استقلال تهران 4 استقلال خوزستان 4

استقلال تهران 4 استقلال خوزستان 4
By   حسن یارمحمدی   3430 Day ago
بازی بدی نبود و تماشاگرا از تعداد گل زیاد لذت بردن
دفاع فاجعه دو تیم یکی از دلایل این نتیجه بود. از نظر فنی بازی عالی نبود
بد موقعی دو امتیاز از دست دادیم همه 4 تا تیم صدر جدولی بازیاشونو بردن
سلیمان فلاح تو اون 20 دقیقه هیچ کار مثبتی نکرد و  نای دویدن هم نداشت  همون طور که قبلا هم گفتم یکی از خریدای افتضاح تاریخ باشگاه رقم خورده
خدارو شکر که پارسال سهمیه نگرفتیم با این دفاع جلو عربا کیسه گل شیم
به نظرم صادقی درست به شو نیست و باید به فکر خرید یه دفاع باشم کاش امروز از عمران زاده استفاده میشد
تعویض برهانی هم به نظر من اشتباه بود
By   امیر حسین اسلامی   3430 Day ago
​من از نتیجه بدست اومده راضی هستم.استقلال خوزستان و یا اهواز همواره ضررشون به استقلال تهران یرسه.همیشه جلوی آبی های اهواز امتیاز از دست میدیم و معمولا میبازیم.بازی رفت هم تا دقایق پایانی در آزادی مساوی بودیم و در نهایت 1-0 بردیم.
سید صالحی از انگیزه بالایی برخوردار بود و 2 گل زد و یک پاس گل داد.همانطوری که قبلا گفتم سازمان دفاعی استقلال مشکل داره.دقیقه 3 گل میزنیم و دقیقه 6 گل میخوریم.یا گل دوم و سوم رو در 5 دقیقه دریافت میکنیم.در یارگیری در ضربات آزاد تیم مشکل داره.ولی همین که تونستیم 4 گل بزنیم جای خوشحالی داره.خرسندنیا فوق العاده بود امروز.سلیمان فلاحی که تو نیم در تیم ته جدولی یک گل زده نباید بیشتر از این ازش انتظار داشت.نبود خسرو به ما ضربه زد.فقط کاش حنیف رو بعد از زدن چهارم تیم می آورد و با 3 مدافع میانی بازی میکردیمو حنیف ، مامور مهار سید صالحی خصوصا روی توپهای هوایی میشد تا برتریمون حفظ شه.
By   آکو نوبری   3430 Day ago
با نظرتون کاملا موافقم ولی با وجود دفاع خیلی بد هجومی بودن استقلال جای امید واری داره
By   علیرضا جوادیان   3430 Day ago
​این بازی بیشتر ضعف دفاع هر دو تیم بود تا قدرت هجومی تیمها فقط خدا کنه تو تعطیلات تیم درست بشه و چند بازیکن موثر بگیره چند تا هم خروجی داشته باشه
By   میثم محمدی قراسویی   3429 Day ago
فارغ از نتیجه بازی قشنگی رو دیدیم. ولی خب موافق با نظر دوستان خط دفاع خیلی ضایعتر از اونیکه باید عمل کرد....
ولی برای مهار سیدصالحی فرصت طلب نباید از امیرحسین که از لاکپشت کندتره استفاده میکرد
اهوازیا کاملا به این نتیجه راضی بودن ولی کاش با دقت بیشتر نتیجه رو حفظ میکردیم..
بهرحال خوب و بد این نتیجه رقم خورده
بلکه تا پایان اردوی تیموملی به اون ترکیب دلخواه با بازیکنای لازم برسیم
By   حسین امیری   3429 Day ago
بازی جذابی بود.
نظرای دوستان نظر منم هست.ما مدافعان خوبی داریم اما چون بینشون رقابتی وجود نداره پیشرفت نمیکنن.
هافبک ها عالین.مهاجم ها هر کدوم خودشون به تنهایی یه تیم هستن فقط باید از لحاظ روحی ساخته بشن.
از لحاظ حرفه ای هر بازیکنی باید 14 کیلومتر بدود.هر بازیکنی که این مقدار رو بتونه بدوه قطعا فوق العاده میشه.
By   علیرضا پاپی   3429 Day ago
خدا رو شکر نباختیم امیر خان تیم رو جمع میکنه حداقل سهمیه آسیا رو میگیره من اول هر بازی از قیافه امیر خان متوجه میشم که بازی رو میبره یا نه
By   رسول موگویی   3428 Day ago
حالا دفاع اونا ناشناسه . ما که همه تیم ملی دعوت شدن
By   arezoo 2134   3427 Day ago
نبود خسرو واقعا حس شد و کرار واقعا درخشید

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.