دربی

دربی
By   محمدحسن ملکی   3107 Day ago
خداوکیلی ترسو بازی کردیم هنوز گل رو نزده بودیم که خرسندنیا لب خط بود چه وضعشه آخه مگه لنگ چیه که همیشه ما باید دفاعی بازی کنیم می تونست بجای اون اسماعیلی اون پچیچ دیلاق رو از لیست خط بزنه بدجوری هافبک خلاق نیاز داشتیم اسماعیلی بدردمون میخورد
از برزای هم استفاده نکرد یعقوب رو هم که کشید بیرون کاملا تیم فلج شد محسن کریمی هم که کاملا تنها بود من نمیدونم چی بگم
بخدا سید نبود همون نیمه اول باخته بودیم

By   حسین امیری   3107 Day ago
دفاعشون داد میزد که  دو مهاجم میخواد نمیدونم تفکر مظلومی چی بود که خرسندنیا رو فرستاد تو زمین.وقتی گل میزنی یا باید بازی رو تهاجمیتر کنی که گلای بیشتری بزنی یا توپ و میدونو بگیری تو دست.اصلا حرفه ای عمل نکرد کاملا آماتور بود.
By   shide HR   3107 Day ago
موافقم ولی گل پرسپولیسم که کلا شانسی بود .
By   سمانه علیزاده   3106 Day ago
گلشون شانسی بود ولی موقعیت هم چن تا داشتن.خیلی حیف شد.تا دو ساعت تو شوک بودم.
​اصلا گلشون باید مردود اعلام می شد چون
قبل صحنه ی گل بن سون با استوکش رو رحمتی خطا 
کرد .
By   محمد میلاد خراسانی   3105 Day ago
خوشحالم که تیممون انقدر بزرگه که با مساوی کردن انقدر خوشحال میشن شانس پلیسی ها
By   shide HR   3105 Day ago
من نمیفهمم گل دقیقه 96 تو بازیه 94 دقیقه ای ینی چی؟؟؟؟
در هر صورت پرسپولیسیا باید یه مساوی با استقلالو به افتخارات نداشته شون اضافه کنن .
By   وهاب نظری نژاد   3091 Day ago
 آنچه سر مربی را کند ترسو مزاج . احتیاطست . احتیاطست . احتیاط . چرا تیم بزرگی مثل استقلال که اونقدر خوب و روان بازی میکرد خیلی زود تو لاک دفاع رفت . چرا کادر فنی هیچ دخالتی تو تعویضها که همه اش دفاعی بود نکرد . چه کسی باید پاسخگو باشه . 

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.