ضعفهای استقلال در دو بازی

ضعفهای استقلال در دو بازی
دوستان با توجه به دوبازی قشنگ و زیبای استقلال در دو هفته اول و دوم ایا شما ضعفی در تبم دیدید و انتقادی دارید ؟؟؟؟؟

بنظر من در ضد حمله ها هنوز ضعیف هستیم .
By   shide HR   3189 Day ago
 من تشکر میکنم ازتون به خاطر تاپیک خوبی که گذاشتید , به نظر من کلا استقلال تو این دووتا بازی کاملا اماده بود خیلی عالی بازی کردن همه ولی کرار اصلال خوب نبود با اینکه زیاد بازی نکرد ولی کاملا نشون داد که دیگه نمیشه روش حساب کرد , ارش هم خیلی عالی بازی کرد ولی موقعیت های زیادی رو خراب کرد ...
By   حسن همراه   3189 Day ago
من هم موافقم که کرار خوب بازی نکرد ولی  اگه مشکل مالیش حل بشه و بدقولی باهاش نکنن  کرار یکی از بهترینهاس .پارسالو اکه یه نکاهی به بازیهایی که بدون کرار  انجام دادیم بندازیم متوجه میشیم که چچهقدر موثر بوده .
By   وهاب نظری نژاد   3189 Day ago
 کرار متاسفانه اضافه وزن داره به همین خاطر کم تحرک شده . عمده ترین ضعف تیم که خدایی خیلی خوب و با کلاس بازی میکنه عقب نشستن بی مورده که این کار ممکنه به ضرر تیم تموم بشه و شاهد بودین که در دو بازی گذشته این عقب کشیدنها نزدیک بود کار دست تیم بده .بازی با ذوب آهن همون دیوار محکمه که اگه بامید خدا بچه ها با یک بازی هجومی و حساب شده بتونن این دیوار و سر ذوبیها خراب کنن آنوقت میشه در باره قدر استقلال صحبت کرد . من که تا روز بازی برای شیرمردان استقلال همیشه قهرمان دعا میکنم و مطمئنم که شما هم برای پیروزی تیم محبوبمون دعا میکنید .  
به نظر من تیم روی ضربه های ایستگاهی و مخصوصا کرنر ها خیلی ضعف داره
و درضمن ​من هم با نظراتون درباره ی کرار موافقم.
By   هستی همراه   3188 Day ago
مثل اینکه یادتون رفته توی بازیهای پارسال .هر بازیی که کرار بود بردیم یا مساوی دادیم و بندرت باخت ولی در بازیهایی که کرار نبود استقلال سه امتیاز رو تقدیم رقیب میکرد. انصاف هم خوب چیزیه .درسته یه خورده حاشیه داره منم قبول دارم ولی نباید بی انصافی کرد این حاشیه ها رو رقیبای استقلال برای کرار درست میکنن تا تیم رو به حاشیه ببرن بهتون قول میدم اگه کرار از لحاظ مالی ساپورت بشه یکی از موثر ترین بازیکنای استقلال در هر بازی خواهد بود .به نظرم باید بهش حق داد
By   shide HR   3187 Day ago
این که کرار فصل پیش خوب بوده دلیل نمیشه که این فصل هم خوب باشه که به نظر من فصل گذشته هم خوب نبود میومد تو زمین دو تا گل میزد بیست تا پاس اشتباه میداد ده تا خطا میکرد کارت قرمز میگرفت بر میگشت کشورش یک ماه کلا نبود بعد بازور وشکایت و ... برمیگشت سر تمرین و دوباره از اول ... تو بازی قبل نشون داد که دیگه مثل قبل نیست .
By   حسن همراه   3187 Day ago
Written by: shide HR
این که کرار فصل پیش خوب بوده دلیل نمیشه که این فصل هم خوب باشه که به نظر من فصل گذشته هم خوب نبود میومد تو زمین دو تا گل میزد بیست تا پاس اشتباه میداد ده تا خطا میکرد کارت قرمز میگرفت بر میگشت کشورش یک ماه کلا نبود بعد بازور وشکایت و ... برمیگشت سر تمرین و دوباره از اول ... تو بازی قبل نشون داد که دیگه مثل قبل نیست .

