استفاده از روانپزشک وبدنساز خوب

استفاده از روانپزشک وبدنساز خوب
By   محمود اشوری   3302 Day ago
دوستان خوبم ایا به نظر مذیریت محترم اقای افشارزاده استقلال نیاز به بدنساز خوب وروانپزشک داره لطفا نظر بدید.
By   وهاب نظری نژاد   3298 Day ago
بنظر من استقلال احتیاج به یک شوک با ولتاژ  2000 ولت  احتیاج دارد . دیگه کارش از ماساژور. دکتر .و روان پزشک گذشته . همانطور که با این باخت و مساویهایش هوادارو محتاج دکتر اعصاب کرده . 
By   محمود اشوری   3293 Day ago
ممنون از نظرت .ولی چکار میتونیم بکنیم به غیر از حمایت.چون من نوعی اس اسو فقط بخاطر وجود خودش دوست دارم.حالا اول بشه اخر بشه واسه من فرقی نمیکنه.عاشقم دیگه.
By   وهاب نظری نژاد   3292 Day ago

منهم از حامیان صفت و سخت استقلالم که اگه غیر از این بود اینقدر تو این تریبون حرص نمیخوردم . 

نام استقلال هیچ ارتباطی با بعضی از بازیکنان کم کار و پولکی و قهر قهرو نداره و طرف صحبت 

ما بازیکنه کادر فنیه و گرنه همه ما از هوادار و مدیریت و کادرفنی و بازیکن جزء روندگانیم و این 

استقلاله که میمانه . همانطریکه سالهاست نام استقلال و باشگاه استقلال مانده است و میماند . 
By   سمانه علیزاده   3292 Day ago

با روانپزشک موافقم.چون بعضی بازیکنا میگن مشکل تیم روحیه نه بدنی.
کلا انگار هیچ انگیزه ای واسه بازی کردن ندارن.
By   وهاب نظری نژاد   3291 Day ago

نوش دارو بعد از مرگ سهراب .تو این سه بازی روانپزشک و بدن ساز میخوان معجزه کنن .  این فصل و دیگه بیخیال بشین . روانپزشک . بدن ساز و غیره باشه برای فصل بعد بشرطی که انجام بشه . 

By   امیر شاداب   3275 Day ago
با عرض سلام وادب
الان ساعت 1:36 بامداد 1394/02/25 بامداد بازی استقلال قهرمان و پرس پولیش می باشد، باور کنید الان هم برای داشتن روانشناس دیر نشده، حتی یک بازی آخر، چون هر نتیجه ای که برای تیم رقم بخورد در اذهان تمامی ما ماندگار است و باید تلاش کنیم که بهترین خاطره های و ایام در ذهن بماند. روانشناس برای آبی های تهرانی از استادیوم واجب تر می باشد و بس. به امید پیروزی استقلال در بازی امیرو علیه پرس پولیش 
By   وهاب نظری نژاد   3262 Day ago
 پول باشه . هم روح و روان میزونه . هم اعصاب آرومه و هم کسی قهر نمیکنه که تیمو به حاشیه ببره . 

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.