه کسانی که به من احترام میگذارند خواهش میکنم پاسخ تاپیکهای این کاربر را ندهید ممنون از شما

By   امیر حسین اسلامی   3542 Day ago

هر چی علی آقا بگه

By   ساحره عصار   3542 Day ago
چشم علی آقا ما خانمها که حتما از شما حمایت میکنیم چون یه جورایی حمایت از خودمون به حستب میتد ولی برادر عزیز یک نفر دیگر رو هم باید به این تاپیک اضافه کرد که داره تو خصوصی از حد خودش بیشتر صحبت میکنه  این و نوشتم شاید یه تجدید نظری بکنه اگر نشد حتما شمارو در جریان میذارم!
By   ساحره عصار   3542 Day ago
بابت غلطهای املاییم عذر خواهی میکنم
By   سمانه علیزاده   3542 Day ago

من به شما احترام میذارم ولی به تاپیکهای ایشونم جواب میدم.چون به شخصه ازش بی احترامی ندیدم.پس جواب دادن من به تاپیکهای ایشون رو حمل بر بی احترامی به خودتون نذارید.متشکرم
By   میثم محمدی قراسویی   3542 Day ago
حتما همینطوره که شما میگین... چون آدم دوروییه؟! توی عمومی چرب زبونی میکنی وتو خصوصی اهانت و فکر میکنه  هرکاری که دلش بخواد میتونه بکنه....
By   سعید آقامحمدی   3542 Day ago
منم از شما حمایت میکنم
By   shide HR   3542 Day ago
Written by: سعید آقامحمدی
منم از شما حمایت میکنم
By   مرضیه غلامی   3542 Day ago
Written by: shide HR
[quote=1375@2800]منم از شما حمایت میکنم
By   محمد میلاد خراسانی   3542 Day ago
Written by: امیر حسین اسلامی

هر چی علی آقا بگه

Written by: محمد میلاد خراسانی
[quote=Different]

هر چی علی آقا بگه

هرچی دوستان استقلالی بگن
Written by: سمانه علیزاده

من به شما احترام میذارم ولی به تاپیکهای ایشونم جواب میدم.چون به شخصه ازش بی احترامی ندیدم.پس جواب دادن من به تاپیکهای ایشون رو حمل بر بی احترامی به خودتون نذارید.متشکرم
البته ایشون به من هم بی احترامی نکرده و خیلی هم فعاله و بابت توهینی که به دوستان کرده بود  معذرت خاهی کرده ولی نمیدونم چرا قوانین رو رعایت نمیکنه .
مثلا وقتی یک تاپیک هست چرا دوباره اون تاپیک رو ایجاد میکنه .
اگه قوانین رو رعایت کنه کسی باهاش مشکلی نداره  .
By   علیرضا جوادیان   3542 Day ago
با سلام و تشکر از همه دوستان برای حمایتشون البته این حمایت را من برای برقراری نظم تالار میخواستم و جا انداختن احترام به همه ما اینجا دور هم جمع شدیم تا در ارتباط با تیم مورد علاقمون بحث و راهکارهای رشد بهتر تیم را بیابیم در اصل همگی یک هدف داریم ایجاد هدف مشترک در تالار ما را به هم نزدیکتر کرده ودوستی قرابتی خاص را بین ما بوجود آورده که براثر آن بارها با همدلی و یکی شدن جلوی کسانی که در زمانهای مختلف به نوعی باعث عدم آرامش تالارها بودند را گرفتیم ولی دوستانی که نظرشان بر این بود که این کاربر به آنها بی احترامی نکرده باید بدانند سعی این است به هیچ کاربری بی احترامی نشود نه در عمومی نه در خصوصی تا همه در کمال ادب با هم ارتباط داشته باشند شاید روزی کاربر جدید دیگری به شما بی احترامی کرد مطمئنن ما ساکت و بی تفاوت نمیمانیم و با اینگونه بد اخلاقیها در هر زمان و در مورد هر شخص اعتراض میکنیم باز هم از همه ممنونم
دقیقا من هم میخاستم همینو بگم .توهین به یه دوست یعنی توهین به شما توهین به من توهین به ما.
البته این رو هم بگم اینججا ارث پدرمون نیست و اگه علی اقا این تاپیک رو گذاشته برا نظم و حرمتها گذاشته .ایشاااااهمه در کنا ر هم ازتیم محبوبمون حمایت کنیم .
زنده باد استقلال و استقلالی
بین همه تیمهای دی
By   لیلا جوکار   3542 Day ago
علی آقا کاملا درست میگین. بعضی از کاربرا اینجا رو واسه یه هدفای دیگه انتخاب میکنن منظورم فقط این شخص نیست.....
By   علیرضا موسوی   3541 Day ago
آقا من یه چی بگم.شما اینقدر که با کد و رمز حرف میزنین که آدم اینجا به همه شک میکنه.معلوم نیست کی خوبه کی بد
By   افسانه طرقیان   3541 Day ago
ما طرف شماییم علی آقا و میدونیم هدفتون حفظ احترام و نظم تو سایته
By   حسن یارمحمدی   3541 Day ago
حتما همه همین کارو میکنیم
By   حسن همراه   3541 Day ago
Written by: محمد میلاد خراسانی
دقیقا من هم میخاستم همینو بگم .توهین به یه دوست یعنی توهین به شما توهین به من توهین به ما.
البته این رو هم بگم اینججا ارث پدرمون نیست و اگه علی اقا این تاپیک رو گذاشته برا نظم و حرمتها گذاشته .ایشاااااهمه در کنا ر هم ازتیم محبوبمون حمایت کنیم .
زنده باد استقلال و استقلالی