رتبه استقلال در این فصل

رتبه استقلال در این فصل
By   سید حسن طاهری   3208 Day ago
با توجه به خرید های استقلال به نظر شما استقلال دارای چه رتبه ای میشود؟ کسب سهمیه یا قهرمان و یا چهارم به بعد؟
​    

من امیدوارم استقلال قهرمان بشه.
By   سمانه علیزاده   3206 Day ago

انشاالله قهرمان.
By   وهاب نظری نژاد   3205 Day ago
 پنجشنبه عیار استقلال در بازی با سیاه جامگان مشخص میشه . آنوقت میتونید نظر بدین . 
By   حسین کلاته بابایی   3203 Day ago
Written by: وهاب نظری نژاد

هنوز خیلی زوده برای قضاوت تیما  تازه از هفته پنجم خودشونو نشون میدن.اما هر چی پیش امد خواهشا شما تهرانی ها که میتونین برین ورزشگاه و حمایت کنید.لنگیا تو اسیا فقط بخاطر حمایت هوادارنشون بود که تونستن دوتا بازی رو تو ازادی ببرن.اگر ورزشگاه پر باشه هیچ تیمی نمیتونه از اس اس ببره

By   وهاب نظری نژاد   3203 Day ago
نمیدانم چرا هوادارای خونگرم و پرشور تهرانی اینقدر نسبت به استقلال بی تفاوت شدن . 
Written by: وهاب نظری نژاد
نمیدانم چرا هوادارای خونگرم و پرشور تهرانی اینقدر نسبت به استقلال بی تفاوت شدن . 

دقیقا من هم موافقم.
By   وهاب نظری نژاد   3189 Day ago
 درسته که دو بازی را بردیم و تیم هم خیلی خوب بازی کرد ولی هنوز برای اظهار نظر زوده . من آرزو دارم که استقلال دوست داشتنی هم قهرمان لیگ بشه وهم قهرمان جام حذفی . 

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.