بازیکنان ملی پوش استقلال

بازیکنان ملی پوش استقلال
By   arezoo 2134   3145 Day ago
به نظر من استقلال باید همه جوره از بازیکنای ملیپوشش(ابراهیمی و حیدری) حمایت کنه و حفظشون کنه تا خدایی کرده روزی نرسه که استقلال یک سهمیه هم در تیم ملی کشورمون نداشته باشه. دوستان نظرتون رو راجب خسرو و امید بیان کنید، به نظر شما آیا لیاقت پوشیدن پیراهن مقدس تیم ملی و استقلال رو دارن؟آیا به اندازه قراردادی که میبندن در اختیار تیم هستن؟ به نظرتون در موفقیت تیم ملی و اس اس تاثیر گذارن؟کلا درباره مسائل فنی و اخلاقی ملیپوشای استقلال نظر بدین لطفا...نظر من که درموردشون در همه مسائل مثبته
By   محمدحسن ملکی   3145 Day ago
به نظر من اصلا تو تیم ملی بازیکن نداشته باشیم این تیم ملی پر از فساد و مافی بازیه من که اصلا تعصبی بهش ندارم
By   مهرداد پدرام   3145 Day ago
من هم با نظرتون موافقم آرزو خانم ما هوادارا از اسم وناممون پیداست یعنی هواداری وحمایت  و باید تا جایی که توان داریم از تیممون وبازیکناش حمایت بکنیم و امید وخسرو از بازیکنای باکلاس و حرفه ای تیممون هستن و وظیفه ما حمایت از اوناست.
By   سمانه علیزاده   3144 Day ago
متاسفانه بازیکنا هر وقت از اردوی تیم ملی میان یا  پسرفت میکنن یا مصدوم میشن. به نظرم تیم ملی  هیچ چیز مثبتی نه واسه بازیکنا و نه تیما داره. اما امیدوارم خسرو و امید هم تو تیم ملی و هم تو اس اس  عالی باشن.
By   shide HR   3144 Day ago
Written by: سمانه علیزاده
متاسفانه بازیکنا هر وقت از اردوی تیم ملی میان یا  پسرفت میکنن یا مصدوم میشن. به نظرم تیم ملی  هیچ چیز مثبتی نه واسه بازیکنا و نه تیما داره. اما امیدوارم خسرو و امید هم تو تیم ملی و هم تو اس اس  عالی باشن.
خیلی موافقم
درسته منم موافقم کلا بازیکنامون هر وقت که از تیم ملی بر میگردن خسته هستن 
اما امیدوارم هم تیم ملیمون موفق بشه هم استقلال.

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.