سید مهدی بزرگ تیممون

سید مهدی بزرگ تیممون
سلام
دوستان مطمئنم که امروز هم همتون دیدن که رحمتی بار دیگه 
با بازی خوبش جواب بی مهری های کیروش و بد خواهاش رو داد.
به امید قهرمانی تاج کبیر آسیا هم تو لیگ همم جام حذفی با بازی های خوب 
سید مهدی رحمتی
By   حسین امیری   3074 Day ago
بهترین دروازبان های کل تاریخ فوتبال ایران استقلالی بودن و هستن.
مرحوم ناصر خان ، عابدزاده(ایشون توی استقلال عابدزاده شدن) ،سید مهدی و وحید خان طالبلو.
چند مدتیه به وحید طالبلو کم لطفی میشه.نباید یادمون بره کلین شیت هاش و پنالتی گرفتناش.به جرات میگم هیچ کس توی این کره خاکی اندازه وحید پنالتی نگرفته.
برد دلچسپی بود.تبریک به همه
By   سمانه علیزاده   3074 Day ago
من که تا مرز سکته پیش رفتم. ولی آخرش خیلی چسبید. دم مهدی رحمتی گرم. عالی بود. به امید قهرمانی.
By   وهاب نظری نژاد   3073 Day ago
 فقط خدا میداند که چقدر از خوشحالی فریاد کشیدم که دیدم همسرم با یک لیوان آب بالای سرم است . اینهم لطف خدا بود . متاسفانه دستیاران کی روش امروز رفتن سر تمرین سایپا البته این رفتن واقعا بو دار بود چرا چون استقلال یک بازی حساس با همین سایپا دارد ولی همین دست پرورده ای کی روش یک نفرشون نیامد بازی استقلال مقابل نفت و در جام حذفی نگاه کنه . ما آنها را که اگه کارشون از روی گینه بوده به خدا واگذار میکنیم در ضمن سید عزیز کی روش و دستیارانش کی هستن تو برای دل هوادار استقلال کاری کردی کارستان و یک تنه نفت و به آتیش کشیدی و من هوادار و دیگر هوادارا دستت را میبوسیم و از همه بچه ها تشکر میکنیم . اونی که باید زحمت تو را میدید خداوند بزرگ بود که دید . کسی که درون دروازه همیشه لبهایش در حال دعا و راز و نیاز با خدا است و همیشه از خدا کمک میخواد مطمئن باشه که خدا هم همیشه با او خواهد بود .                                                                       

سید خدایی حرف نداری . 

ایول ... دمت گرم . 

By   مهرداد پدرام   3064 Day ago
واقعا سطح بالایی داری بین گلرای ایران و آسیا

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.