نظر شما راجع به اسماعیل شریفات چیه؟

نظر شما راجع به اسماعیل شریفات چیه؟
By   danial forouzanfar   4396 Day ago
By   فرهاد قدیری   4389 Day ago

امسال شده سوهان اعصاب استقلالی ها. خدا کنه از استقلال بره

By   میلاد قربانی   4389 Day ago
Written by: فرهاد قدیری

امسال شده سوهان اعصاب استقلالی ها. خدا کنه از استقلال بره

ب تو چه

By   فرهاد قدیری   4389 Day ago

معلومه بچه جنوبی که ایتقدر سنگ این دو رو به سینت می زنی. همچنان گستاخی کن تا به موقش نوبت منم برسه. با امثال تو سر و کله زدن وقت تلف کردن عشق مییییییییییییییییییییییییییییییییلاد!!!

By   میلاد قربانی   4389 Day ago

معلومه بچه جنوبی که ایتقدر سنگ این دو رو به سینت می زنی. همچنان گستاخی کن تا به موقش نوبت منم برسه. با امثال تو سر و کله زدن وقت تلف کردن عشق مییییییییییییییییییییییییییییییییلاد!!!

مشهدی ام

By   آرمین سردار   4389 Day ago

اصلا شریفات بازیکن نیست!توپ بر میداره بعدشم خرابش میکنه همین!

By   فرهاد قدیری   4388 Day ago

خداییش میلاد 10 ببین آرمین هم با نظر من موافقه چرا همش به من گیر می دی! از تو که بچه مشهد مقدس هستی بعیده اینقدر بد دهن باشی و توهین کنی. توی این سایت هر کس می تونه از هر بازیکنی که خواست انتقاد کنه. فقط انتقاد نه توهین و فحش دوست عزیز. یه خورده منطقی باش. تمام این بازیکنان یکی یکی میان و میرن.

By   میلاد قربانی   4388 Day ago

خداییش میلاد 10 ببین آرمین هم با نظر من موافقه چرا همش به من گیر می دی! از تو که بچه مشهد مقدس هستی بعیده اینقدر بد دهن باشی و توهین کنی. توی این سایت هر کس می تونه از هر بازیکنی که خواست انتقاد کنه. فقط انتقاد نه توهین و فحش دوست عزیز. یه خورده منطقی باش. تمام این بازیکنان یکی یکی میان و میرن.

غیر از میداوودی

By   danial forouzanfar   4388 Day ago

طرفدارای استقلال باید متحد باشن نه مثل خروس جنگی به هم بپرن

بعدشم آقا میلاد قبول کن میداودی و شریفات به درد استقلال نمی خورن

By   ف م   4388 Day ago

به نظر من همه بازیکنان استقلال خوبند فقط بعضی وقتها بدشانسند و توپ هاشون تو دروازه نمیره شاید ما خودمونم اون موقع جای اونا باشیم همینطوری عمل کنیم اسماعیل شریفاتم خوبه به نظر من طرفدار واقعی همیشه پشت تیمش و ازش حمایت می کنه چه ببره چه ببازه

By   فرهاد قدیری   4388 Day ago

ما طرفداران استقلال عاشقان واقعی استقلالیم که با بردشون خوشحال و با باختشون ناراحت می شیم. زنده باد استقلال قهرمان

By   میلاد قربانی   4388 Day ago

ما طرفداران استقلال عاشقان واقعی استقلالیم که با بردشون خوشحال و با باختشون ناراحت می شیم. زنده باد استقلال قهرمان

ایول

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.