من که شماره 7 رو تن اون نامرد ببینم اتیش میکیرم. ....شما جطور? سیاوش

من که شماره 7 رو تن اون نامرد ببینم اتیش میکیرم. ....شما جطور? سیاوش
By   سجاد اله   4315 Day ago
By   farzad haghighi   4313 Day ago
هم موافقم هم نه.درسته این پیراهن فقط لایق داش فرهاده اما خواهشا به کسی توهین نشه.سیاوش هرچیم باشه الان استقلالیه پس باید حمایتش کنیم هرچند خوشمون نیاد.ما که هواداریم اگه به بازیکنای خودمون چیزی بگیم دیگه از بعضی لنگیا که میان تو تالار ابی توهین کردن چون خودمون عاتو دستش دادیم
By   ف م   4306 Day ago
Written by: farzad haghighi
هم موافقم هم نه.درسته این پیراهن فقط لایق داش فرهاده اما خواهشا به کسی توهین نشه.سیاوش هرچیم باشه الان استقلالیه پس باید حمایتش کنیم هرچند خوشمون نیاد.ما که هواداریم اگه به بازیکنای خودمون چیزی بگیم دیگه از بعضی لنگیا که میان تو تالار ابی توهین کردن چون خودمون عاتو دستش دادیم
By   saeed mohsen zadeh   4306 Day ago
Written by: ف م
[quote=feri patala]هم موافقم هم نه.درسته این پیراهن فقط لایق داش فرهاده اما خواهشا به کسی توهین نشه.سیاوش هرچیم باشه الان استقلالیه پس باید حمایتش کنیم هرچند خوشمون نیاد.ما که هواداریم اگه به بازیکنای خودمون چیزی بگیم دیگه از بعضی لنگیا که میان تو تالار ابی توهین کردن چون خودمون عاتو دستش دادیم
By   alireza alkhamis   4239 Day ago
به نظر من اگه به سیاوش نمیدادن بهتر بود...شماره 7 just فرهاد...نباید به غیر فرهاد شماره 7 رو به بازیکنه دیگه ای بدن
By   elnaz mousavi   4239 Day ago
Written by: saeed mohsen zadeh
[quote=foloks206][quote=feri patala]هم موافقم هم نه.درسته این پیراهن فقط لایق داش فرهاده اما خواهشا به کسی توهین نشه.سیاوش هرچیم باشه الان استقلالیه پس باید حمایتش کنیم هرچند خوشمون نیاد.ما که هواداریم اگه به بازیکنای خودمون چیزی بگیم دیگه از بعضی لنگیا که میان تو تالار ابی توهین کردن چون خودمون عاتو دستش دادیم