خاطرات آبی دلان

By   مجید مسلم آذر   3886 Day ago

آقایان مسوول حالا که سایپا و راه آهن در ورزشگاه خودشون بازی کردن ماهم از مسوولین میخاهیم که در بازی فردا که استقلال میزبان بازیه صندلیهای روبروی جایگاه رو به تماشاگران استقلال بدهند .

خداکنه فغانی با مجیدی برخورد بدی نداشته باشه

از همه طرفدارای استقلال میخام که برای حمایت از استقلال به استادیوم برن

به احترام استقلال فردا سردار قلابی خبردار می ایسته

آقایان مسوول حالا که سایپا و راه آهن در ورزشگاه خودشون بازی کردن ماهم از مسوولین میخاهیم که در بازی فردا که استقلال میزبان بازیه صندلیهای روبروی جایگاه رو به تماشاگران استقلال بدهند .

By   حسن یارمحمدی   3886 Day ago
Written by: مجید مسلم آذر

متاسفانه باید بگم که سایت استقلال اصلا در حد نام این باشگاه کهن نیست

شما هم در حدی نیستی که درباره استقلال نظر بدی

فقط ژنرال و حاجی

شیرفرهاد زننده یکی از گلهای بازی دربی

آقای HHH777 من اصلا قصد تخریب ندارم . به خدا قسم بعنوان ی استقلالی متعصب واقعا دلم برای تیمم می سوزه

HHH777 بروبقیه سایتها رو ببین بعد بیا با سایت خودمون مقایسه کن . مثلا ورزش3

یا سایت خوب خبرآنلاین . من دیروز از مسوولان سایت ی سوال کردم ولی هیچکس جواب منو نداد

در کل برای تیم محبوبم استقلال عزیز آرزوی موفقیت میکنم

میشه بپرسم چرا انقد پیام میدی؟

ورزش 3 دیدم تالار گفتگو داره؟ شما خوبی؟

مرسی خوبم . شاید خنده دار و مسخره باشه ولی دوست دارم 4 ستاره بشم و این به تعداد پیامهای ارسالی من بستگی داره .

غیر از کاربرا کسی نظر شمارو نمیخونه حالا شما 200 بار پیام بده

البته تعداد بالای بازدیدها و تعداد بالای پیامهای ارسالی برای سایت استقلال هم مزایایی رو داره و کلا برای سایت خیلی خوبه

این هم یکی از معایب این سایته که هیچکس انتقاد مارو نمیبینه

درهرصورت هم برای شما و هم برای استقلال قهرمان آرزوی موفقیت دارم ایشال فردا استقلال برنده بازی باشه

By   امیر حسین اسلامی   3886 Day ago

دوست عزیز 2 تا نکته هست باید تذکر بدم :

اولیش اینه که دادن پست های زیاد افتخار نیست بلکه محتوای پست ها هست که مهم هست.

دومین نکته اینه که کسی شما رو مجبور به فعالیت در اینجا نکرده.اگر خیلی از اینجا خوشت نمیاد میتونی بری.

ضمنا HHH777 عزیز شما خودتو به خاطر هر کسی ناراحت نکن.

