فرق فوتبال ما با جهان

فرق فوتبال ما با جهان
By   فرهاد قدیری   4390 Day ago

امروز وقتی مراسم خداحفظی سرمربی بارسلونا رو دیدم و با فوتبال خودمون مقایسه کردم فهممیدم که فوتبال ما مشکل تاکتیکی یا تکنیکی نداره. فوتبال ما مشکل فرهنگی داره. اونجا به بازیکنان و مربیانشون که عمری زحمت کشیدن و می خوان از تیم برن با عزت و احترام رفتار می کنن اما اینجا بازیکنان ما هنوز فصل تموم نشده میگه می خوام برم و یا برای مربی فرصت تعیین می کنن که اگه 2 تا بازی نتیجه نگیری میری. اینجاست که وقتی وسط های فصل میشه بازیکن ما وسط زمین راه میره و مربی ما هم هیچ کاری نمی کنه. و اینچنین است که داستان این فصل استقلال هم با سومی تموم می شه!!!

By   میلاد قربانی   4390 Day ago

اووووووووووووووووووووووووووغ

فصل بعد بعضی از بازیکنان که استقلال رو با خونه خالشون اشتباه گرفتن باید از استقلال برن. م-م . ع-ح . ا-ش . م-ا ازون بازیکنان هستن. اینجوری نوشتم که به بعضی ها برنخوره. خودشون می دون کیا رو گفتم!!!

فصل بعد بعضی از بازیکنان که استقلال رو با خونه خالشون اشتباه گرفتن باید از استقلال برن. م-م . ع-ح . ا-ش . م-ا ازون بازیکنان هستن. اینجوری نوشتم که به بعضی ها برنخوره. خودشون می دون کیا رو گفتم!!!

By   میلاد قربانی   4390 Day ago

باز پررو شدی.

By   danial forouzanfar   4389 Day ago
حقیقت تلخه ولی باید قبول کنی آقا میلاد
By   فرهاد قدیری   4389 Day ago

دمت گرم. به این میلاد خان بگیید که آقای میداوودی دیگه تو استقلال کارایی نداره. به نفع خودش و فوتبالشه که از استقلال بره تا دوباره زنده بشه.

By   saeed mohsen zadeh   4383 Day ago
تفاوت که والا چه عرض کنم باید دنبال شباهت های فوتبال ایران و جهان باشیم اما از دوستان هوادار خواهش میکنم با همدیگه درگیر نشن تا تفاوت ها بیشتر آشکار نشه دمتون گرم
By   ف م   4383 Day ago

به نظر من تمام این بازیکنانی که اول اسمشون رو نوشتید خوبند من نمیدونم  ولی اینا یکم بدشانسند که بعضی وقتها توپا شون نمیره تو گل

By   اشکان قدیمی   4375 Day ago

لیگ های خارجی فدراسیون خوب و موفق دارن و به لیگشون بها می دن و تلاش می کنند تا لیگی خوب داشته باشند

By   فاطمه اکبری   4371 Day ago

وقتی ما یک هزارم امکانات فوتبال جهان رو نداریم برای چی باید خودمون رو با اونا مقایسه کنیم؟

By   ف م   4371 Day ago

تفاوت از زمین تا آسمان است فرق فوتبال ما با جهان خیلی زیاده اونا تیماشون همه رو برنامه ریزی دقیق کار میکنن زمین های چمن درست و حسابی دارند همه تیماشون واسه خودشون ورزشگاه جداگانه دارند ووووو....در ایران کدوم یکی از اینا هست.

