یکی نیست به این اقا بگه گذشت علی اصضری تیم ها رو بردند

یکی نیست به این اقا بگه گذشت علی اصضری تیم ها رو بردند
By   آکو نوبری   3508 Day ago
نه تاکتیک نه کار گروهی نه حمله نه دفاع کل تیم شده 4 بازیکن که واسه این تیم حیفن ، اول فصل میگن تمام بازیکن مورد نظر خریداری شد ما این میکنیم ما ان میکنیم تمام گل هایی که استقلال زده 90درصد رو تاکتیک یا کار گروهی نبوده یعنی استقلال انقدر کوچیک شده هر کی 2 کلاس سواد فوتبالی یاد گرفته میاد این تیم مارو داغون میکنه خدا به این استقلال ما رحم کنه
By   علیرضا موسوی   3508 Day ago
عزیز من وقتی تیم کامل نیست مربی چی کار کنه؟دفاع هم که امیر حسین صادقی قربونش برم توپ ازش رد نمیشه.خسرو حیدری هم که دیگه ......  سجاد شهباز زاده 7 متر دروازه رو کج میبینه. دیگه ربطی به مربی نداره
By   shide HR   3508 Day ago
نه تاکتیک نه کار گروهی نه حمله نه دفاع کل تیم شده 4 بازیکن که واسه این تیم حیفن ، اول فصل میگن تمام بازیکن مورد نظر خریداری شد ما این میکنیم ما ان میکنیم تمام گل هایی که استقلال زده 90درصد رو تاکتیک یا کار گروهی نبوده یعنی استقلال انقدر کوچیک شده هر کی 2 کلاس سواد فوتبالی یاد گرفته میاد این تیم مارو داغون میکنه خدا به این استقلال ما رحم کنه
باز استقلال باخت,شما پیدات شد . ..  
By   علیرضا جوادیان   3508 Day ago
Written by: shide HR
[quote=JOKER BLUE]نه تاکتیک نه کار گروهی نه حمله نه دفاع کل تیم شده 4 بازیکن که واسه این تیم حیفن ، اول فصل میگن تمام بازیکن مورد نظر خریداری شد ما این میکنیم ما ان میکنیم تمام گل هایی که استقلال زده 90درصد رو تاکتیک یا کار گروهی نبوده یعنی استقلال انقدر کوچیک شده هر کی 2 کلاس سواد فوتبالی یاد گرفته میاد این تیم مارو داغون میکنه خدا به این استقلال ما رحم کنه
By   مهرداد پدرام   3507 Day ago
امیرخان قلعه نویی بارها نشون داده که مرد لحضات بحرانی هستش و من به دانش ومربی گری ایشون اطمینان کامل دارم وبه شما دوستان قول میدم که استقلال امسال قهرمان هست ونگران نباشین ونگذارید بعضی دوستان شیطنت بکنن واعصاب شما رو به هم بریزن  به امید کوری چشم دشمنان استقلالا عزیزمان
By   علیرضا موسوی   3507 Day ago
آفرین آقا مهرداد.....
By   مرضیه غلامی   3507 Day ago
خیلی زود کاسه ی چه کنم چه کنم دست گرفتید .درسته همه ی دوستان استقلالی ناراختن ولی این باعث نمیشه بگیم فقط امیر خان مقصره ، تیمی که سه چهار تا بازیکن مصدوم داره و هنوز نتونسته یک بار با تیم کاملش وارد بازی بشه انصافاً‌ خوب نتیجه گرفته.بحز این سه مسابقه که واقعاً کم شانس و البته بی دقت بودن
By   مهرداد پدرام   3506 Day ago
بچه ها استقلال پرسپولیس نیست و ما هم طرفدارای اونا نیستیم پس خواهش میکنم اون پرستیژ و جنتلمنی رو که خواص استقلال وطرفداراش هست حفظ کنیم وبه حمایت تیم محبوبمون بپردازیم ودر این مدت که استقلال عزیزمان به آرامش نیاز داره باید به اون کمک کرد تا به روزهای اوج خودش که لنگیا رو پیچونده بود برگرده به امید موفقیت استقلال واستقلالیهای عزیز
By   مهرداد پدرام   3506 Day ago
مرسی  آقاعلیرضا
By   علیرضا جوادیان   3506 Day ago
Written by: مهرداد پدرام
بچه ها استقلال پرسپولیس نیست و ما هم طرفدارای اونا نیستیم پس خواهش میکنم اون پرستیژ و جنتلمنی رو که خواص استقلال وطرفداراش هست حفظ کنیم وبه حمایت تیم محبوبمون بپردازیم ودر این مدت که استقلال عزیزمان به آرامش نیاز داره باید به اون کمک کرد تا به روزهای اوج خودش که لنگیا رو پیچونده بود برگرده به امید موفقیت استقلال واستقلالیهای عزیز
By   علیرضا جوادیان   3506 Day ago
Written by: مهرداد پدرام
امیرخان قلعه نویی بارها نشون داده که مرد لحضات بحرانی هستش و من به دانش ومربی گری ایشون اطمینان کامل دارم وبه شما دوستان قول میدم که استقلال امسال قهرمان هست ونگران نباشین ونگذارید بعضی دوستان شیطنت بکنن واعصاب شما رو به هم بریزن  به امید کوری چشم دشمنان استقلالا عزیزمان
By   علی دوستی   3502 Day ago
دوست عزیز اینجا اروپا نیست که تیم بازی عالی بکنه ببازه تماشاگر چیزی نگه تو لیگ ایران الان برای همه نتیجه مهم شده رتبه تو جدول مهمه فقط یه مرور کوچیک بکن همین مربی چه افتخاراتی برای استقلالمون کسب کرده                         با احترام ابی دل عزیز

