لنگی پور بد جور قهوه ای شد

لنگی پور بد جور قهوه ای شد
By   محمد میلاد خراسانی   3533 Day ago

دیشب در برنامه 90 لنگ دات کام مایلی کهن پشت خط امد تا در مورد پاره ای از مسائل اخراج علی لابی صحبت کند که اول از همه اقای رحیمی و بعد اقای علی لابی و برادرش و سپس لنگی پور را قهوه ای کرد .جوری که لنگی پور رنگا رنگ شد و سریعا میخاست خداحافظی کند که مایلی کلنگ هرچی  دلش خاست بهش گفت .
دلمان خنک شد ایشاااااااااااااااااااا بلاخره یکی خاهد امد و انتقام  اس اسی ها از این برنامه لنگی خاهد گرفت .

By   علیرضا جوادیان   3532 Day ago
برنامه جالبی بود اول فردوسی پور کاملا مشخص شد که دنبال روی یک خط مافیایی تو فوتباله و اینکه همش شعار سلامت فوتبالو میده بیشتر نمایشه بعد هم شخصیت دایی رحیمی و هیئت مدیره پرسپولیس نشون داده شد خلاصه برنامه از دست نا عادل در رفت و قرمزا بد جور خراب شدن حالا منتظر باشید این فردوسی پور یک جوری تو برنامه های آینده به استقلال ضربه بزنه که از دل هواداران قرمز در بیاره گند کاری دیشبو
By   ساحره عصار   3532 Day ago
درسته!!ولی آقا میلاد برای اسمگذاری تاپیکتون دقت کنید یه کم از کلمات بهتری استفاده کنید ممنون میشیم من به نوبه خودم خوشم نمیاد تو این سایت سنگین و دوستانه از این کلمات ببینم البته خواهشا......شایدم مشکل از منه ......نمیدونم
By   محمد میلاد خراسانی   3532 Day ago
Written by: علیرضا جوادیان
برنامه جالبی بود اول فردوسی پور کاملا مشخص شد که دنبال روی یک خط مافیایی تو فوتباله و اینکه همش شعار سلامت فوتبالو میده بیشتر نمایشه بعد هم شخصیت دایی رحیمی و هیئت مدیره پرسپولیس نشون داده شد خلاصه برنامه از دست نا عادل در رفت و قرمزا بد جور خراب شدن حالا منتظر باشید این فردوسی پور یک جوری تو برنامه های آینده به استقلال ضربه بزنه که از دل هواداران قرمز در بیاره گند کاری دیشبو
احسنت دقیقن درست گفتید :لنگی پور یک جور تو برنامه های اینده به استقلال ضربه خواهد زد تا دل هوادارن قرمز تیم خودش رو بدست بیاره .
البته اون که دشمن استقلال و استقلالی ه این ثابت شده و کارشه دشمنی با استقلال
By   محمد میلاد خراسانی   3532 Day ago
Written by: ساحره عصار
درسته!!ولی آقا میلاد برای اسمگذاری تاپیکتون دقت کنید یه کم از کلمات بهتری استفاده کنید ممنون میشیم من به نوبه خودم خوشم نمیاد تو این سایت سنگین و دوستانه از این کلمات ببینم البته خواهشا......شایدم مشکل از منه ......نمیدونم
ا
من که فهش  و توهین نکردم .از کلمات زشت و ناپسند و نامشروع مگه استفاده کردم .؟؟؟؟؟؟شما جوری میگید از این کلمات دوست ندارم ببینم که من خودم شک کردمممم  و دوباره نگاه کردم به تاپیکم.
رنگی شد یه اصطلاح عامیانه هست یعنی ضایع شد / درست باید شئونات حفظ بشه ولی دیگه حوزه علمیه که نیست .
من بخاطر اینکه شما دوست عزیز یشکسوت سایت هستید  ناراحت نشید و  اتحاد و همدلی حفظ شود .دقت میکنم تا باعث ناراحتی شما نشم با کلمات خودم
By   محمد همراه   3531 Day ago
Written by: علیرضا جوادیان

موافقم 
By   ساحره عصار   3531 Day ago
من از شما ممنونم شما احترام گذاشتنت هم با کنایه است درسته حوزه علمیه نیست ولی سر کوچمون هم نیست....
ولی ممنون که سعی میکنید احترام بذارید منم سعی میکنم اینجور تاپیکها رو ندید بگیرم ...شما راحت باشید بازم تشکر میکنم

​اونجا که کیروشی پور گفت 15ساله رسانه افتاده دست شما و برنامه تون هدایت شدس خیلی حال کردم که یکی از همون تیمی که طرفداریش رو میکنه این حرفوبهش زد.

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.