انتقاد از اعضا ی کانون

انتقاد از اعضا ی کانون
By   محمد جلیل تمدن   4213 Day ago
سلام بر همه ی استقلالی های عزیز بچه ها به خدا خیلی تعامل در سایت کمه به خدا اقا ما یک موضوع می نویسیم ولی وقتی میایم تو سایت میبینیم ما شاالله هیچکس جواب نداده بهمون بچه ها نه تنها موضوعات من ببلکه موضوعات بقیه بچه ها بچه ها همین طوری است که بعضیا فقط در حد یک ثبت نام اینجا میان و دیکه تمام دوستان عزیز ایا این بی معرفتی نیست به خدا و این طوری به خدا از جذابیت کانون هوداری کم میکنه نمیگم شما دوستان مقصر هستید بلکه خودم نیز مقصر هستم واین باعث میشه بعضیا دیگه به کانون سر نزن اینا خودتونم میدونین حالا ایا موافق هستید با نه؟
By   farzad haghighi   4122 Day ago
میدونی چرا؟چون الکی خودمونو میخوریم کسی به حرفامون گوش نمیده.نظرامونو از مسئولا کسی گوش نمیده
By   فاطمه زهرا عربی   4110 Day ago
نمیدونم چراولی اعضای این سایت یه کم کم کارن وآنلاین نیستن.که خیلی بده ولطفامطالب روبه روز کنین.مرسی!!!!
By   فاطمه اکبری   4107 Day ago
بالاخره باید بیان و نظر بدن دیگه یه چند وقتم که تالار بسته بود همون چند نفری هم که میومدن دیگه نمیان...
By   فرشته علی نسب   4089 Day ago
دوستای عزیز من تازه عضو شدم ولی با این حال میبینم که تعداد کمی از اعضا پیام می گزارن لطفا همکاری کنین واقا تعداد موضوعات خیلی کمه.
By   saeed mohsen zadeh   4084 Day ago
سلام به همه دوستان آبی دل والا این مشکل از چند ماه پیش هنوز ادامه داره، طوری که اعضاء قدیمی اکثرا دیگه نمیان

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.