By   رسول باقری   3479 Day ago
​جواب ss_alireza
دوست عزیز شما میکین تیم کامل نیست به نظزت کی باعث ناقص شدن تیمه  تمام بازیکن های خوبمون از دست کی فرار کردند. همین مجیدی محبوبمون رو کی میخواست هیچی جلوه بده ولی با درخشش هایی که داشت هم قلعه نویی و هم فتح الله زاده رو نشوند سرجاشون . منتظری از دست کی فرار کرد و جباری و نکونام و ...  کی بود میخواست کاری کنه آرش آقای گل خسته بشه از استقلال بره گرچه موفق شد تاثیرگذاریش کم بشه معلومه اگه یه بازیکن دائم رو نیمکت باشه نمیتونه تو اوج باشه وقتی روحیه نداشته باشه تازه فکر میکنی صادقی چرا نمیتونه بازی کنه چون روحیه نداره و دلیلش رو همه میدونن نیازی به گفتن نداره، صادقی که توی این چند سال اخیر یکی از بهترین مدافعان استقلال بوده . دست از این ارق های الکی بر دارید قلعه نویی به درد استقلال نمیخوره. خودتونو کم گول بزنید...............................................................متاسفم
By   رسول باقری   3479 Day ago
Written by: رسول باقری
دددوستان ببخشید بابت چند اشتباه تایپی بعضی از دوستان انقدر رو اعصاب آدم راه میرن ..... انقدر تند نوشتم و پیام رو سریع ارسال کردم اینجوری شد...
By   علیرضا موسوی   3479 Day ago
 ببین دوست عزیز زیاد شلوغش نکن.من واسه همه کسایی که تو استقلال تو این چند سال مربی گری کردن احترام قائلم نه فقط واسه امیر.اگه خودتو استقلالی میدونی پس آمار استقلال رو باید خوب بدونی.رفتن به جمع 4 تیم برتر آسیا،قهرمانی تو لیگ برتر و جام حذفی انا با کی بدست اومده؟مگه تیم پرویز مظلومی به قول خودشون کاملترین تیم چند سال اخیر استقلال بوده چی کار کرد؟فقط یه فرهاد مجیدی نیم فصل از استقلال رفت ولی زمان قلعه نویی چند تا بازیکن رفتن و چند تا دائم مصدوم شدند.این از این.بحث رفتن بازیکن ها: من فکر کنم شما به جای اینکه بازی های استقلال رو از تلویزیون دنبال کنی از روزنامه ها دنبال میکنی بد بای کردن صادقی چه ربطی به امیر داره؟چی میگی؟پس خسرو و تیموریان هم به خاطر حضور امیر بد بازی میکنن؟ امیر نکونامو نخواست چون اصلا بازیکنی در اندازه استقلال نبود ونتونست اونطور که باید باشه.یه بازی بگو که نکونام تو استقلال ستاره بود و موثر، فقط یه بازی بگو.فقط رفتن فرهاد مجیدی به قلعه نویی مربوط میشه رفتن جباری هم که خودش گفته با فتح الله زاده مشکل داشته نه با امیر.در اخر اینو بگم که اگه فکر میکنی علیرضا منصوریان و فرهاد مجیدی تو این زمان بیان استقلال موفق میشن سخت در اشتباهی.
By   آکو نوبری   3450 Day ago
بخدا گذشت بابا گذشت یکی به این اقا بگه تموم شد اون دوران
By   میرودود سیدمحمدی   3450 Day ago
​کسانی که به امیرخان ایراد میگیرن؛دانش فوتبالی ندارن.کیفیت بازی خوب بود. مطمئن باشید قهرمان هستیم.تیم فقط استقلال......... مربی فقط امیرخان...... سیدودود
By   حسن یارمحمدی   3450 Day ago
Written by: میرودود سیدمحمدی
​کسانی که به امیرخان ایراد میگیرن؛دانش فوتبالی ندارن.

