معرفی بچه های سایت حضور داریم

معرفی بچه های سایت حضور داریم
By   مهرداد پدرام   3145 Day ago
بچه ها فکر کنم چند نفری بیشتر نیستیم که توسایت فعال هستیم  پس همدیگرو بهتر معرفی بکنیم​
By   محمدحسن ملکی   3145 Day ago
من محمدحسن هستم 20 ساله هستم از شهرستان هرسین استان کرمانشاه فوق دیپلم گرفتم و تا چند ماه دیگه سربازم
Written by: محمدحسن ملکی
من محمدحسن هستم 20 ساله هستم از شهرستان هرسین استان کرمانشاه فوق دیپلم گرفتم و تا چند ماه دیگه سربازم

از آشناییت خوشحال شدم محمد جان
​منم صابرم 16 ساله سوم ریاضی از شهر شاندرمن استان گیلان 

از آشنایی با شما خوشحالم و دوست عزیز  مهرداد شما هم خودتی معرفی کن دیگه .!؟!
Written by: صابر سالاری توسه سرا
​منم صابرم 16 ساله سوم ریاضی از شهر شاندرمن استان گیلان 

چشم دوست خوبم من هم مهرداد هستم از شهر زیبای یاسوج و کارمند هستم واز آشناییتون خوشبختم
Written by: مهرداد پدرام
[quote=sabersalari]​منم صابرم 16 ساله سوم ریاضی از شهر شاندرمن استان گیلان 

چشم دوست خوبم من هم مهرداد هستم از شهر زیبای یاسوج و کارمند هستم واز آشناییتون خوشبختم

ممنون منم از اشنایی با شما خوشبختم.
By   arezoo 2134   3145 Day ago
من آرزو فتحی هستم 15 ساله کلاس نهم،شیرازی،از 10 سالگی استقلالی خراب شدم،تو استقلال بازی خسرو و امید رو از همه بیشتر دوس دارم،در ضمن تو خانواده اصلا استقلالی نداریم همه لنگی هستن البته بابام عاشق سپاهان و فرکیه
By   محمدحسن ملکی   3145 Day ago
[quote=Hassan Abi7]من محمدحسن هستم 20 ساله هستم از شهرستان هرسین استان کرمانشاه فوق دیپلم گرفتم و تا چند ماه دیگه سربازم

از آشناییت خوشحال شدم محمد جان
منم همین طور داداش
By   مهرداد پدرام   3144 Day ago
Written by: arezoo 2134
من آرزو فتحی هستم 15 ساله کلاس نهم،شیرازی،از 10 سالگی استقلالی خراب شدم،تو استقلال بازی خسرو و امید رو از همه بیشتر دوس دارم،در ضمن تو خانواده اصلا استقلالی نداریم همه لنگی هستن البته بابام عاشق سپاهان و فرکیه

منم خوشحال هستم همچین دوستای استقلالی دارم بهتون افتخار میکنم شما آبجی وبقیه داداشام ضمنا منم اهل یاسوج همسایه شما هستم داداشی
By   سمانه علیزاده   3144 Day ago
 سلام. سمانه ام دو ماهو خورده ای دیگه میشم 18 ساله.رشتم تجربیه.امسالم کنکوریم :( .از بهشهر استان مازندران.از آشنایی با هم ی دوستان خوشحال شدم.
By   shide HR   3144 Day ago
منم شیده ام , 17 سالمه , سوم ریاضی , تهران , همگی خوشبختم از اشناییتون ...
By   بردیا ن   3143 Day ago
سلام بچه ها منم 35 ساله .مرد هستم .لیسانس دارم .از موقعی ای خودمو شناختم استقلالی هستم .شیرازی هستم .از اشناییتون خو شبختم.
بچه ها فکر کنم چند نفری بیشتر نیستیم که توسایت فعال هستیم  پس همدیگرو بهتر معرفی بکنیم​
[هی مهرداد جان یاسوچ چه خبر .تیرتاجی .کی گیوی ./quote]
By   حسین امیری   3143 Day ago
سلام دوستان  بنده هم حسین امیری توی سایت معروف به امیر حسین بچه نورآباد ممسنی اصالتا بچه دشمن زیاری و 22 ساله دانشجوی کارشناسی.

سلام امیر حسین جان از اشنای با شما خوشحال شدم .زنده باد بچه های با غیرت وتعصب نوراباد ممسنی.

By   حسین امیری   3142 Day ago
Written by: بردیا ن

سلام امیر حسین جان از اشنای با شما خوشحال شدم .زنده باد بچه های با غیرت وتعصب نوراباد ممسنی.

