استقلال 2 سپاهان1

استقلال 2 سپاهان1
By   حسن یارمحمدی   3379 Day ago
خداروشکر تو روزی که سه مدعی دیگه نتیجه نگرفتن بازی بردیم
هر دو تیم خوب بودن انصافا بازی قشنگی بود
فقط تعداد خطاهای زیاد دو تیم باعث متوقف شدن پیاپی بازی بود
اگه بازی نمیبردیم دیگه تقریبا قهرمانی محال بود
خیلیا خوب بودن ولی بهترین بازیکن از نظر من یعقوب کریمی بود که داره یواش یواش به روزای اوجش برمیگرده
By   محسن جلایی   3379 Day ago
​الحمدلله ک بردیم.ولی بازم از امیر حسین ضربه خوردیم....
By   امیر حسین اسلامی   3379 Day ago
​بازی خیلی خوبی رو از استقلال دیدیم.خیلی تیجه خوبی بود و وقتی فرکی قبل بازی گفت ما 5 امتیاز از استقلال جلوتریم مطمئن شدم بازی رو میبریم.مدافعین کناری استقلال عالی بودن.امیر حسین فاجعه بود.حنیف خوب بود و فروزان درسته که اکثر توپ ها رو دفع کرد ما مطمئن این کارو انجام میداد.امید خیلی روز سختی داشت ولی تا حدود زیادی تونست هافبک های سپاهانو از کار بندازه.بازی آرش و سجاد هم به دلیل تقابل با ووریا و حاج صفی خیلی به چشم نیومد و عنایتی شروعی عالی داشت.خسرو و کرار هم خیلی خوب برای فاز حمله طراحی موقعیت میکردن.
By   علیرضا جوادیان   3379 Day ago
بازی خوبی بود فقط امیدوارم این روندادامه دار باشد چون استقلال دیگه جای هیچ اشتباهی نداره  بچه ها خوب بودن احساس میکنم هنوز هم هماهنگی کاملی ندارن و تیم هنوز هم ترکیب اصلی خودشو پیدا نکرده صادقی که طبق معمول امسال ضعیف بود حضور کریمی یک خط جلوتر خیلی مفید بود به نظرم آرش خیلی کارایی نداشت کرار هم مثل همیشه دلهره اور بود وهمش باید ترس از کارت بی مورد داشته باشیم به نظرم با این بازیکنانی که الان استقلال داره 442 بازی کنه خیلی بهتره خوب در کل بازی مهمی را بردیم و شروع خوبی بود به امید بردهای مکرر استقلال
By   میثم محمدی قراسویی   3379 Day ago
بازی خوبی بود سپاهان روونتر بازی کرد ولی بچه های ما مردونه تر. و موقعیتهای بهتری داشتیم که مزدش روهم گرفتیم. جدای از صحنه ای که پنالتی بود و داور نگرفت....
امیدوارم که بیشتر ازاین شاهد بازیهای خوب از تیم محبوبمون باشیم
By   noyan gh   3379 Day ago
بازی خوب بود در کل اگه امیر حسینو بزاریم کنار بقیه همه عالی کار کردن ...انشالله تو بازی های اینده بهتر هم میشن .
By   محمدحسن ملکی   3379 Day ago
بازی خوب بود خدا رو شکر که بردیم ولی به نظر من امیرخان باید از حسینی هم تو دفاع استفاده کنه میتونه امیرحسین رو بذاره دفاع چپ چن تا بازی هم تو اون پست انجام داد بد نبود از هاشم که بهتر بود
By   سمانه علیزاده   3379 Day ago

خدا رو شکر. بالاخره یه تیم مدعی رو هم بردیم.گل امید خییییلییی چسبید.دستشون درد نکنه.
By   arezoo 2134   3379 Day ago

بازی عالی بود همه در کل خوب بودن ملیپوشا هم که ستاره بودن جاسم هم واقعا مردونه بازی کرد درباره صادقی هم بهتره اینجوری حرف نزنیم نیمه  دوم واقعا با غیرت تموم بازی کرد مخصوصا تو اون صحنه برخورد با خلعتبری که حالش بد شد دلم واسش سوخت . خسرو و  جاسم هم از دل و جون مایه گذاشتن و ارنج امیر خان هم مثل همیشه عالی بود این برد شیرین رو مقابل سپاهان پر ادعا با اون بازیکنای ... به همه ی طرفدارای اس اس تبریک میگم .

By   امید ارشد   3378 Day ago
​ما بردیم چون حقمون برد بود همه خوب بازی کردن حتی امیر حسین فقط رو صحنه گل فروزان نباید به خودش اجازه بده که با امیر حسین در گیر بشه چون هر چی باشه احترامش واجبه یادمون نره چقدر برامون زحمت کشیده
By   محسن جلایی   3376 Day ago
امیر حسین این اولین ضربه ای نیس میخوریم ازش!؟بعد هر گلری حق دار سر دفاع خودش داد بزن......

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.