سپاهان قهرمان واقعی

سپاهان قهرمان واقعی
By   فرهاد قدیری   4368 Day ago

این حرف من نه به خاطر اینه که چون استقلال باخته می گم اما امشب به این باور رسیدم که سپاهان به حق قهرمان لیگ شد و حقشه که قهرمان آسیا هم بشه. امروز بازیکنان استقلال رو گیج کرده بودن

By   danial forouzanfar   4367 Day ago
اینا همه تاثیر یه مربی خوبه
By   ف م   4367 Day ago

استقلال قهرمان واقعی هست نه سپاهان به خاطر اینکه سپاهان فقط و فقط به خودش فکر میکنه  سپاهان فقط مال اصفهان نه ایران این و در لیگ وقتی قهرمان شدند ثابت کردند چون فقط قهرمانیشون رو به مردم اصفهان تقدیم کردندو اگه جای دیگه ای از کشور هوادار داشته باشند اونا رو اصلا آدم حساب نمیکنند و همچنین در آسیا با اینکه میدونستند با استقلال در حذفی روبرو خواهند شد درصورتی که اول بشند ولی اینکارو به خاطر یک تیم ایرانی دیگه ای که اون هم در آسیا باشه نکردند در صورتی که میتونستند

By   فرهاد قدیری   4366 Day ago

این حرف شما از روی احساساته. استقلال حداقل می تونست یه موقعیت 10 درصد روی دروازه سپاهان ایجاد کنه. اما خداییش اصلا" نمی تونستن راه برن. سپاهان حقشه که تا فینال بره. فقط به خاطر نام ایران. البته حال این مرزبان لنگی رو بعدا" می گیریم.

By   ف م   4366 Day ago

نه دوست عزیز من از روی احساس اینو ننوشتم و به این چیزهایی که نوشتم ایمان دارم چون واقعا سپاهان یک تیم خودخواهه امیدوارم که سپاهان به فینال نرسه

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.