By   farzad haghighi   4363 Day ago
mozuro gozashtin farge ma ba donya,bad bazia daran harfaye dige mizanan.akhe duste aziz mibini in dustemun az meydavudi khoshesh miyad chera hey dari aziyat mikoni mage bacheyi?fek konam az hameye ma bozorgtar bashin,in kara khub nis.saligeha farg dare shayad azun chizi ke shoma besh alage dari bazia khosheshun nayad bayad hey aziyatet konan?inja ye mozu dige matrah shode vali shoma dari ekhteshash mikoni aziz
By   alireza alkhamis   4210 Day ago
میلاد میداوودی رو کی بدبخت کر ها؟؟؟همین قلعه نویی بدبختش کرده اصلا بهش بازی نمیده>بدنش افت کرده فص قبل هیچ کس مثل اسماعیل شریفات دوندگی نداشت...کی مثل شریفات با غیرت بازی میکرد؟ واقعا نمیدونم بعضی هوادارا فوتبال و تو چی میبینن>همین شمایی که اسم چندتااز بازیکنارو اوردی اگه دقت کنی همینا از باختا اس اس ناراحت میشدن...واقعا دلشون با اس اس بود.فصل قبل بعضی از بازیکنا استقلال تیمشون باخته نیششون بازه دارن میخندن.بازیکنا زحمت کشیدن تا به اینجا رسیدن.شدن بازیکن حرفه ای...ایتو که نمیشه تا حالا هیچ پولی نگرفتن...وقتی تیم حریفشون{پرسپولیسو}میبینن که بازیکناش از حمون اول فصل کل پولشونو گرفتن خوب معلومه از خود بی خود میشن و روحیه شون رو از دست میدن...به نظرمن اگه پولشونو بدن تیم درست میشه الا همه حاشیه استقلال از بیپولیه...تیمی که حاشیه داشته باشه به جایی نمیرسه.امیدوارم با بردهای پی در پی به صدر جدول نزدیک یشه وقهرمان لیگ بشه با کمک هوادارا..................................به امید قهرمانی با بازگشت فرهاد به اس اس که میخوات برگرده و بیادتو کادر فنی و 1روحیه + باشه واسه کل تیم و همه ی هوادارا
By   saeed mohsen zadeh   4207 Day ago
اولا که همه ما دوست داریم تیممون قهرمان بشه و تمام بازیکنای تیم رو دوست داریم اما دوست عزیز شما در مورد میلاد و شریفات ی آمار بگیر ببین چند تا گل و پاس گل داشتن امسال هم که آقا میلاد توی 330 دقیقه ی گل بیشتر نزده درمورد پول هم وقتی آقایان میگن پولی نگرفتن منظورشون اینه که ی چندمیلیونی گرفتن
By   alireza alkhamis   4202 Day ago
هر چی باشه شریفات پارسال باغیرت بازی میکرد دلش با تیم بودهروقتم میومد تو زمین + بازی میکرد:تیم هجومی میشد پشت 18خطا میگرفت پنالت میگرفت.مثل جباری نبودکه هربازی با1کی بحس میکرد درسته بازیکنه خوبیه ولی همش حااااششششیییییههه . در مورد میلادهم:::::::ببخشیدها وقتی آقای امیرقلعه نویی هر2تا بازی دقیقه 80 میارش تو زمین انتظار داری چکارکنه...1 بازیکن وقتی میاد تو زمین 10 دقیقه طول میکشه که تو جریان بازی قرار بگیره
By   saeed mohsen zadeh   4200 Day ago
اولا که درمورد جباری حق با شماست درمورد باغیرت بودن هم حق باشماست اما مگه میشه کسی بیغیرت باشه و تو تیم بازی کنه اما فقط داشتن غیرت و تعصب کافی نیست و بازیکن باید کارایی داشته باشه همین شریفات با تعصب مگه چند تا گل زد آقا میلاد هم باید توی همین وقتی که بهش داده میشه خودشو ثابت کنه والا تو نود دقیقه هم نمیتونه کاری بکنه
By   محمدرضا چنگیزی   4059 Day ago
Written by: saeed mohsen zadeh
فوتبال ایران در حد اسپانیاست ولی مدیریت نداره ما سال هاست ارزو داریم بریم جام جهانی کره جنوبی رو نگاه کنید ما از اون ها چی کم داریم دیدید که تو ازادی بردیمشون کره مدیریت داره اما ما نه
By   امید زین آبادی   3934 Day ago

فوتبال ایران رو اصلا نمیشه با اسپانیا مقایسه کرد.مخصوصا از لحاظ فرهنگی.

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.