قربان شما بنده هم از آشنایی با شما خوشوقت شدم.تشریف بیاورید درخدمت باشیم.
زنده باد شما

By   مهرداد پدرام   3141 Day ago
Written by: بردیا ن
[quote=mehrdadpedram]بچه ها فکر کنم چند نفری بیشتر نیستیم که توسایت فعال هستیم  پس همدیگرو بهتر معرفی بکنیم​
[هی مهرداد جان یاسوچ چه خبر .تیرتاجی .کی گیوی ./quote]

سلام ککا تو چه خبر بویراحمدی
Written by: حسین امیری
سلام دوستان  بنده هم حسین امیری توی سایت معروف به امیر حسین بچه نورآباد ممسنی اصالتا بچه دشمن زیاری و 22 ساله دانشجوی کارشناسی.

پات سر تیلمون خش اومی
Written by: shide HR
منم شیده ام , 17 سالمه , سوم ریاضی , تهران , همگی خوشبختم از اشناییتون ...

خوشبختم از آشناییت آبجی به امید قبولیت تو دانشگاه
Written by: سمانه علیزاده
 سلام. سمانه ام دو ماهو خورده ای دیگه میشم 18 ساله.رشتم تجربیه.امسالم کنکوریم :( .از بهشهر استان مازندران.از آشنایی با هم ی دوستان خوشحال شدم.

شک نکن قبولی آبجی خیالت راحت اون رشته پزشکی هر چی که دوس داری
By   shide HR   3141 Day ago
[quote=shide]منم شیده ام , 17 سالمه , سوم ریاضی , تهران , همگی خوشبختم از اشناییتون ...

خوشبختم از آشناییت آبجی به امید قبولیت تو دانشگاه
خیلی ممنون ایشالله همه موفق شن .
By   بردیا ن   3139 Day ago

پا تون سر تیلمون خوش اومیت من این سایت دییلم وککایلم

By   سمانه علیزاده   3139 Day ago
[quote=blue.girl] سلام. سمانه ام دو ماهو خورده ای دیگه میشم 18 ساله.رشتم تجربیه.امسالم کنکوریم :( .از بهشهر استان مازندران.از آشنایی با هم ی دوستان خوشحال شدم.

شک نکن قبولی آبجی خیالت راحت اون رشته پزشکی هر چی که دوس داری

خیلی ممنون.انشاالله.
By   افسانه طرقیان   3137 Day ago
سلام افسانه هستم از مشهد یه سالی هست که دیگه تو سایت فعالیت ندارم امروز اتفاقی یه سری به سایت زدم .خوشحالم که دوستان جدید خوبی به جمع ماپیوستن. امیدوارم موفق باشید .همچنین از اینکه اسامی دوستان قدیمی  مثل امیر حسین خان وشیداbluaرو اینجا دیدم خوشحال تر شدم.خدانگهدار دوستان
By   مهرداد پدرام   3134 Day ago
Written by: افسانه طرقیان
سلام افسانه هستم از مشهد یه سالی هست که دیگه تو سایت فعالیت ندارم امروز اتفاقی یه سری به سایت زدم .خوشحالم که دوستان جدید خوبی به جمع ماپیوستن. امیدوارم موفق باشید .همچنین از اینکه اسامی دوستان قدیمی  مثل امیر حسین خان وشیداbluaرو اینجا دیدم خوشحال تر شدم.خدانگهدار دوستان

خوشحالم از آشنایی با شما امیدوارم که دوباره حضورتان گرما بخش سایت باشه و هر روز شما رو ببینم تو سایت
By   امیر حسین اسلامی   3129 Day ago
منو که دیگه تقریبا همتون میشناسید.برای کاربران جدید خودمو معرفی میکنم.
امیر حسینم 24 ساله از تهران.لیسانس الکترونیک دارم.طرفدار تیمهای استقلال و چلسی و تیم ملی انگلستانم.خواننده های محبوبم سامان جلیلی و مهدی احمدوند و حامد برادران و احمد سعیدی هستن.
بازم اگه سوالی بود در خدمتم.
By   مهرداد پدرام   3127 Day ago
از اشنایی شما خوشبختم دوست خوبم
By   وهاب نظری نژاد   3120 Day ago
 سلام . من وهاب هستم یک پدر بزرگ با سه تا نوه که خدایی قربون هر سته تاشون میرم . خانواده من از دختر و داماد تا پسرم همه استقلالی هستیم . من از قبل از انقلاب تاجی بودم و الان هم استقلالی و مخلص تمام اس اسهای سایت هستم . شاید باور نکنید که وقتی استقلال بازی دارد من تا آخر بازی حتی یک جرعه آب هم نمیخورم و تو این مدت با برد استقلال شاد شدم و از باختش چشمانم پر از اشک شده و این و با تمام وجوئم میگم . دنیا و استقلال . 
By   مهرداد پدرام   3119 Day ago
از آشنایی با شما واقعا خوشحالم  سید جان