طرفدار معلول

طرفدار معلول
By   امین نیکونهاد   2915 Day ago
سلام دوستان
من از یزد هستم و از بچگی بواسطه بیماری فلج اطفال از دوپا دچار معلولیت شدم
طرفدار قلبی و دوآتیشه که هیچ ده آتیشه استقلال
تا حالا به ورزشگاه نیومدم چون ممحدودیتم از زیر دست و پا موندن میترسونه منو واینکه اطرافیانم یا پرسپولیسی هستن و یا اصلا به فوتبال و آرزوی من که دیدن بازی و خود استقلالی ها از نزدیک هست اهمیت نمیدن
با تمام وجود دوست دارم بازی با تراکتور رو از نزدیک ببینم و همراه بچه های تیم مورد علاقم باشم و برای شنبه بلیط گرفتم که یکشنبه صبح برسم و خودمو به ورزشگاه برسونم
آیا کسی هست که بتونه بهم کمک کنه و راهنماییم کنه که ورودم به ورزشگااه باعث ازارم شه؟

امیدوارم بتونید احساسم رو درک کنید ولی به هررحال حتی اگر شده پشت در ورزشگاه هم باشم میام و از ته دل آرزو میکنم استقلال تراکتور رو ببره و بزرگیش رو باز هم به همه ثابت کنه

جونم فدای استقلال و طرفدارای آبی دلش
By   وهاب نظری نژاد   2915 Day ago
دوست عزیز استقلالی ما که از تبار لنگیا نیستیم . ما استقلالی هستیم مثل خودت و دوست دار استقلال مطمین باش که دم درب آزادی استقلالیها ترا روی سر میگذارن و بداخل استادیوم میبرن . اصلا غمت نباش . 
By   میرودود سیدمحمدی   2915 Day ago
خداحفظت کنه داداش
By   وهاب نظری نژاد   2914 Day ago
دوست عزیز الگوی ما استقلالیها حجازی و مجیدی و عبدالهی و پورحیدری و مرحوم مظلومی و امثال اینها هستن نه الگوی لنگیها مث محمد خوانی . شیث. نصرتی . پیام صادقیان . خانزاده . بنگر . مکانی و دیگر بازیکنان بی ادب و بی فرهنگ تیم بی هویت لنگیها . مکتب استقلال مکتب انسانیت و مردانگیست . درود به استقلال همیشه آبی و همیشه قهرمان . 

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.