لطفا بخوانید...................

لطفا بخوانید...................
By   میرودود سیدمحمدی   3426 Day ago
​هوادارن فهیم ومودب باشگاه استقلال

​همونطور که میدونید؛شخصی معلوم الحال با نام

جوکر یا همون دلغک؛با اهداف مشخص که عبارت است از تفرقه افکنی و سست

کردن هوادارن،مرتب بر علیه قلعه نوعی و بازیکنان مطلب مینویسه.علاوه برآن میخواهد میان بچه های تالار رو هم خراب کنه.اومده واسم پیام تهدید آمیز گذاشته.لطفا تنفر وانزجارتان را از افکار پلید وشیطانی بیان کنید. ممنون

​البته اینم بگم. جواب ابلهان و بی ادبانی چون دلغک خاموشی است.

برو آدم شو
By   علیرضا جوادیان   3426 Day ago
ودوود عزیز این کاربر بیماره و قبلا اکثر دوستان زاویه فکری خودشونو با جوکر نشون دادند شما هم مطمئن باش این جوکر قرمز بالاخره خسته میشه و از تالار میره چون اینجا تالار باشگاه استقلال هستش و طرفداران با فرهنگی این تیم را حمایت میکنن و عناصر دونی مثل جوکر قرمز توان ماندگاری در چنین جایی را ندارند البته حضورش برای اتحاد و همدلی هواداران خوب هم هست چون وقتی طرفدار تفاوت سطح فرهنگی و دیالوگهای هواداران استقلال را با جوکر قرمز مقایسه میکند به آبی بودن خودش افتخار میکند
By   shide HR   3426 Day ago
پیام تهدید امیز گذاشته؟؟؟؟؟
خخخخخخخخخخخخخ مردم چه رویی دارن به خدا. خوبه حالا همه میشناسنشا .
​ممنون از محبتتان.به خود میبالم که در کنار آدم های بی ادبی چون جوکر، افراد فهیم و دانایی چون علی آقا وشیده خانم حضور دارند. کاش اون حرفای زشتی که واسم نوشته رو تو تالار میذاشت تا به شخصیتش بیشتر پی میردید.
​انتهای جمله ام پی میبردید بود.اشتباه تایپی شدو سوءتفاهم نشه.
By   سمانه علیزاده   3426 Day ago
Written by: shide HR
پیام تهدید امیز گذاشته؟؟؟؟؟

فک کنم فیلم پلیسی زیاد میبینه!!!!
By   zahra*ss*7777 4444*777   3425 Day ago
Written by: سمانه علیزاده
[quote=shide]پیام تهدید امیز گذاشته؟؟؟؟؟

فک کنم فیلم پلیسی زیاد میبینه!!!!
By   حسین امیری   3425 Day ago
اینجا سایت استقلاله.کسی نمیتونه بین هوادارای تیمی ک آبروی ایرانه تفرقه بندازه.
بذار بمونه شاید به راه راست هدایت شد انشاالله

