حقارت پرسپولیس

حقارت پرسپولیس
By   فرهاد قدیری   4379 Day ago

وقتی بازی پرسپولیس و الهلال رو می دیدم اصلا" باورم نمی شد پرسپولیس اینجوری بازی کنه. خداییش شانس آورد 4-5 تا گل نخورد. این پرسپولیس در حد تیم های لیگ دو هم نمی تونه بازی کنه!

By   اشکان قدیمی   4378 Day ago

شما اگه استقلالی هستی با پرسپولیس چه کار داری هواداران پسرپولیس در مورد تیم خود حق دارند حرف بزنند اما شما به عنوان هوادار استقلال حق نداری درمورد پرسپولیس حرف بزنی

By   فرهاد قدیری   4378 Day ago

چه ربطی داشت اول متن رو خوب بخون بعد نظر بده. اصلا" معنی حقارت رو می دونی!؟ من می گم پرسپولیس آبروی ایران رو برد چون خیلی کوچیکه. در ضمن شما تعیین نمی کنید که من حق دارم در مورد چه موضوع یا بازیکن یا تیمی صحبت کنم. اینجا تالار گفتگو بصورت آزاده دوست عزیز. موفق باشید.

By   اشکان قدیمی   4377 Day ago

جوجه از ترست عکست را هم که برداشتی در ضمن دفعه ی اخرت باشه با من این جوری صحبت می کنم اگه دفعه بعد هم چنین رفتاری ببیتم می دونم چه کار کنم.................

By   میلاد قربانی   4377 Day ago
Written by: اشکان قدیمی

جوجه از ترست عکست را هم که برداشتی در ضمن دفعه ی اخرت باشه با من این جوری صحبت می کنم اگه دفعه بعد هم چنین رفتاری ببیتم می دونم چه کار کنم.................

[/quote

با رفیقم درست صحبت کن

By   فرهاد قدیری   4376 Day ago

میلاد جان دوست عزیز ولش کن داداشمون یه مقدار عصبانی شده از حرفم. منظوری نداره. خودتو عشق است میلاد خان

By   میلاد قربانی   4376 Day ago
Written by: فرهاد قدیری

میلاد جان دوست عزیز ولش کن داداشمون یه مقدار عصبانی شده از حرفم. منظوری نداره. خودتو عشق است میلاد خان

قربونت

By   ف م   4376 Day ago

افتضاح بود تو این بازی ولی نباید چیزی گفت و درباره اونها صحبت کرد

By   farzad haghighi   4348 Day ago
عدد 4رو فرهاد واسه همین نشونشون داده
By   alireza alkhamis   4240 Day ago
بابا لنگی نیاد نظر بده...آخه چی میخوات بگه!!!چی دارن بگن!!!

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.