آیا فرهاد مجیدی به استقلال برمیگرده؟

آیا فرهاد مجیدی به استقلال برمیگرده؟
By   آرمین سردار   4397 Day ago
By   danial forouzanfar   4387 Day ago
خدا کنه برگرده
By   اشکان قدیمی   4387 Day ago

اگر قلعه نوعی به استقلال برگرده که انشاالله برنگرده بازیکنانی مثل مهدی رحمتی و مجتبی جباری از استقلال می روند و         فرهاد مجیدی هم به استقلال بر نمی گردد

By   ف م   4384 Day ago

انشاالله که آقای مجیدی بر میگرده خیلی خیلی دلم واسه بازیشون تنگ شده و واقعا جاشون تو زمین خالی هستش

By   فرهاد قدیری   4384 Day ago

فرهاد مجیدی عاشق استقلاله. من مطمئنم که به استقلال برمی گرده و بازم این شیث و نصرتی رو ضایع می کنه

By   الهه معصومی   4381 Day ago

Arezume ke bargarde vaghan bazikone!!!!kheili dust dashtanie ishala bargarde

By   alireza farzad   4381 Day ago
فکر نمیکنم فرهاد دیگه به فوتبال ایران برگرده این مطابو یکی از نزدیکاش گفته
By   مجید رامیان   4375 Day ago

اگه این دلارهای تیم های عربی بگذارد

By   ف م   4370 Day ago

فرهاد اولا به خاطر پول نرفته مشکلاتی داشته که به خودشون مربوط میشه دوما انشالله که بر میگرده و شاهد بازی های زیبا و قشنگشون در استقلال میشیم

By   farzad haghighi   4353 Day ago
انشااله میاد چون ساله اخرشو میخواد استقلال بازی کنه
By   amir hossin tarverdy   4352 Day ago

esteghllal khoney farhade.manmotmaenam ba bodan haji fahad barmigarde.

By   farzad haghighi   4351 Day ago

حاجی که حوصله موندن نداره بازم استعفا.خدا عاقبتمونو بخیر کنه

By   میلاد قربانی   4351 Day ago

50-50

By   farzad haghighi   4351 Day ago
100%
By   saeed mohsen zadeh   4333 Day ago
مثل اینکه امیر نمیذاره فرهاد بیاد
By   farzad haghighi   4333 Day ago
حاجی قراره با امیر صحبت کنه کاش لج نکنه
By   saeed mohsen zadeh   4333 Day ago
خوب امیر تو سالهای قبل با رحمتی و جباری لج کرده بود امسال هم با فرهاد
By   farzad haghighi   4331 Day ago
ایشالا اونم حل میشه اما به قول خود امیر نیومده که سرمایه سوزی کنه.جالبه خودش میگه نیومدم تصفیه حساب شخصی کنم اما الان داره لج میکنه ولی کاش باشگاهو در نظر میگرفت هوادارارو در نظر میگرفت.کاش
By   elnaz mousavi   4259 Day ago
Written by: farzad haghighi
ایشالا اونم حل میشه اما به قول خود امیر نیومده که سرمایه سوزی کنه.جالبه خودش میگه نیومدم تصفیه حساب شخصی کنم اما الان داره لج میکنه ولی کاش باشگاهو در نظر میگرفت هوادارارو در نظر میگرفت.کاش
کاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااش ولی امیر قلعه نوعی خودخواه تر ازین حرفاس.
By   saeed mohsen zadeh   4258 Day ago
دوست عزیزم اولا که این موضوع قدیمی و تاریخ گذشته شده دوم اینکه شما تو این چند روزی که عضو شدین بجز فرهاد مجیدی چیز دیگه ای برای گفتن نداشتین قصد بی احترامی ندارم اما بهتره منطقی باشید چون چه شما بخواهی یا نه الآن فرهاد توی تیم نیست و شاید دیگه نباشه پس بهتره به جای دامن زدن به این بحث و ایجاد حاشیه درمورد مسائل مربوط به تیم بحث کنیدو به جای شخص از مجموعه تیم حمایت کنید باتشکر
By   elnaz mousavi   4257 Day ago
Written by: saeed mohsen zadeh
دوست عزیزم اولا که این موضوع قدیمی و تاریخ گذشته شده دوم اینکه شما تو این چند روزی که عضو شدین بجز فرهاد مجیدی چیز دیگه ای برای گفتن نداشتین قصد بی احترامی ندارم اما بهتره منطقی باشید چون چه شما بخواهی یا نه الآن فرهاد توی تیم نیست و شاید دیگه نباشه پس بهتره به جای دامن زدن به این بحث و ایجاد حاشیه درمورد مسائل مربوط به تیم بحث کنیدو به جای شخص از مجموعه تیم حمایت کنید باتشکر
درسته حق با شماس فرهاد مجیدی دیگه توی تیم نیس ولی من یه سوال دارم ما باید دقیقا از چی حمایت کنیم به نظر من استقلال دیگه مثل گذشته قشنگ بازی نمیکنه نمیگم که دلیلش فقط نبودن فرهاده نه ...ولی من فقط دارم میگم که شما فکر نمیکنین استقلال با فرهاد بهتر از استقلال بدون فرهاده؟ باور کنید اگه آقای قلعه نویی حداقل با یه دلیل معقول تر فرهاد مجیدیو میذاشت کنار هیچ حرفی نبود ولی حالا................................. البته شما راس میگین ایجاد حاشیه کار درستی نیس حداقل وضعیت تیم نباید از این بدتر بشه منم دیگه راجع به این موضوع چیزی نمیگم ممنون از تذکرتون.
By   saeed mohsen zadeh   4257 Day ago
واقعا افتخار میکنم که هوادار تیمی هستم که طرفداران فهیمی مثل شما داره که از انتقاد ناراحت نمیشید خیلی ممنون
By   alireza alkhamis   4244 Day ago
فرهاد گفت به استقلال بر میگردم و بازیمو تو استقلال به پایان میرسونم...نگران برگشتش نباشید...ولی اگه بزارن !!! کی!!! خدا میدونه

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.