.....

.....
By   alireza alipor   3450 Day ago
قلعه نوعی استقلال رو به گند کشوندی با این مربیگریت . کل بازی یه طرف ، مصاحبه مطبوعاتی هم یه طرف . اخه داور چه گناهی داره تقصیر تو است که تیمی که جلو است رو توی بازی حساس اونم با اختلاف یک گل که هر لحظه ممکنه جبران بشه میکشی عقب . خیلی ادعایی . 
By   علیرضا جوادیان   3450 Day ago
با سلام به جوکر آبی و آی دی جدیدت منتظر این حرکتت بودم ومیدونستم چند آی دی درست میکنی تا از خودت پشتیبانی کنی دقیقا هما دقائقی که همه بچه های حاضر در تالار پی در پی جوابتو میدادند برای چند دقیقه غایب شدی بعد این آی دی جدید را وارد کردی
By   میرودود سیدمحمدی   3450 Day ago
​آفرین به بصیرتت علی. واقعا خود این دلغک گنده. با هزازتا نام دیگه هم بیاد منفوره و بی ادب
By   shide HR   3450 Day ago
وای بابا تو دیگه چه قدر ضایعی . .....

​شیده خانم منظورتون از ضایع منم؟؟
نه بابا . شمارو نمیگم . با اقای جوکر قرمز بودم .
By   آکو نوبری   3450 Day ago
اقای علی رضا اینا فکر میکنن که منم چون فقط منم تو سایت تمام ضعفای استقلال رو رو می کنم و میخوام بهتر بشه ولی این لنگی ها متاسفانه تو سایتن و می خوان همیشه ضعفای استقلال رو خوب جلوه بدن تا همین جوری بمونه ولشون کن فقط بگو قرمز برو گم شو
​سلامت باشی آبجی شیده.
Written by: میرودود سیدمحمدی
​سلامت باشی آبجی شیده.
قربان شما . بازم ببخشید اگه سو تفاهم شد .
By   علیرضا جوادیان   3449 Day ago
Written by: آکو نوبری
اقای علی رضا اینا فکر میکنن که منم چون فقط منم تو سایت تمام ضعفای استقلال رو رو می کنم و میخوام بهتر بشه ولی این لنگی ها متاسفانه تو سایتن و می خوان همیشه ضعفای استقلال رو خوب جلوه بدن تا همین جوری بمونه ولشون کن فقط بگو قرمز برو گم شو

ما فکر نمیکنیم این کاربرا خودتی بلکه مطمئن هستیم چون فقط تو قلعه نویی را قلعه نوعی مینویسی 
By   noyan gh   3449 Day ago
Written by: shide HR
وای بابا تو دیگه چه قدر ضایعی . .....

واقعا 

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.