قبول ندارم چون دیگه با این اوصاف  کسی نباید ایراد بگیره
​کدوم اوضاع؟؟ همش4 امتیاز با صدرجدول فاصله داریم.
بدبختانه استقلال گیر هوادار بی سوادی مثل شما افتاده ببا مشنگ برو از 2 سال پیش یا زیاد دور نرو از 10 بازیه گذشته امار این مربی رو نگاه کنید ،امارهای  اول فصلم به خاطر این بود تیم ها اماده نبودن
Written by: آکو نوبری
بدبختانه استقلال گیر هوادار بی سوادی مثل شما افتاده ببا مشنگ برو از 2 سال پیش یا زیاد دور نرو از 10 بازیه گذشته امار این مربی رو نگاه کنید ،امارهای  اول فصلم به خاطر این بود تیم ها اماده نبودن

عزیز من تیمی که انقد آمارش بده هواداراشم بی سوادن شما چه اصراری دارید طرفدارش باقی بمونی پرسپولیس آمارش خوبه هواداراشم باسوادن تازه دربی هم برده گزینه خوبی برای طرفداری
Written by: حسن یارمحمدی
[quote=1660234174]​کسانی که به امیرخان ایراد میگیرن؛دانش فوتبالی ندارن.

قبول ندارم چون دیگه با این اوصاف  کسی نباید ایراد بگیره

مطلبم اشکال نگارشی داشت منظورم اینه که با این جمله شما دیگه کسی حق ایراد گرفتن نداره چون متهم به این میشه دانش فوتبالی نداره و این غلطه
​قربانhhh777. لیاقت این بی ادبهای استقلال نما همون لنگی شدنه. سنگ امیر بر سرتان خیلی سنگینه.
By   علیرضا جوادیان   3450 Day ago
اگر آدم با سواد تو هستی با ادبیات مخصوص به خودت پس بهتره همه ما بی سواد باشیم چون اینگونه سواد نکبت آور است تو از بیماری روانی رنج میبری و دوست داری با دیگران بجنگی و هتاکی کنی و خود شیفتگی شدیدا رنجت میدهد و به همین دلائل نمیتوانی با دیگران ارتباط سالم و دوسویه برقرار کنی
یه لعنتم چسبید به هواداری که فقط حرف قشنگ زدن بلده و انقدر این جملات و تو مغز همه فرو کرده که همه از استقلال یه تیم کوچیک میخوان
By   علیرضا جوادیان   3450 Day ago
هنر یک انسان زیبا حرف زدنه و هنر حیوانات نعره کشیدن
By   محمد مهدی قادری   3447 Day ago
Written by: علیرضا جوادیان
[quote=shide][quote=JOKER BLUE]نه تاکتیک نه کار گروهی نه حمله نه دفاع کل تیم شده 4 بازیکن که واسه این تیم حیفن ، اول فصل میگن تمام بازیکن مورد نظر خریداری شد ما این میکنیم ما ان میکنیم تمام گل هایی که استقلال زده 90درصد رو تاکتیک یا کار گروهی نبوده یعنی استقلال انقدر کوچیک شده هر کی 2 کلاس سواد فوتبالی یاد گرفته میاد این تیم مارو داغون میکنه خدا به این استقلال ما رحم کنه
By   محمد مهدی قادری   3447 Day ago
Written by: علیرضا جوادیان
هنر یک انسان زیبا حرف زدنه و هنر حیوانات نعره کشیدن
کاملا موافقم.نعره کشیدن مخصوص حیوانات است آقای جوکر قرمز.پس لطفا درست حرف بزن و دست از این بی ادبی بردار.
By   رسول موگویی   3447 Day ago
منم که انقدر از دست قلعه نویی دلم پره اما کاملا تقصیر را گردن او نمی اندازم . بازیکنا هم مشکل دارن . البته بعضیا شون .