من با استقلال زندگی میکنم

من با استقلال زندگی میکنم
By   علی اصغر یونسی   3187 Day ago
بیش از25ساله که طرفدار استقلال محبوبم هستم بابردها وقهرمانی های استقلال شاد وباشکست های آن ناراحت شده ام متاسفانه به خاطر دوری از تهران کمتر میتونم به ورزشگاه بیایم ولی همیشه از طریق تلویزیون و روزنامه ها بازی واخبار مربوط به تیم را دنبال میکنم خلاصه من بااستقلال زندگی میکنم .        
امسال از اون سالهایی است که استقلال شناور بازی میکنه من مطمئن هستم امسال تیم محبوبم قهرمان هستش وحتی رکورد بیشترین امتیاز در لیگ را خواهد شکستفقط از شخص آقای افشار زاده واقایان  مظلومی و پورحیدری خواهش میکنم نگذارند حاشیه  بی پولی  و   غرور بازیکن ها به تیم لطمه بزنه                        
By   حسن همراه   3187 Day ago
اقای یونسی شما استقلالی 4 آتیشه هستید . دمت گرم ایشااااا خداوند کمک کنه و حاشیه و  غرور از تیم دور بشه تا بتونیم با همین بازیهای زیبا و شناور قهرمان بشیم .
به امید خدا استقلال این فصل قهرمان میشه و دل همه ی هوادارا و عاشق های خودش رو شاد میکنه.
و راستی من هم افتخار می کنم که تیم محبوبمون هوادارایه خوب و چند آتیشه ای مثل آقای یونسی رو داره.
By   وهاب نظری نژاد   3187 Day ago
آقای یونسی شاید باورتان نشه که من از هفت سالگی طرفدار استقلال شدم یک استقلالی متعصب و چند آتیشه که بیشتر از چهل ساله طرفدارش هستم . حتی بعد این همه گذشت سال با بردهای استقلال میخندم و از باختش اشکم سرازیر میشه . جالب اینجاست که پسرم ( البته من هیچ نقشی در استقلالی شدنش نداشتم ) از بچگی یعنی از پنج سالگی عاشق سینه چاک فرهاد مجیدی شد که البته هنوز هم به همان اندازه دوستش داره . و شد یکی از استقلالیهای متعصب . استقلال قسمتی از وجود من تو و سایر هوادارا شده و لنگیها این را بدانن که ما یک شبه طرفدار استقلال نشدیم که یک روزه بهش پشت کنیم . استقلال برای ما همیشه استقلال همیشه قهرمانه . پر افتخارترین باشگاه تو آسیا  در واقع استقلال شناسنامه باشگاه های ایران در آسیا است . 
By   حسین کلاته بابایی   3187 Day ago
Written by: وهاب نظری نژاد

به صورت خیلی خلاصه بگم تا تهش برین دیگه. ازوقتی خودمو شناختم تمام زندگیم استقلال شد.تمام

By   وهاب نظری نژاد   3186 Day ago
 دوست عزیز 2293 من کلی بگم آسمان آبی من تهی نداره و هر چقدر که فکر میکنم چقدر و تا کجا استقلالو دوست دارم به تهش نمیرسم . 
آقا سید عریز من انقد استقلال رو دوست دارم که

می خوام دنیا نباشه / اگه اس اس نباشه
                          می خوام فوتبال نباشه /  اگه اس اس نباشه
                              می خوام این لیگ نباشه / اگه اس اس نباشه
                                       نباشه هر کی می خواد / تیم اس اس نباشه

ای استقلال من تو فراتر از این دنیایی............

آقا صابر آبی دوست داشتنی . من نه با استقلال و نه برای استقلال زندگی میکنم . من بخاطر استقلال زنده ام و نفس میکشم . من مخلص همه استقلالهای با مرام و متعصبم . ایول . دم همه تون گرم . تا هر چی لنگیه کور بشه . 
Written by: وهاب نظری نژاد
 آقا صابر آبی دوست داشتنی . من نه با استقلال و نه برای استقلال زندگی میکنم . من بخاطر استقلال زنده ام و نفس میکشم . من مخلص همه استقلالهای با مرام و متعصبم . ایول . دم همه تون گرم . تا هر چی لنگیه کور بشه . 

قربان شما آقا وهاب 
 البته من دوست ندارم لنگیا کور بشن چون 
میخوام قهرمانی های استقلال رو ببینن و از 
تا می تونن حرس بخورن.
 من برای دشمن خودم هم بد نمیخوام منظور از کورشدن نه از دو تا چشمه بلکه از بینش و بصیرته . بزارجمله ام را کامل کنم . دوست دارم بازیهای خوب استقلال اونقدر تداوم داشته باشه تا لنگیها از خجالت دو تا چشمشونو ببندن و بفهمن که همیشه و همه جا استقلال سرور لنگیاست . 

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.