اره با اینکه یه کاری میکرد تا کارت بگیره و بره کشورش کاملا موافقم منم
By   وهاب نظری نژاد   3187 Day ago
 یکی از ضعفهاشون عقب کشین بی مورده که به تیمهای مقابل اجازه میده تا خودشونو در موقعیت گل زنی قرار بدن . 
By   حسین کلاته بابایی   3186 Day ago
Written by: وهاب نظری نژاد

کلا این دوبازی خوب بودن اما نیمه دوم افت میکنن از لحاظ بدنی امادگی کامل ندارن و بنظر میرسه روی توپهای هوایی توی دفاع یه خورده ضعف دارن.

By   وهاب نظری نژاد   3186 Day ago
 من فکر میکنم که ترس از باخت باعث میشه که تیم عقب بکشه . در صورتی که استقلال خیلی روان و خوب بازی میکنه و نباید اسیر اسم حریف بشه . 
​آقا وهاب نظر شما محترم اما من احساس میکنم تیم واسه این نیمه های دوم 
مثل نیمه ی اول هجومی بازی نمیکنه 
اینه که فکر میکنه بازی تموم شدس و بازی رو برده 
و تو بازی با سیاه جامگان کاملا این مشهود بود
که اونا بازی رو مساوی کردن
اما خدارو شکر با اومدن برزای بازی به نفع استقلال برگشت.
By   وهاب نظری نژاد   3186 Day ago
حرفت و قبول دارم و درست میگی . دقیقا مثل بازی استقلال خوزستان با لنگیها که اگه همت میکردن و بازی را شل نمیگرفتن و تموم شده نمیدونستن باید این تیمو گل باران میکردن . این آدما تو همه چیزحریص هستن و هیچ چیزی اونها را قانع و سیر نمیکنه حالا چرا تو بازی فوتبال و با زدن یک گل اینقدر سریع از زدن گلهای بیشتر سیر میشن باید از خوشون سوال کرد . 
By   حسن همراه   3185 Day ago
Written by: وهاب نظری نژاد
حرفت و قبول دارم و درست میگی . دقیقا مثل بازی استقلال خوزستان با لنگیها که اگه همت میکردن و بازی را شل نمیگرفتن و تموم شده نمیدونستن باید این تیمو گل باران میکردن . این آدما تو همه چیزحریص هستن و هیچ چیزی اونها را قانع و سیر نمیکنه حالا چرا تو بازی فوتبال و با زدن یک گل اینقدر سریع از زدن گلهای بیشتر سیر میشن باید از خوشون سوال کرد . 

خیلی ببخشید اقای وهاب استقلال خوزستان لولش کرده بود و چون یک گل جلو بود داشت بازیو کنترل میکرد و فقط برای ضد حمله برنامه داشتن .لنگی ها اگه میخاستن هم نمیتونستن .پس جای سوالی نداره که بپرسیم .

By   وهاب نظری نژاد   3185 Day ago
 اتفاقا جای سوال داره و این سوال روزمره هوادار فوتباله که چرا بازیکن خیلی زود از زدن گلهای بیشتر سیر میشه و این سوال من از شما دوست عزیز نبود بلکه از بازیکن بود و حتی گاهی اوقات گزارشگرا به طعنه میگن از سر شکم سیری زدن کل بیشتر را فراموش کردن . شما دیدید که بازی استقلال خوزستان داشت به تساوی میکشید و همیشه هم میگن یک گل هیچ تظمینی برای پیروزی نیست . 
Written by: صابر سالاری توسه سرا
​آقا وهاب نظر شما محترم اما من احساس میکنم تیم واسه این نیمه های دوم 
مثل نیمه ی اول هجومی بازی نمیکنه 
اینه که فکر میکنه بازی تموم شدس و بازی رو برده 
و تو بازی با سیاه جامگان کاملا این مشهود بود
که اونا بازی رو مساوی کردن
اما خدارو شکر با اومدن برزای بازی به نفع استقلال برگشت.
یه از ضعفهای بزرگ اس اس همینه .توی نیمه دوم هیچ برنامه ای ندارن

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.