تخریب مجتبی جباری

تخریب مجتبی جباری
By   محمدحسن ملکی   3386 Day ago
تو این چند روز خیلی از رسانه ها دارن به مجتبی گیر میدن که چرا قبل از بازی با قطر مصاحبه کرده و گفته کی روش مربی با دانشی نیست و تاکتیک جدید نداره و تیم ملی رو به خاطر الاهلی کنار گذاشتم . مجتبی بیشتر در مورد کی روش حرف زده بود تا در مورد تیم ملی و خودش هم تکذیب کرده بود که به خاطر الاهلی تیم ملی رو کنار گذاشته ولی هیچ رسانه ای به خبر تکذیبش خیلی نپرداخت به نظر من ما استقلالیا باید تو این شرایط از مجتبی حمایت کنیم تمام رسانه ها بسیج شدن تا چهره ی محبوب جباری رو خراب کنن در صورتی که به نظر من یکی از رک ترین و صادق ترین بازیکنان ایران مجتبی هست که همیشه حرف حقیقت رو زده اون چهار گل و چهار پاس گل مجتبی تو دربی ها رو نمی تونن هضم کنن
By   حسن یارمحمدی   3383 Day ago
درباره صحت صحبتاش مطمئن نیستم
ولی مصاحبش قبل بازیمون با قطر میتونه جای انتقاد داشته باشه
 فعلا واکنشی  نسبت به رسانه های خودمون نداشته
By   رسول موگویی   3382 Day ago
درسته جباری واسه استقلال کم زحمت نکشیده اما مجانی هم نبوده . پول گرفته . بعدشم . ما استقلالیا چرا باید از کسی حمایت کنیم که در سخت ترین شرایط ما رو ترک کرد و رفت تو تیم اصلی رقیب مون . کسی هم واسه تخریب جباری دندون تیز نکرده . تا نباشد چیزکی / مردم نگویند چیز ها . 
By   امید فلاحتی   3380 Day ago
سلام دوستان عزیز به نظر من مجتبی جپولی بیشتر بهش میاد تا جباری اون چه میدونه تعصب چیه ارق ملی چیه اون میگه دنیا فقط پوله اگه فیفا بهش اجازه میداد اونم الان بازیکن تیم ملی قطر بوداون رک نیست اون تخریب کننده تیمه یا مصدوم بود یا محروم بود یا عامل اعتصاب ومهمترین کارش بردن تیم به حاشیه بود اون یادش وامثال اون یادشون رفته که استقلال وطرفدارای محبوبش اونا رو به جایی رسوندن که لیاقتشو نداشتن کجایند امثال فکری زرینچه مظلومیها سرطلایی و.... که برای پیراهن استقلال جونشون رو هم میدادن پول براشون اهمیت نداشت وپشت وانت میامدن سر تمرین وقهرمان اسیا میشدن واقعا جاشون خالی
By   وهاب نظری نژاد   3345 Day ago
از جباری حمایت نکنید. باید لنگیها از جباری حمایت کنند . چرا. چون جباری در برنامه ضد استقلال نود. الگوی خود را علی کریمی و کریم باقری معرفی کرد.
By   محمود اشوری   3285 Day ago
من باهاش حال نمیکنم .ننر از خود راضیه.فقط داش فرهاد
By   وهاب نظری نژاد   3285 Day ago

ازامثال جباری که یه جورایی عقبش به لنگیها میرسه نبایدجانبداری کرد. استقلال

کم از این بازیکن ضربه نخورده . کسی که نفهمه کجا و چی باید بگه از پایین بودن

درک و فهمشه . هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد . چقدر با مصاحبه هایش 

تیم را تخریب کرد . به مدیر عامل توهین کرد به سر مربی توهین کرد و نشان 

داد که ادم بی ادبی است . تا مرد سخن نگفته باشد . عیب و هنرش نهفته باشد

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.