بدبخت اونای هستن که بعد مرگ سلطان مظلومی میرن جشن تولد میگیرن و رستوران میزنند و...

بدبخت اونای هستن که بعد مرگ سلطان مظلومی میرن جشن تولد میگیرن و رستوران میزنند و...
By   آکو نوبری   3450 Day ago
بدبخت اونهای هستن که بعد باخت به لنگی ها خوشحالی میکنن، لعنت به اونهایی که استقلال رو با این همه عیبو ایراد میشینن تعریف میکنن واسه هم و خوششون میاد لعنت به هر چی لنگی تو سایته
By   میرودود سیدمحمدی   3450 Day ago
​به توچه بیچاره؟؟ بسوزتا.....
By   آکو نوبری   3450 Day ago
بیچاره خودتی با هفت جدو ابادت خفه نشی بازم اون سوراخ قرمز تو اسم میبرم بیچاره مشنگ امساله شماس که نمیدونه اسطوره چیه
By   علیرضا جوادیان   3449 Day ago
​تو با این ادبیاتت میفهمی اسطوره چیه خجالت بکش با همه دعوا میکنی بی احترامی میکنی هدفت چیه برای چی فوتبال میبینی مگر غیر از اینکه اوغات فراغتت پر بشه و تو این دنیای شلوغ بتونی به یک حس خوب برسی اگر بطور حرفه ای میخوای فوتبال را پیگیری کنی و از اون درامد داشته باشی اینجا اشتباه اومدی اینجا پاتوق ادمهایی است که به فوتبال بعنوان دغدغه فکری و یک التیام برای روحشان نگاه میکنند اینجا همه با هر سن و سال و هر نوع از سطح فرهنگی فقط یک مشخصه بارز مشترک دارند همه عاشق فوتبال و استقلالن پس شما هم این لذت را برای دیگران خراب نکن ما به دنبال لذت بردن از فوتبالیم نه دعواهایی که این لذت را از بین میبرند شما هم که تفکراتت با دیگران همخوانی ندارد به تالارهایی برو که هم فکرهایت باشند وبه خودت و دیگران عذاب نده
By   میرودود سیدمحمدی   3449 Day ago
جواب ابلهان خاموشی

است...

افسوس مفهوم آدم که 

مصداقش تو باشی.
By   noyan gh   3449 Day ago
بی خیال داداش همون جواب ابلهان خاموشیست بهترین جوابه واسه این ابله
By   محمد مهدی قادری   3449 Day ago
برای بعضی ها متاسفم.......................
By   میرودود سیدمحمدی   3449 Day ago
​ممنون نویان...
By   noyan gh   3449 Day ago
Written by: میرودود سیدمحمدی
​ممنون نویان...
مخلصم
By   آکو نوبری   3449 Day ago
اقای علی جالب اینجاست تا حالا ندیدم شما یه بار یه انتقاد سازنده بکنی با بدترین شرایط داری رضایت نشون می دی نمی دونم واقعا شما متعصبید یا هوادار بی خیال تازه با این ابرو ریزی که قبل از دربی سر مربی انجام داد
By   علیرضا جوادیان   3449 Day ago
جوکر آبی شما که خودتو خیلی دانا میدونی بگو وظیفه هوادار تو فوتبال حرفه ای چیه و وظیفه تیم آنالیز یا کمیته فنی باشگاه و پیشکسوتها کجا قرار داره من عقیده ام اینه
وظیفه یک هوادار فقط حمایت از تیمه و اگر هر هواداری بخواد نظر و رای خودشو به تیم القا کنه تیمی مثل استقلال با هوادارهای میلیونی چه اتفاقی خواهد افتاد پس به نظر من تو یک سیستم موفق هر کدام از اجزا باید وظیفه و کارکرد خود را داشته باشند من یک هوادارم و وظیفه من تعین مربی و مدیر عامل نیست وظیفه من حمایت از تیم محبوبم هست
By   noyan gh   3448 Day ago
Written by: علیرضا جوادیان
جوکر آبی شما که خودتو خیلی دانا میدونی بگو وظیفه هوادار تو فوتبال حرفه ای چیه و وظیفه تیم آنالیز یا کمیته فنی باشگاه و پیشکسوتها کجا قرار داره من عقیده ام اینه
وظیفه یک هوادار فقط حمایت از تیمه و اگر هر هواداری بخواد نظر و رای خودشو به تیم القا کنه تیمی مثل استقلال با هوادارهای میلیونی چه اتفاقی خواهد افتاد پس به نظر من تو یک سیستم موفق هر کدام از اجزا باید وظیفه و کارکرد خود را داشته باشند من یک هوادارم و وظیفه من تعین مربی و مدیر عامل نیست وظیفه من حمایت از تیم محبوبم هست

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.