پیش بینی عملکرد کادر فنی

پیش بینی عملکرد کادر فنی
By   کاویار جعفرپور   4425 Day ago

به نظر شما عملکرد پرویز مظلومی در استقلال از فصل قبل تا اکنون چگونه است؟ 1.عالی             2.متوسط            3.ضعیف  (البته میتونید توضیحاتی رو هم ارایه بدید)

By   محمد قادری   4424 Day ago

ضعیف...

استقلال با این همه ستاره جاش اینجای جدول نیست...شاید بگید بازیکنا مصدوم شدن ولی بقیه بازیکنا هم یک سر وگردن از بقیه تیما بالاتر هستن...

By   ف م   4424 Day ago

عالی هستش  به نظر من یک هوادار واقعی در همه حال طرفدار تیمش هست چه استقلال ببازه چه ببره .

By   sam rad   4390 Day ago
بسیار ضعیف این مربی بااین افکار ضعیفش اصلا در حد و اندازه این یازیکنان نیست.به این دلیل 1- در اکثر نیمه دوم بازنده نیمه مربیان بود.2-تادقایق 85 شهامت تعویض را ندارد3-تمام تعویضها درجهت تضعیف استقلال بود.
By   ساجده اسدی   4390 Day ago

به نظر من متوسط بوده:1-تو دربی ها نسبتا خوب بوده2-با این همه مصدوم و اینکه بازیکنای ذخیره اکثرا جوون و بی تجربه ان خوب پیش اومده

By   فاطمه اکبری   4389 Day ago

منم رای به متوسط بودن عملکرد اقای مظلومی میدم و با نظر دوستمون هم موافقم تو دربی ها نسبتا خوب عمل کرده البته به جز دربی اخر اما به نظر من در حد و اندازه استقلال نیست استقلال یه مربی بزرگ میخوادالبته اینم بگم که منظورم امیر قلعه نویی نیست

By   سارا راستین   4388 Day ago

ba nazar dostam sam rad movafegham

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.