آندوی بیشرف و بی غیرت . و آه هوادارای استقلال

آندوی بیشرف و بی غیرت . و آه هوادارای استقلال
By   وهاب نظری نژاد   3268 Day ago

آهای آندو . بیغیرت و بیشرف . خیلی برای جام قهرمانی نقشه کشیده بودی 

بدخت خواهی دید که در تراکتور هم جایی نخواهی داشت . 
By   محمدحسن ملکی   3268 Day ago
آندو که کاملا از چشم ما افتاد  بخاطر هوادارا هم که شده نباید کم کاری میکرد
By   وهاب نظری نژاد   3268 Day ago

چوب خدا صدا نداره . 
By   سمانه علیزاده   3267 Day ago

تنها چیزی که دیروز آرومم کرد این بود که آندو اخراج شد و اخراجش باعث شد قهرمانی از دست تراکتور بره.یجورایی دلم خنک شد.حقش بود.
By   وهاب نظری نژاد   3267 Day ago
من که گفته بودم هر کس که از استقلال بره تنها چیزی که نصیبش میشه پشیمانیه . و حتی گفتم که   
 آندو خیلی زود تو تراکتور محبوبیتش را از دست خواهد . خدا را شکر که خارج شدن جام از دست           
 تراکتور بدست آندوی بیغیرت و پولکی صورت گرفت . آخیشششششششششش دلم خنک شد . 
By   maryam 7   3263 Day ago

فک کنم همون تعداد کم هوادارای استقلالی هم ک طرفدارش بودن ازش بیزار شدن..خدا خدا میکردم ترتر قهرمان نشه وگرنه معلوم نبود چ کارا و نقشه هایی تو ذهنش بود..واقعا خداروشکر

By   حسین کلاته بابایی   3263 Day ago
Written by: maryam 7

با این که از سپاهان متنفرم اما جیگرم حال امد تراکتور قهرمان نشد که هیچ الکی دلشونم خوش شد تا دیگه گزارشگر بیشعورشون تیکه به استقلال نندازه.

By   وهاب نظری نژاد   3263 Day ago
 من تعجب میکنم اینقدر هی میگن تماشاگر فهیم و با شعور تبریزی مثل اینکه بقییه مرد ایران بیشعورن . با لهجه آذری توهین میکنن گزارشگر میگه دارن تشویق میکنن . تو بازی فینال چقدر صندلی شکستن . آیا سر بازیکن استقلال و نشکستن . اون روز برفی یادشون رفت که تکه های یخ تو برف میگذاشتن و بطرف بازیکنان پرت میکردن . در زمان کرار کم صندلی شکستن . بابا ماشااله به این همه فهم و شعور . 

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.