تقدیم به همه اسطوره های استقلال .برای شادی دل هواداران .لطفا"محکم وشمرده وحماسی بخوانیدونظردهی

تقدیم به همه اسطوره های استقلال .برای شادی دل هواداران .لطفا"محکم وشمرده وحماسی بخوانیدونظردهی
By   علی گودرزی   3387 Day ago
تواستقلال داریم اسطوره هایی                دروازه بان عقاب آسیایی                   دفاعمون چوکوه استواره              مهاجمان جملگی سرطلایی                                           خط میانی بسته اندکمررا                         بازی کنندهمه تیکی تاکایی              باافتخارپیرهن آبی پوشند             نمی زنندهیچ وقت سازجدایی                                      سرتمرین همه چوشیرغران                     گذشته اندزپول وبی وفایی                بی قهروحاشیه به خدمت تیم       توهیچ تیمی نبین چنین صفایی                                     دنبال نام ونقشه های شخصی                نکرده اندبه تیم خودجفایی                دریادلان اسطوره های آبی            زهرگرداب تیم رومیدن رهایی                                        تویی که برده ای دل هوادار                     همیشه تاابدتو قلب مایی  .                                                                                                                                                     باسلام . دوستان توانم درحدی نیست که بتوانم حق مطلب رااداکنم .ذره ای ازدریای بیکران هواداران آبی دل هستم که تلاش کردم  برای شادی دل شما .این یکی رو محکم وشمرده بخونید .حماسه ای .
By   امیر حسین اسلامی   3387 Day ago
​خیلی ممنون از انرژی و عشق و وقتی که صرف کردین.واقعا زیبا و جذاب بود.
By   رسول موگویی   3385 Day ago
لایک . قشنگ بود .
By   علی گودرزی   3370 Day ago

By   علی گودرزی   3310 Day ago

By   مهلا صالحی   3307 Day ago
عالی بزن لایکو به افتخار هر چی استقلالی
هل دان دان هله یدانه یدانه
فقط استقلال قهرمانه قهرمانه
By   وهاب نظری نژاد   3301 Day ago
علی آقا همه اینهایی که گفتی و سرودی واقعا با واقعیت همخوانی داره . البته سروده شما بسار عالی و گیرا بود . ولی بنظر شما با اینهمه تعریف و تمجید . چرا جام حذفی را از دست دادیم . چرا قهرمانی را از دست دادیم . چرا باید برای سهمیه دست و پا بزنیم و با اما و اگرها رو برو بشیم .  
By   حسن همراه   3285 Day ago
Written by: امیر حسین اسلامی
​خیلی ممنون از انرژی و عشق و وقتی که صرف کردین.واقعا زیبا و جذاب بود.
افرین
By   maryam 7   3223 Day ago

عاااااااالی بود..مرررررسی

با خوندن این شعر یکبار دیگه به استقلالی بودنم خودم ​واقعا افتخار کردم .
By   مهلا صالحی   3054 Day ago
لاااااااااااااااااااااااااااااااااایک دارییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

By   محمد باقر زال نژاد   3004 Day ago
سلام. شعر خوبی بود. اما آیا با این شعر و اشعار دیگر هوادار به ورزشگاه میرود یا نه؟ چرا استقلالی که چند ساله واسه قهرمانی میجنگه و همش رتبش اول تا سوم لیگه ، هوادارش نتونه بره به ورزشگاه تا از تیم محبوبش طرفداری کنه؟ نه واقعا چرا؟ آیا این حق هوادر استقلالِ؟ آیا ما کم از تیم لنگ داریم؟ تیم لنگی که تمام نیرو و توانشم بزاره تا رتبه چهارم بیشتر نمیرسه؟ آیا ما به خودمون میگیم طرفدار؟ چرا باید ورزشگاه دست یک سری افراد خاص باشه ؟ منظورم اینه که چرا لیدرها از ورود بعضی از طرفداران استقلال جلوگیری میکنن؟
از ورود طرفدارای ناصر خان!!!؟؟؟ از ورود طرفدارای مجیدی!!!!؟؟؟؟؟ از ورود طرفدارای قلعه نوئی!!!!؟؟؟؟ و... اصلا سوال من اینه چرا باید طرفدارای استقلال چندگانه بشه؟؟؟ چرا هدف مشخصی مثل استقلال کبیر رو رها کرده و به سمت طرفداری اشخاصی رفتیم که توی همین استقلال به نام و شهرت و محبوبیت رسیدند؟؟؟؟ چرا هیچوقت یکدل و یکصدا نشدیم تا تیم محبوب استقلال رو با جون و دل حمایت کنیم و تو بازیها تنهاش نذاریم؟؟؟
من یک استقلالی ام. من وقتی بدنیا اومدم بجای اینکه توی گوشم اذان بخونن فقط گفتن (( استقلال کبیر )) . زمانی من از بازی تیم محبوبم لذت میبردم چون ورزشگاه رو همیشه پر میدیدم. حظور تماشاچی تو بازیها خیلی به تیم کمک میکنه. اما الآن رغبتی واسه دیدن بازیهای تیمم ندارم چون میدونم ورزشگاه همیشه خالیه... و این خیلی ناراحت کنندست.
ما همه هدفمون یک چیزه. اونم استقلال. اونم تاج کبیر. اونم قهرمانی تو آسیاست.
من خودمو کوچیکترین عضو این کانون میدونم. اما از ته دل از همه شما هواداران عزیز استقلال بزرگ نه اشخاص .... میخوام تمام تلاشتون رو واسه پر کردن ورزشگاه بکنین تا هم تیممون با حظور شما عزیزان قوت بگیره و هم چیزی از تیم لنگ کمتر نداشته باشیم.
این خواسته اول و آخر من از شما هواداران عزیز بود.
حتی از مسئولین باشگاه خواهش میکنم تا اقدامات لازم جهت پر کردن ورزشگاه هنگامک بازیهای استقلال را فراهم نمایند.

با تشکر
                                                                                                                                                               دوستدار و هوادار واقعی استقلال

By   علی گودرزی   2928 Day ago

By   دنیا اریانسب   2927 Day ago
ایول ایول ایول ..........................دمت گرم بابا عاشقتم .....................خب استقلالیا همشون همین جورین باحال  بامرام اهل شعر ..............................................................................میخوام دنیانباشه اگه استقلال نباشهدوستت دارم ای تمام عشق من استقلال باش تا باشم تا نفس بکشم ای تمام هستی من ای تمام سهم من از این دنیای لعنتی

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.