حال و روز این روز های سایت

حال و روز این روز های سایت
By   امیر حسین اسلامی   3416 Day ago
اگر در طول روزهای اخیر به سایت زیاد مراجعه کرده باشید با همچین صحنه ای بارها مواجه شده اید.شاید خیلی به ندرت پیش بیاد شاهد حضور و فعالیت دوستان باشیم.
​این عکس مربوط به افراد آنلاین در سایت هست :

و این عکس مربوط به موضوعات فعال :

قضاوت با شما........
By   shide HR   3416 Day ago
حق با شماست . حال این روزای سایت اصن خوب نیست . امیدوارم بچه ها بیش تر سر بزنن به سایت البته خلیاشون دانش اموزن الانم که وقت امتحاناس وقت ندارن زیاد بیان سر بزنن به سایت ....
By   امیر حسین اسلامی   3416 Day ago
Written by: shide HR
حق با شماست . حال این روزای سایت اصن خوب نیست . امیدوارم بچه ها بیش تر سر بزنن به سایت البته خلیاشون دانش اموزن الانم که وقت امتحاناس وقت ندارن زیاد بیان سر بزنن به سایت ....

صحبت شما کاملا متین.امیدوارم بعد از ایام امتحانات و با آغاز جام ملتهای آسیا و بعد از اون شروع دوباره لیگ ، شاهد فعالیت بیشتر اعضا باشیم.
بعضی وقتا دلایلی مثل محرم ، ایام امتحانات و تعطیلی لیگ را میشه قبول کرد ولی امیدوارم دوستانی که ایام امتحانات ندارند و یا شاید به خاطر رفتار زشت برخی کاربرا از جمله خودم یا هر دلیل دیگه ای ، با سایت قهر کرده اند کدورتها رو کنار بگذارن و به خونه مجازی خودشون ( انجمن استقلال ) بازگردند و فعالیت خودشونو مثل قبل داشته باشند.
من این سایت رو به خاطر شما و به عشق شما دوستان عزیز میام و همواره خودمو کوچیک شما میدونم و خیلی چیزا از شما یاد گرفتم.اگر نخواید به سایت بیایید یا بیایید و سر بزنید ولی فعالیتی نداشته باشید من نیز از سایت خداحافظی میکنم و میرم.
By   shide HR   3416 Day ago
بله یکی از دلایلشم رفتار های زشت بعضی از کاربرای سایته که الان خدا رو شکر خبری ازشون نیست . من از دوستان استقلالی خواهش میکنم با سایت اشتی کنن و برگردن و به روز های زیبا و پر از شور و نشاط استقلال و اینجا امید وارم .
By   علی دوستی   3416 Day ago
Written by: امیر حسین اسلامی
[quote=shide]حق با شماست . حال این روزای سایت اصن خوب نیست . امیدوارم بچه ها بیش تر سر بزنن به سایت البته خلیاشون دانش اموزن الانم که وقت امتحاناس وقت ندارن زیاد بیان سر بزنن به سایت ....

صحبت شما کاملا متین.امیدوارم بعد از ایام امتحانات و با آغاز جام ملتهای آسیا و بعد از اون شروع دوباره لیگ ، شاهد فعالیت بیشتر اعضا باشیم.
بعضی وقتا دلایلی مثل محرم ، ایام امتحانات و تعطیلی لیگ را میشه قبول کرد ولی امیدوارم دوستانی که ایام امتحانات ندارند و یا شاید به خاطر رفتار زشت برخی کاربرا از جمله خودم یا هر دلیل دیگه ای ، با سایت قهر کرده اند کدورتها رو کنار بگذارن و به خونه مجازی خودشون ( انجمن استقلال ) بازگردند و فعالیت خودشونو مثل قبل داشته باشند.
من این سایت رو به خاطر شما و به عشق شما دوستان عزیز میام و همواره خودمو کوچیک شما میدونم و خیلی چیزا از شما یاد گرفتم.اگر نخواید به سایت بیایید یا بیایید و سر بزنید ولی فعالیتی نداشته باشید من نیز از سایت خداحافظی میکنم و میرم.
By   سمانه علیزاده   3415 Day ago

امتحانا که هنوز شروع نشده!!!!!