حضور کم رنگ توسایت

حضور کم رنگ توسایت
By   مهرداد پدرام   3126 Day ago
دوستان چند روزی هست هرچی سرک می کشم کسی وارد سایت نشده پس کجا رفتین بابا دق کردیم از تنهایی
By   سمانه علیزاده   3125 Day ago
ای بابا چرا هیشکی نیست؟؟ دریغ از یه پست جدید.یکم فعالتر باشید لطفا.
By   وهاب نظری نژاد   3120 Day ago
 با سلام . وهاب هستم ارادتمند تمام استقلالیهای با حال و با مرام . دو سه هفته ای نبودم به همین خاطر در سایت حضور نداشتم انشااله که بتونم جبران کنم . دم هر چی استقلالیه گرم . 
​از کلیه یه دوستان عذر میخوام چون یه ماهی بود به سایت سر نزده بودم
و سعی می کنم باز هم مثل قبل فعال باشم.
و امید وارم تیم محبوبمون با قهرمانی تو این فصل هممون رو خوشحال کنه.
By   وهاب نظری نژاد   3091 Day ago
 یه جند روزی بود که خیلی کار داشتم و بهمین خاطر اصلا پای کامپیوتر نمی نشستم . حال برگشتم و انشااله که بتونم مثل گذشته فعال باشم . آبیهای عزیز نمیخواهین این برگشت و تبریک بگین . 
Written by: وهاب نظری نژاد
 یه جند روزی بود که خیلی کار داشتم و بهمین خاطر اصلا پای کامپیوتر نمی نشستم . حال برگشتم و انشااله که بتونم مثل گذشته فعال باشم . آبیهای عزیز نمیخواهین این برگشت و تبریک بگین . 

خوش اومدین و مارو بیش از حد خوشحال کردین.
By   وهاب نظری نژاد   3080 Day ago
 بعضی مواقع اونقدر کار سر آدم خراب میشه که حسابی گرفتارش میکنه و نمیذاره به هیچ کاری برسه با اینحال هر وقت فرصتی پیش آمد و تونستم گریزی بزنم سعی میکنم که تو سایت فعالیت کنم . انشااله چراغش توسط دوستان عزیز آبی روشن بمونه . 
By   مهرداد پدرام   3079 Day ago
Written by: وهاب نظری نژاد

خوش اومدی داداش

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.