یارگیری فصل بعد

یارگیری فصل بعد
By   میرودود سیدمحمدی   3288 Day ago
​به نظرتون چندتا از بازیکنان زیر بیشتر به درد تیم میخوره؟؟

هادی عقیلی-وحیدامیری-ارسلان مطهری-بیرانوند-شریفات-حدادی فر-میداوودی-فرشاد احمد

زاده-مهرداد بایرامی-مهدی شریفی-مجتبی جباری-مهرداد جماعتی-
By   سمانه علیزاده   3288 Day ago

اینا همشون عالین.اگه دست من باشه میگم همه(البته بجز جباری).ولی بیرانوند/شریفات /امیری و شریفی    حیاتی ترند.
By   arezoo 2134   3288 Day ago
مطهری و شریفی و امیری و بیرانوند و جماعتی عالی هستند.مخصوصا امیری اگه بیاد اس اس خیلی خوب میشه
By   وهاب نظری نژاد   3288 Day ago

خواهشا اسم جباری و نیار . چونکه وقتی در برنامه ضد استقلال نود عادل لنگی پور از مجتبی 

پرسید الگوی شما چه کسانی هستن با وقاحت تمام گفت . علی کریمی و کریم باقری یعنی 

دو بازیکن لنگی . جباری از اون شب از چشم من افتاد . و اما باقی بازیکنانی که اسم بردی . 

همه این بازیکنان خوبند ولی وقتی در تیمهای دیگر بازی میکنند . در استقلال کارایی ندارن .
By   محمود اشوری   3286 Day ago
دوست خوبم .نظر من اینه که کلا هرچی بازیکن اسمی تو تیم هست باید کنار گذاشته بشه وفقط دوسه بازیکن متعصب به عنوان بزرگتر تیم نگه دارن وبقیه بازیکنارو از جوانانی که واقعا استعداد دارن بیارن بعد دویاسه سال ببینید همین بازیکنای جوانی که هیچ کس نمیشناختند چقدر از طرف تیمای دیگه خاطرخواه پیدا میکنند.وظیفه منه هوادار هم اینه که دندون روجگر بزاریمو واقعا حمایتشون کنیم تا اعتمادبه نفس کافی رو بدست بیارن.باور کنید بعد یه مدت از این حرکت همه خوشحال میشن و تو هزینه های باشگاه هم صرفه جویی میشه شاید با سه میلیارد بتونی 10یا15 بازیکن با قرارداد 5یا6ساله ببندی وتا چند سال تیمو بیمه کنی .به این میگن عاقبت اندیشی.تازه هوادارای استقلال اینقدر با کمالالت وباشعور هستن که تا به ثمر رسیدن بازیکنای جوانشون صبوری کنن وتیمو به حاشیه نبرن.ببخشید طولانی شد ولی فکر نمیکنم کسی باشه که مخالف این نظر باشه.
By   arezoo 2134   3286 Day ago
منظورتون از چند بازیکن متعصب و بزرگ تیم چه کسایی هست؟
By   وهاب نظری نژاد   3286 Day ago

کلا استقلال از تمامی جهات  به یه خونه تکونی حسابی نیاز داره . 
By   سمانه علیزاده   3285 Day ago
Written by: وهاب نظری نژاد

کلا استقلال از تمامی جهات  به یه خونه تکونی حسابی نیاز داره . 

دقیقا موافقم.از مدیرعامل گرفته تا بدنساز تیم اکثرا باید عوض بشن.
By   وهاب نظری نژاد   3285 Day ago

ما نظر میدیم . حرص و جوش میخوریم . ولی مطمئا باشین که در فصل بعد خواهید دید که مسئولین 

همان راه همیشگی خودشونو میرن . اگر یک مسئول تونست با چند بازیکن خوب لا اقل قرار داد سه 

سه ساله ببنده ( حداقل سه ساله بیشتر باشه کمتر نباشه ) فکر میکنم بشه به یکی دو سال آینده 

تیم امیدوار شد .مشکل ما اینه که نه بازیکن حاضره خداحافظی کنه نه باشگاه حاضره قید چنین

بازیکنی و بزنه و این چرخه ادامه خواهد داشت همانطور که قبلا ادامه داشته .  

By   محمود اشوری   3284 Day ago
در جواب ارزو.........با عرض سلام وخسته نباشید.منطورم از بازیکن متعصب بازیکنی که شرایط باشگاه رو درک کرده وبخاطر پول تیم رو به حاشیه نکشونده وهوادارو زجر نداده البته همچین بازیکنایی کم هستند ولی هستند.
By   وهاب نظری نژاد   3284 Day ago

آبی آبی آبی . چنین بازی کنانی قبلا بوده و الان فکر نمیکنم باشه . همین آندو یادتونه که اول گفت 

من بخاطر استقلال قراردادبستم ولی دیدین تا برق اسکناسهای تراکتور را دید . بقول معروف 

تعصب کیلویی چنده و رفت تراکتور و می بینید که برای تراکتور داره خودشو هلاک میکنه .پ

تا پول داری رفیقتم  ..   عاشق بند کیفتم  

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.