By   آکو نوبری   3425 Day ago
نترس بچه جان من هرچه باشم یک رو و طرفدار 1000 اتشه اس اسم ولی من تو رو خوب شناختم چرا به این عزیزان نمیگی خود تو چند بار توهین کردی نامه توهین امیز نوشتی یا چیزای میزاشتی که کفر منو در بیاری من و عصابانی کنی که من با لحن تند جوابه تو بدم واقعا منافق و دورو که میگن تویی بابا روتو برم حالا اومدی مثل بچه ها ...... جالب اینجاس ادعات میشه توهین نکنید ما باید این جور و انجور باشیم ولی خیییییییییلییییییییییییی جالب انگیز برام چرا؟ نه واقعا اگر یک رنگی دلیل این کارت چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
By   آکو نوبری   3425 Day ago
هواداران عزیز و همه کسانی که با دلو جون طرفدار واقعیه استقلال هستند که من مخلص همشونم خودتون قضاوت کنید تو همین کامنتش این بچه چه توهینایی رو میکنه و برید ببینید من هر جا کامنت گذاشتم پشت سرش این بچه چی نوشته و قضاوت به عهده شما ....با تشکر
By   علیرضا جوادیان   3425 Day ago
​ودوود عزیز 
جوکر قرمز که وضغیت و نوع دیالوگش برای همه مشخص شده و فکر نمیکنم در بین اعضا تالار جایگاهی داشته باشه چون همگان از بی ادبی و هنجار شکنیهای او بیزارند و در تاپیکهای گذشته نشان داده شده ولی شخصا از داشتن دوستی فرهیخته و دارای پایه های فکری قوی مثل شما مفتخرم و حضور امثال شما در سایت نشان دهنده همین واقعیت است که قشر تحصیلکرده و خوش فکر اکثرا استقلالی هستند به امید موفقیت برای تمام آبیها مخصوصا بچه های تالار 
By   علیرضا جوادیان   3425 Day ago
​در ضمن جوکر قرمز به تاپیک وای بر من خودش اگر رجوع کنه میفهمه سایر کاربران چه دید گاهی نسبت به اون و ادبیاتش دارن 
By   رسول موگویی   3425 Day ago
خطاب به جوکر : آخه لنگی بد بخت تیم رده نهمی که آخرین قهرمانیش تو لیگ زمانی بود که تلویزیون ال سی دی نبوده ، چرا باید با پر افتخار ترین تیم ایرانی تو آسیا که آخرین قهرمانیش تو لیگ پارسال بوده کری بخونه.
By   میرودود سیدمحمدی   3425 Day ago
​من هیچ گاه اهل توهین و فحاشی نبوده ونیستم.این جوکر قرمز بعدازباخت تیممون 

به پرسپولیس خیلی زیاد به امیرخان توهین کردو همچنین به طرفداران امیر از جمله 

من وعلی آقا.تنها حرفی که من به این جوکر زدم.دلغک بوده.چون خیلی تند رفته و 

ادب نداشته اش را رعایت نکرده. به علی آقا که رزمنده وجانباز جنگ هست 

بی احترامی کرده وخدا شاهده من به خاطر قدرنشناسی این دلغک بوده که 

بهش دلغک گفتم.حالا هم اومده مظلوم نمایی میکنه.اما به لطف خدا من دلم به 

اندازه ای بزرگ هست که ازکسی ناراحت نباشم.وبرای این جوکرهم دعا میکنم.
By   میرودود سیدمحمدی   3425 Day ago
​در ضمن وقتی کسی میاد اسم خودش رو جوکر معرفی میکنه.نباید ناراحت شه اگه کسی بهش دلغک بگه. چون خیلی تفاوت معنایی ندارن
By   آکو نوبری   3424 Day ago
اخه بچه خر چه داند مزه نق و نبات تو فعلا برو معنی یاد بگیر بعد تو تالار بیا بذار علی اقا قشنگ خر سواریشو بکنه شاید باور نکنید ولی بخدا خیلی از  هوادارها  تو تالار بهم میل دادن که شما هارو ول کنم شما طرفدار اس اس نیستید شما طرفدار امیرید و طرفدار بدبختی اس اس چون امیر فعلا جز بدبختی واسه استقلال چیزی نمیخواد حالا شما ها کی بودینو کی هستین خیلی خنده داره ولی هشدار اخرو بهت میدم بچه بار اخرت باشه
By   میرودود سیدمحمدی   3424 Day ago
​آدم شدن که زوری نمیشه.باشه نشو. همونطور که هستی بمون. همونطوری که شبیه همه کس وچیز هستی به غیر ازآدم...
By   علیرضا جوادیان   3423 Day ago
Written by: آکو نوبری
اخه بچه خر چه داند مزه نق و نبات تو فعلا برو معنی یاد بگیر بعد تو تالار بیا بذار علی اقا قشنگ خر سواریشو بکنه شاید باور نکنید ولی بخدا خیلی از  هوادارها  تو تالار بهم میل دادن که شما هارو ول کنم شما طرفدار اس اس نیستید شما طرفدار امیرید و طرفدار بدبختی اس اس چون امیر فعلا جز بدبختی واسه استقلال چیزی نمیخواد حالا شما ها کی بودینو کی هستین خیلی خنده داره ولی هشدار اخرو بهت میدم بچه بار اخرت باشه

