درگذشت مرتضی پاشایی

درگذشت مرتضی پاشایی
By   رسول موگویی   3450 Day ago
در گذشت مرتضی پاشایی رو به همه ی آبی دلان تسلیت می گم . امیدوارم خداوند به خانواده اش صبر بده .
By   امیر حسین اسلامی   3450 Day ago
منم درگذشت سلطان قلب های نسل جوانمون رو به همه دوستان تسلیت عرض میکنم.
زیاد حرف برای گفتن دارم ولی دلم به نوشتن نمیره.فقط در همین که وقتی این همه انسان عاشقانه برای سلامتیت دعا کنن وقتی پدر و مادر و حتی مردم ازت راضی باشن و به نیکی یاد کنن وقتی مرگ با عزت داشته باشی و صبح جمعه از دنیا بری اینا همش یه معنی داره و اون بهشتی بودن و عاقبتی روشن رو داره.
وقتی که تو آمدی به دنیا عریان----------جمعی به تو خندان و تو بودی گریان
کاری بکن ای دوست که وقت رفتن----------جمعی به تو گریان و تو باشی خندان
By   لیلا جوکار   3450 Day ago
http://8pic.ir/images/tvmx09mwspsx05frga7m.jpg

خیلی خیلی ناراحتم و به همه دوستان استقلالیم و به خصوص خانواده مرتضی پاشایی عزیز و به یاد موندنی تسلیت میگم.خدا روحش رو شاد کنه کسی که صداش تا ابد زنده ست.....
By   علیرضا موسوی   3450 Day ago
درگذشت مرتضی پاشایی خواننده محبوب،هوادار استقلال و عضوی از خانواده استقلال رو به همه استقلالی ها تسلیت میگم. روحش شاد.....
By   مهرداد پدرام   3449 Day ago
به نوبه خودم این ضایعه بزرگ را به همه دوستان وملت شریف وبزرگوار یران تسلیت می گویم واز خداوند منان برای ایشان بهشت برین را خواستارم
By   سمانه علیزاده   3449 Day ago

ارزش بودنت را همیشه از اندیشه یک لحظه نبودنت میتوان فهمید.
اصلا باورم نمیشه.خیلی ناراحت شدم.روحش شاد.
By   علیرضا جوادیان   3449 Day ago
خداوند بیامرزدش و به خانواده اش صبر اعطا کند چون سخت ترین امتحان الهی برای هر کسی درد و فقدان فرزند است
By   میثم محمدی قراسویی   3449 Day ago
خدایش بیامرزد
من به نوبه خودم درگذشت این هنرمندعزیز و استقلای رو به همه هواداراش خصوصا دوست خوبم سعید عزیز تسلیت میگم...
By   shide HR   3449 Day ago
منم درگذشت مرتضی پاشایی رو تسلیت میگم .  خدا همیشه کسایی رو که دوست داری زود تر ازت میگیره ..... 
واقعا دوستش داشتم ودارم . همه ی اهنگاشو حفظم , تو بیش تر کنسرتاش بودم ,واقعا باورم نمیشه که دیگه نیست . فقط براش ارزوی امرزش میکنم .....
By   zahra*ss*7777 4444*777   3448 Day ago
Written by: shide HR
​منم به نوبه ی خودم به همه دوستان تسلیت میگم ...خدا بیامرزتش...انسان فوق العاده ای بود...ایشالله خدا به خانوادش و همه ی طرفداراش صبر بده....روحت شاد اقای پاشایی عزیز
By   noyan gh   3447 Day ago
منم درگذشت این خواننده ی جوون و دوست داشتنیو تسلیت میگم , واقعا صداش همیشه جزیی از خاطراتم بوده ...روحش شاد .

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.