سلام دوستان من برگشتم

سلام دوستان من برگشتم
By   حسین امیری   2972 Day ago
سلام دوستان عزیزم من پس از روزها باز برگشتم تا تالار رو یه حالی بهش بدم.
اول اینکه یه زحمتی براتون دارم.لطفا هرکی اینستاگرام داره یه لایک کوچولو پای این عکس بذاره.
https://www.instagram.com/p/BCjZejcI1Mo

منتظرتون هستم.امشب سوپرایز دارم واسه تاجیا.
By   حسین امیری   2971 Day ago
هیچکس تو تالار نیست؟
By   سمانه علیزاده   2966 Day ago
سلام خوش اومدین.یه چند وقتیه تالار خیلی خلوت شده.کلا هیشکی نیست
Written by: سمانه علیزاده
سلام خوش اومدین.یه چند وقتیه تالار خیلی خلوت شده.کلا هیشکی نیست
[/qu

موافقم و فکر کنم دلیلشم وجود گروه های مختلف با اسم استقلال تو تلگرامه که باعث میشه دوستای گلمون به تالار گفتگو ها کم لطفی کنن.

By   حسین امیری   2948 Day ago
پس ما  باید خبرا رو زودتر بزنیم اینجا تا همه بیان
Written by: حسین امیری
پس ما  باید خبرا رو زودتر بزنیم اینجا تا همه بیان

اینم حرفیه

من که هستم.
By   وهاب نظری نژاد   2924 Day ago
​جناب امیر حسین خان خوش اومدی . منهم بعد از چند ماه گفتم یه سری به تالار بزنم ببینم چه خبره هر با این بازیهای کسل کننده نباید هم زیاد خبری باشه . هوادار باید یه دلخوشی داشته باشه که بخواد وقت بزاره و نظر بده من پیشتر گفته بودم که مظلومی بدرد استقلال نمیخوره . گفته بودم که اگه صدر جدولیم نه بخاطر قدرتمند بودنمان که بخاطر ضعیف بازی کردن تیمهای مقابله . گفته بودم به این صدر جدول دل خوش نکنید. این برای استقلال خجالت آور نیست که سیزده بازی را مساوی کنه . شما بگو خدایی نه از روی احساس که از روی منطق بگو آیا بعد از باخت بسیاز زشتی که لنگیها بما تحمیل کردن که اگه رحمتی اون پنالتی رو نمیگرفت و گل میشد حدا میدانست چند گل دیگرخواهیم خورد که با خود گفتم الانست که تاریخ تکرار بشه و این دفعه بجای 6 گل هفت  . هشت گل میخوریم . جناب امیر حسین خان بعد از اون باخت که مضحکه لنگیها شدیم و آقای مظلومی خیلی راحت گفت حالا که اتفاقی نیفتاده روت شد از خونه بیرون بری . من که خیلی شرمنده شده بودم چونکه همه اهل محل از سوپرو نانوایی گرفته تا میوه فروش و قصابی و دیگران که میدونستن که چقدر به استقلال تعصب دارم بعداز دو سه روز که از خونه بیرون اومدم متلک بارونم کردن . من الان چند ماه است که کاری به تالار ندارم چون میدونستم استقلال به این روز میفته . چونکه گفته بودم تاریخ مصرف مظلومی تمام شده و جناب سرمربی رو به استقلال تحمیل کردن . حالا شما هم تشریف آوردین و خوش اومدین از چه چیز استقلال میخوای داد سخن بدی . حالا منهم اومدم و سعی میکنم مثل گذشته پر کار باشم بشرطی که استقلال باز هم با بازیهای ضعیفش باعث خلوت شدن بیشتر تالار نشه . 
By   دنیا اریانسب   2919 Day ago
زدم لایکوولی چه سوپرایزی

By   وهاب نظری نژاد   2918 Day ago
​یه مثل قدیمی میگه . دوستم یادم کنه اگه فقط با پوست گردو باشه . دوستان عزیز سعی کنید اگر شده با گفتن یک سلام گرمتان به تالار سردمان گرمی بدهید . 

همینک منتظرگفتمان گرم شما هستیم . 

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.