By   ساحره عصار   3882 Day ago
همین طوری پیاماتون شده 345؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
By   علیرضا جوادیان   3874 Day ago
li نوشت: روی یک پرچم آبی.......... به بزرگی یک دریا........... به قشنگی خلیجی........... که همه بهش میگن فارس.......... روی اون پرچم نوشته............ اسم یک تیم بزرگی.............. اسم اون همیشه بوده........... استقلال همیشه آبی........... پشت اون پرچم خوشرنگ.......... بوده قلب میلیونها................ همه قلبها میتپیدن .............. از برای رنگ آبی.............. روی آن کلی ستاره........... همه بودند یک نشانه........... هر کدام از قهرمانی............. یکی ایران ......... یکی بودش آسیایی............. این ستاره ها زیادن.............. روی این پرچم آبی............. درکنار دیگر این پرچم خوشرنگ آبی............. بود اسمهای قشنگی از ستاره های آبی.............. چون ستاره ها زیادن................. من فقط چند تا رو گفتم.............. یکی بود ناصر حجازی.............. بی رقیب در رنگ آبی............. در کنارش بود امیری.............. آن امیر قلعه نویی.............. مردی از جنس شجاعت............ آفرین رنگ آبی.............. برامیر قلعه نویی............ آن علی منصور دیدم.............. جنس او از بی ریایی.............. عدد هفت ستاره................ یک ستاره عجیب است............. اسم او فرهاد مجیدی................ این ستاره بی رقیب است.............. یک ستاره چون عقاب است............ این ستاره بی مثال است.............. آن عقاب آسیا است................ مهدی ما رحمتی است.......... این یکی باشد ن....ام............. آن جواد آبی ماست............. آندرانیک بود وپژمان............. صادقی وبیک زاده............. خسرو وقاضی وآرش........... آن حنیف است درکنارش........... یک ساموئل یک نظری............. عابدینی یاکه نیکبخت............ احمد جمشیدیانو............. ما بقی تیم آبی............. این ستاره های زیبا........... روی این خوشرنگ آبی........... عشق را تعریف کردن............ غیرتو مردانگی را ............ یک کلام تعبیر کردن.......... عشق باشد تا به آخر.......... آبی آبی همین رنگ............ علیرضا جوادیان تقدیم به همه آبیها
By   ساحره عصار   3874 Day ago
Written by: پریا کریمی

نه دیگه واقعا من دارم افسردگی مطلق میگیرم که نمیذارن دخترا برن ورزشگاه....

آی گفتی
By   میثم محمدی قراسویی   3752 Day ago
Written by: ساحره عصار

راستی بچه ها اینم هست! لطفا همشو بخونین!!!

By   مجید مسلم آذر   3751 Day ago
Written by: میثم محمدی قراسویی

راستی بچه ها اینم هست! لطفا همشو بخونین!!!

مگه به تو داهاتی نگفتم برو خراب شده خودتون . مگه داهات خودت تیم نداره . آره نداره که خودتو به تهرانیا می چسبونی .

By   لیلا جوکار   3751 Day ago

آقا مجید شما حق نداری به طرفدارای استقلال توی شهرهای دیگه توهین کنی. مثلا من خودم شیرازیم و همه میدونیم استقلال توی شهر من چقدر پر طرفداره.. مگه شما تهرانیها واسه اس اس چیکار کردین؟؟ مطمئن باشید اگه استقلال توی یه شهر دیگه میزبان بود اون وقت ورزشگاه دیدنی میشد.!!! لطفا طرز صحبتتونو درست کنین

By   مجید مسلم آذر   3749 Day ago
Written by: لیلا جوکار

آقا مجید شما حق نداری به طرفدارای استقلال توی شهرهای دیگه توهین کنی. مثلا من خودم شیرازیم و همه میدونیم استقلال توی شهر من چقدر پر طرفداره.. مگه شما تهرانیها واسه اس اس چیکار کردین؟؟ مطمئن باشید اگه استقلال توی یه شهر دیگه میزبان بود اون وقت ورزشگاه دیدنی میشد.!!! لطفا طرز صحبتتونو درست کنین

هر کی بد حرف  بزنه ما هم همونجوری باهاشون صحبت میکنیم

By   لیلا جوکار   3748 Day ago

شما باید از همه عذر خواهی کنین آقای به ظاهر مودب و با کلاس!!!!!!

By   مجید مسلم آذر   3744 Day ago
Written by: لیلا جوکار

شما حرف نباشه . از فجر چه خبر ؟

By   لیلا جوکار   3741 Day ago
Written by: مجید مسلم آذر

[quote=009898]

شما حرف نباشه . از فجر چه خبر ؟

به تو ربطی نداره. بی ادب هنوز حرف زدن بلد نیستی هرچی با احترام بهت تذکر میدم باز لحنتو عوض نمیکنی و با یه خانم درست صحبت نمیکنی!!!!

By   shide HR   3732 Day ago
Written by: امید زین آبادی

انشاالله به زودی دخترها هم بتونند برن بازیها رو از نزدیک ببینند.

واقعا هیچ جای دنیا اینطوری نیست.به امید اصلاح تفکر مسئولین محترم.

خدا از دهنت بشنوه کاش واقعا میشد...

1 2 Page 3 From 3