موضوعات سطحی و احساسی

موضوعات سطحی و احساسی
By   saeed mohsen zadeh   4226 Day ago
سلام دوستان نمیخوام به کسی بر بخوره اما خواهشم اینه که به جای طرح کردن موضوعاتی با تعداد زیاد که هیچکدام ارزش بحث کردن نداره یک موضوع خوب و به درد بخور بنویسید تا بشه درموردش باهم تبادل نظر کنیم...با تشکر از تمام آبی دلان
By   mohadeseh ghalandarnegad   4224 Day ago
By   saeed mohsen zadeh   4215 Day ago
سلام دوستان نمیخوام به کسی بر بخوره اما خواهشم اینه که به جای طرح کردن موضوعاتی با تعداد زیاد که هیچکدام ارزش بحث کردن نداره یک موضوع خوب و به درد بخور بنویسید تا بشه درموردش باهم تبادل نظر کنیم...با تشکر از تمام آبی دلان
اینو واسه خودم نوشتم شما نخونید
By   elnaz mousavi   4215 Day ago
Written by: saeed mohsen zadeh
اینو واسه خودم نوشتم شما نخونید
نخوندیم دیگه.....واس همینیه ک توی تالار یه عالمه تاپیک با موضوع فرهاد مجیدی هس.بخدا منم که انقد فرهادو دوس دارم دیگه خسته شدم.آخه من موندم الان فایدش چیه؟؟؟؟؟بیخیال بابا دیگه تورو خداااااااااااااااااااااااااااااااااا.
By   alireza alkhamis   4215 Day ago
حق با شماس ...دیگه راجبه فرهاد تایپیک نمیدم تا موقعی که بر گرده
ولی بهم فشار میاد وقتی که ای لنگیا میگن:فرهادتون بی غیرته اگه غیرت داشت نیم فصل پارسال استقلالو ترک نمیکرد...ولی نمیدودن که چرا مجبور شد بره...واسه دخترش نبود...واسه 1چیزه دیگه رفت.
By   elnaz mousavi   4215 Day ago
Written by: alireza alkhamis
ولی بهم فشار میاد وقتی که ای لنگیا میگن:فرهادتون بی غیرته اگه غیرت داشت نیم فصل پارسال استقلالو ترک نمیکرد...ولی نمیدودن که چرا مجبور شد بره...واسه دخترش نبود...واسه 1چیزه دیگه رفت.
ینی واقعا شما اونارو آلدم ب حساب میارین اونا اگه یه ذره درک داشتن ک طرفدار تیم 16م جدول نمیشدن.ما حداقل کاپیتانمون وقتی بود ب عنوان بازیکن کم کار زمین شناخته نمیشد و همیشه بهترین بود.راسی شما فک میکنین فرهاد ب خاطر چی رفت؟
دوست نداشتم اینو بگم ولی :فرهاد به خاطر اینکه زنش میخواست ازش جدا بشه مجبور شد بره...اگرم مجبور شدم بهتونم میگم اینو کی بهم گفت و چطور فهمیدم
By   mohadeseh ghalandarnegad   4214 Day ago
ss واسه چیزی که تموم شده حاشیه درست نکن حالا به هر دلیلی رفت .شاید یه روزی به یه دلیلی بیاد!!
By   mohadeseh ghalandarnegad   4214 Day ago
$$
By   elnaz mousavi   4213 Day ago
Written by: alireza alkhamis
دوست نداشتم اینو بگم ولی :فرهاد به خاطر اینکه زنش میخواست ازش جدا بشه مجبور شد بره...اگرم مجبور شدم بهتونم میگم اینو کی بهم گفت و چطور فهمیدم
خوب میشه بگی یااگه نمیتونی اینجا مطرحش کنی واسم پیام خصوصی بفرست.مرسی
By   saeed mohsen zadeh   4212 Day ago
بیخیال بابا. با زندگی شخصی اون بنده خدا چیکار دارید آخه

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.