خیلی بی ادب و بی فرهنگی کاربران تالار را به چیزی که لیاقت خودت هست تشبیه میکنی بی شعور تو که توان ارتباط و  رابطه دو سویه سالم را نداری چرا در فضای مجازی که غالبا برای دوست یابی و بالابردن اطلاعات هستش تردد میکنی تو آدم بیمار و خود شیفته ای هستی که موفقیتهای دیگران آزارت میدهد خودت را با ودوود که یک جوان مذهبی و دارای تحصیلات عالی و یک وکیل مجرب است مقایسه میکنی که توان این در تو نیست بیش از این نه خودت نه دیگران را آذار نده و به جمع همفکران خودت برو اینجا کسی با تو همراه نیست اکثر این دوستان انسانهای فکور و فهمید ه ای هستند و تو یک نفر اینجا تنهایی برو و سعی کن خودت را بسازی تا توانایی حضور در جمع را داشته باشی و هرگز در یک جمع از مثال خر سواری استفاده نکن این را یاد بگیر چون این توهین به تمام آن جمع است خودت را اصلاح کن بعد به فکر اصلاح وآنالیز استقلال باش مرحله اول ورود به انسانیت خودسازیست
By   میرودود سیدمحمدی   3423 Day ago
​کاش یک هزارم معرفت ولیاقت علی آقا ودیگر دوستان 

فرهیخته در دلغک هم پیدا میشد. علی آق خیلی خوب 

شناخته این مریض رو.امیدوارم درست شه.
By   تقی مهدی بیگی   3415 Day ago
نترس بچه جان من هرچه باشم یک رو و طرفدار 1000 اتشه اس اسم ولی من تو رو خوب شناختم چرا به این عزیزان نمیگی خود تو چند بار توهین کردی نامه توهین امیز نوشتی یا چیزای میزاشتی که کفر منو در بیاری من و عصابانی کنی که من با لحن تند جوابه تو بدم واقعا منافق و دورو که میگن تویی بابا روتو برم حالا اومدی مثل بچه ها ...... جالب اینجاس ادعات میشه توهین نکنید ما باید این جور و انجور باشیم ولی خیییییییییلییییییییییییی جالب انگیز برام چرا؟ نه واقعا اگر یک رنگی دلیل این کارت چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه تو طرفدار استقلالی بهتره این اسم ...... را عوض کنی.
By   رسول باقری   3303 Day ago
جوکر آبی با لیدرهای قلعه نویی کار نداشته باش که الان که واسه هم نوشابه باز کنند . این مودب ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
By   وهاب نظری نژاد   3294 Day ago

من قبلا گفتم و اینجا هم میگم . از بودن جوکر در این سایت ناراحت نشین .

همانطور که کنار هر مسجدی یک مستراح است . کنار این سایت هم یک مستراح بنام 

جوکر است . 
By   حسین کلاته بابایی   3265 Day ago
Written by: وهاب نظری نژاد
 واقعا برای همه وخودم بیشتر از همه متاسفم...!

By   وهاب نظری نژاد   3262 Day ago
 2293 از کسی مایه نذار دوست داری متاسف باشی همان بهتر که برای خودت متاسف باشی . لطفا کاری بکار دیگران نداشته باش . موفق باشی . 
By   shide HR   3262 Day ago
 2293 از کسی مایه نذار دوست داری متاسف باشی همان بهتر که برای خودت متاسف باشی . لطفا کاری بکار دیگران نداشته باش . موفق باشی . 
By   وهاب نظری نژاد   3259 Day ago
 خاک تو سر لنگیا که آبروی هر چه تیم توآسیا بردن اینها فکر کردن داورای آسیا هم مثل داورای داخلی هستن که یک طرفه قضاوت کنن و در برد و باخت تیم موثر باشن . 
By   آرش اصلان   3089 Day ago
سلام برباشگاه عشق -سلام بر فرهاد-سلام بر آرش برهانی و ....
By   مهلا صالحی   3049 Day ago
Written by: میرودود سیدمحمدی
​ممنون از محبتتان.به خود میبالم که در کنار آدم های بی ادبی چون جوکر، افراد فهیم و دانایی چون علی آقا وشیده خانم حضور دارند. کاش اون حرفای زشتی که واسم نوشته رو تو تالار میذاشت تا به شخصیتش بیشتر پی میردید.[/
خخخخخخخ جه غلطا
quote]

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.