یه خواهش

یه خواهش
By   محمدحسن ملکی   3149 Day ago
دوستان تاجی بنده ازتون خواهش میکنم که هر تایپکی که تو تالار میاد نظرتون رو تو اون تایپک بنویسین تا سایت از خلوتی خارج بشه من خودم حدود دو ماهه که نبودم ولی از این به بعد که هستم هر موضوعی در تالار مطرح بشه در موردش نظر میدم و نظر خودم رو اعلام میکنم امیدوارم همه اینجوری باشیم_یه موضوع دیگه به نظر من اگه بیشتر تو گفتگو آزاد باشیم بهتره جمعیتمون کمه پخش هم بشیم تو تالار ها فایده نداره به نظر من بیشتر تو گفتگو آزاد باشیم بهتره
دمتون گرم

By   حسین امیری   3148 Day ago
پیشنهادت بسیار محترمه دوست عزیز.
من خودم فقط توی گفتگوی آزاد فعالیت دارم چون اینجا راحتترم.موضوعات مختلف با جنبه های مختلف میشه مطرح کرد.دامنه گفتگو ها زیاده و تنوع بالاست.پس جذابیت این بخش بیشتره.
موافقم

By   مهرداد پدرام   3148 Day ago
منم موافق نظرتون هستم
​منم به نظره همتون احترام میزارم
 واینکه میگین تو گفتگو ها شرکت کنین رو قبول دارم و خودمم صد در صد انجامش میدم 
اما اینکه همه تو گفتگویه آزاد شرکت کنیم فقط
درست نیست و
بهتره همه تو همه ی تالار ها  شرکت داشته باشن.
By   سمانه علیزاده   3147 Day ago
موافقم.خودمم سعی میکنم نظر بدم.ولی از مهر دیگه نمیتونم خیلی فعال باشم.خیر سرم امسال کنکوریم.دیگه ببخشید.
By   مهرداد پدرام   3147 Day ago
Written by: سمانه علیزاده
موافقم.خودمم سعی میکنم نظر بدم.ولی از مهر دیگه نمیتونم خیلی فعال باشم.خیر سرم امسال کنکوریم.دیگه ببخشید.
آ

آرزوم قبولی شما تو کنکور هست آبجی

By   سمانه علیزاده   3146 Day ago
مرسی آقا صابر .خیلی ممنون.:) دعا کنید واسه کنکوریا.
By   بردیا ن   3146 Day ago
سلام .دوست عزیز .من حدودا سی وچهار سال هست که با این تیم هستم .والان هم چند ماهیه که عضو کانون هوادارن شده ام .ولی از موقعی ای که عضو شده ام .واقعا از خلوتی سایت وتکراری بودن مطالب واقعا متعجب شده ام .امید وارم دوستان از این رخوت وتنبلی بیرون بیان
By   بردیا ن   3146 Day ago
سلام .دوست عزیز .من حدودا سی وچهار سال هست که با این تیم هستم .والان هم چند ماهیه که عضو کانون هوادارن شده ام .ولی از موقعی ای که عضو شده ام .واقعا از خلوتی سایت وتکراری بودن مطالب واقعا متعجب شده ام .امید وارم دوستان از این رخوت وتنبلی بیرون بیان
By   arezoo 2134   3145 Day ago
موافقم،امیدوارم بچه ها بیشتر فعالیت کنن.منم سعی خودمو میکنم
By   shide HR   3144 Day ago
Written by: arezoo 2134
موافقم،امیدوارم بچه ها بیشتر فعالیت کنن.منم سعی خودمو میکنم
By   بردیا ن   3144 Day ago
مرسی از مشارکتتون در سایت .واقعا خوشحال شدم .راستی یه موضوع جدید رو کنید .تا سایت شلوغ بشه و رو این لنگی ها کم بشه
By   وهاب نظری نژاد   3120 Day ago
موضوع از شما . پی گیری از ما . تا آخرش باشما هستم . اصلا بزار خودم یه موضوع مطرح کنم و دوستان نظر بدن . به قسمت موضوع جدید مراجعه کنید . 
Written by: سمانه علیزاده
مرسی آقا صابر .خیلی ممنون.:) دعا کنید واسه کنکوریا.

امید وارم هم شما تو کنکور هر هدفی که دارین بهش برسین همم 

همه دوستان تو کارشون موفق باشن.

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.