مجتبی جباری

مجتبی جباری
By   مجید رمضانی خاروانی   3175 Day ago
بچه ها موافقید از زمانی که جباری رفت دیگه اس اس یه بازیکن میوندار شش دانگ نتونسته بجاش باره و دقیقا هرسال از همونجا ضربه خورده؟؟؟؟؟
By   وهاب نظری نژاد   3172 Day ago

ازش متنفرم 
By   maryam 7   3170 Day ago

خیلی دوسش دارم اما متاسفانه حرمت شکنی کرد..جاشم تو زمین واقعا خالیه

By   مهرداد پدرام   3169 Day ago
Written by: maryam 7

خیلی دوسش دارم اما متاسفانه حرمت شکنی کرد..جاشم تو زمین واقعا خالیه

من هم با نظر شما کاملا موافقم حرمت شکنی کرد اما بدجور جاش خالیه خدایی
واقعا جباری یه بازیکن بزرگه که واسه استقلال هم خیلی زحمت کشیده بود
 اما الان دیگه 
خودش هم بخواد با اون سنش به درد استقلال نمیخوره.
By   سمانه علیزاده   3168 Day ago
کلا خوشم نمیاد ازش.
By   حسین کلاته بابایی   3166 Day ago
Written by: سمانه علیزاده

جباری خوب بود و مثل اون نیامد اما اون پول رو با همه چیز عوض کرد ادم منفوریه

By   حسین امیری   3165 Day ago
درود به همه دوستان.
بنده پیشنهاد میدم بجای قضاوت کردن درباره مجتبی جباری کمی هم خودمونو جای ایشون بذاریم.
بازیکن خلاق و با کیفیتی بود که خیلی کمک میکرد به تیم اما توی ایران همیشه مصدوم بود.
هر بازیکنی اختیار خودشو داره.مجتبی هم دیگه وقتش بود بره توی یه لیگ خارج از ایران.
چه الان چه ده سال دیگه بالاخره استقلال باید با چالش بازیکن سازی روبرو میشد.همیشه که نمیشه از یه بازیکن بهره برد.تیم اگه به صورت جدی پیش بره و از تیمای خوب اروپایی الگو بگیره (مثل دورتموند-بارسا-آرسنال-پورتو-مارسی و...) قطعا هیچ تیمی نمیتونه باهاش رقابت کنه.

By   وهاب نظری نژاد   3165 Day ago
من از مجتبی جباری خیییییلی متنفرم و حاضر نیستم حتی یک لحظه جای او باشم . بنظر من بهتره اصلا اسم جباری و نیارین . یادتون باشه به همه توهین میکرد . به سر مربی . مدیرعامل ووووووووو      چرا وقتی تو برنامه ضد استقلال نود عادل لنگی پور (که اونو به برنامه اش دعوت کرده بود ) ازش سوال کرد الگوی شما کدام بازیکنان هستن با بیشرمی و وقاحت تمام گفت کریم باقری و علی کریمی یعنی استقلال هیچ بازیکن شاخص و هیچ پیشکسوت و الگو نداشت . وقتی الگوهای این شخص لنگیها باشن دیگه چرا در باره اش بحث میکنید و اسمشو میارین . من ازلنگیها متنفرم و به همین خاطر از جباری به خاطر لنگی بودنش ازش .

متنفرم
By   محمدحسن ملکی   3153 Day ago
جل الخالق  از مجتبی متنفر هستید؟؟؟؟ از کسی متنفر هستید که تو دربی ها برامون 4 گل زده و 4 پاس گل داده؟؟؟؟ از کسی متنفر هستید که ژاپن ها بهش لقب زیدان آسیا رو دادن؟؟؟ از کسی متنفر هستید که همیشه به فکر جوون های تیم بود و براشون جا و مکان و غذا تهیه میکرد؟؟؟ از کسی متنفر هستید که همین چند وقت پیش گفت اگه یه روز بدونم به درد استقلال نمیخورم سریع میرم تا یه جوان به جام بیاد تا تیم پیشرفت کنه

مجتبی حباری چوب صداقتش رو میخوره همیشه صادق بوده و حقیقت رو گفته حتی اگه به ضررش باشه بخدا من جباری رو از فرهاد هم بیشر دوس دارم

Written by: محمدحسن ملکی
جل الخالق  از مجتبی متنفر هستید؟؟؟؟ از کسی متنفر هستید که تو دربی ها برامون 4 گل زده و 4 پاس گل داده؟؟؟؟ از کسی متنفر هستید که ژاپن ها بهش لقب زیدان آسیا رو دادن؟؟؟ از کسی متنفر هستید که همیشه به فکر جوون های تیم بود و براشون جا و مکان و غذا تهیه میکرد؟؟؟ از کسی متنفر هستید که همین چند وقت پیش گفت اگه یه روز بدونم به درد استقلال نمیخورم سریع میرم تا یه جوان به جام بیاد تا تیم پیشرفت کنه

مجتبی حباری چوب صداقتش رو میخوره همیشه صادق بوده و حقیقت رو گفته حتی اگه به ضررش باشه بخدا من جباری رو از فرهاد هم بیشر دوس دارم

منم با نظرت موافقم که جباری برا استقلال خیلی زحمت کشیده و
 نباید بهش بی احترامی بشه
اما اینکه بخواد برگرده و تو استقلال بازی کنه
 نه به نفع خودشه و
نه به نفع تیمه
 چون اون دیگه نه اون کیفیت سابق رو داره
 و در ضمن سنش هم بال رفته.

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.