بازی با نفت

بازی با نفت
By   محمدحسن ملکی   3145 Day ago
اول از همه تبریک میگم به تمام آبی دلان عزیز
به نظر من بازی خوبی بود درسته نیمه اول بازی کسل کننده بود ولی دلیلش این بود هر دو تیم داشتن نزدیک به هم بازی میکردن و توپ ها رو پخش نمیکردن ما می تونستیم با انتقال بازی از راست به مرکز و سمت چپ زمین دروازه نفت رو باز کنیم به نظر من جابر انصاری ضعیف عمل میکنه نه با سجاد هماهنگ بود نه با خسرو و محسن کریمی حتی گاهی اوقات بازی محسن کریمی رو هم خراب میکرد به نظر من پرویزخان باید از بازی بعدی جابر رو بذاره رو نیمکت تا به خودش بیاد و بجاش از برزای و اسماعیلی استفاده کنه مدافعین هم بد نبودن تو این بازی ولی باید یه فکر به حال فاز حمله بکنن تو بازی دیدیم که تمام بازی تو سمت راست گره خورده بود ما باید بتونیم از سایر نقاط زمین هم حمله بکنیم پچیچ هم ضعیف عمل میکنه به نظر من تا زمانی که به آمادگی میرسه اصلا نباید ازش استفاده بشه یه تعویض رو می سوزونه برزای یا اسماعیلی بجاش بیان بازی سرعتی تر میشه به امید موفقیت تیم و بردن جام در امسال و گرفتن سهمیه آسیا

اول از همه تبریک میگم به تمام آبی دلان عزیز
به نظر من بازی خوبی بود درسته نیمه اول بازی کسل کننده بود ولی دلیلش این بود هر دو تیم داشتن نزدیک به هم بازی میکردن و توپ ها رو پخش نمیکردن ما می تونستیم با انتقال بازی از راست به مرکز و سمت چپ زمین دروازه نفت رو باز کنیم به نظر من جابر انصاری ضعیف عمل میکنه نه با سجاد هماهنگ بود نه با خسرو و محسن کریمی حتی گاهی اوقات بازی محسن کریمی رو هم خراب میکرد به نظر من پرویزخان باید از بازی بعدی جابر رو بذاره رو نیمکت تا به خودش بیاد و بجاش از برزای و اسماعیلی استفاده کنه مدافعین هم بد نبودن تو این بازی ولی باید یه فکر به حال فاز حمله بکنن تو بازی دیدیم که تمام بازی تو سمت راست گره خورده بود ما باید بتونیم از سایر نقاط زمین هم حمله بکنیم پچیچ هم ضعیف عمل میکنه به نظر من تا زمانی که به آمادگی میرسه اصلا نباید ازش استفاده بشه یه تعویض رو می سوزونه برزای یا اسماعیلی بجاش بیان بازی سرعتی تر میشه به امید موفقیت تیم و بردن جام در امسال و گرفتن سهمیه آسیا

منم با نظرت موافقم 
اما به هر حال با تلاش بچه ها تونستیم بازی رو ببریم وبعد چند وقت باز هم به صدر جدول برگردیم.

By   arezoo 2134   3145 Day ago
منم با نظرتون موافقم . از بازی خیلی لذت بردم به نظر من بچه ها مردونه واسه صدر نشینی و شادی ما هوادارا جنگیدند.به امید قهرمانی اس اس.فقط کاش اون یه گل رو نمیخوردیم تا تفاظلمون بیشتر بشه.ابراهیمی و حیدری هم مطمئنم به کیفیت سابقشون برمیگردند ولی در کل خوب بازی کردن
By   مهرداد پدرام   3144 Day ago
بچه ها خوب بازی کردن ومهمتر از اون سه امتیاز بازی بود که گرفتیم ولنگیا رو خفه کردیم
By   سمانه علیزاده   3144 Day ago
بازی خوبی بود.مخصوصا نیمه دومش. امیدوارم این صدر نشینی تا آخرش ادامه دار باشه.
By   shide HR   3144 Day ago
منم صدر نشینی استقلالو تبریک میگم به همه ایشالله قهرمانیمونو جشن بگیریم .

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.