به نظر شما جباری مقابل استقلال خوب بازی میکنه

به نظر شما جباری مقابل استقلال خوب بازی میکنه
By   امیر عباس برزمینی   3928 Day ago

به نظر من که جباری در استقلال میدرخشید اما الان نه

By   امیر حسین اسلامی   3928 Day ago
جباری تو سپاهان باشگاهی که حاشیه خیلی کمتری داره راحتتر بازی میکنه.مخصوصا اینکه جیبش هم پر از پول سپاهانی ها شده.اما این نکته هم نباید فراموش کنیم که به نظرم استقلال از فروش جباری سود کرد چون امسال سال مصدومیت جباری هست.در مورد بازی با استقلال هم اینو بگم خودم به شخصه تو استادیوم نمیزارم روز خوشی رو سپری کنه.چون استقلال لیاقت میخواد.هر پول پرستی جاش اینجا نیست.استقلال این همه هواشو داشت اینهمه واسه استقلال حاشیه درست کرد ولی بازم چیزی نگفتیم.گرچه بازیهای خوبی برامون به اجرا میزاشت ولی نصف فصل رو مصدوم میشد ولی پول مفت میخورد تو استقلال.اصلا استقلال بود که جباریو جباری کرد.
By   پریا کریمی   3928 Day ago

different شما چقد خوب توضیح میدی!!!! همیشه اینجوری هستی؟؟

کاملا حق باتو

بنظرمنم خوب بازی میکنه چون خیلی وقته جباری با استقلال لجه

By   امیر حسین اسلامی   3927 Day ago
Written by: پریا کریمی

different شما چقد خوب توضیح میدی!!!! همیشه اینجوری هستی؟؟

کاملا حق باتو

بنظرمنم خوب بازی میکنه چون خیلی وقته جباری با استقلال لجه

الان تعریف بود یا نیش وکنایه؟
By   مصطفی رحمتی   3927 Day ago

عزیزان خواهش میکنم به بازیکنایی که واسه استقلال زحمت کشیدن ولی حالا نیستن احترام بذارید واسه من همون بازی که پرسپولیس رو 3-0بردیم بسه یادتون باشه که جباری توی اون بازی چیکار کرد Diffrentعزیز تو هم سعی کن منطقی باشی مطمئن باش جباری دوباره برمیگرده استقلال.دم هر چی استقلالیه گرم

By   آبی بی انتــــها   3927 Day ago

درسته که جباری خیلی برای استقلال زحمت کشیده و خیلی کمک کرده ولی این نمیشه که هر چی خواست بگه و هی چقدر خواست مصاحبه کنه و آخرش بگه تیم محبوبم استقلاله و من هواداران رو دوست دارم و ... نباید همه پل های پشت سرش رو خراب کنه

این استقلال بود که همیشه ازش حمایت می کرد

این استقلال بود که با وجود مصدومیتش باهاش قرارداد کامل امضا می کرد

این استقلال بود که بیشتر از همه و زودتر از همه بهش پول میداد

این استقلال بود که جباری را زیدان آسیا کرد

این استقلال بود که...

By   امید زین آبادی   3927 Day ago

جباری تو بازی اول واسه تیمش خیلی خوب بازی کرد اما به خاطر حاشیه های این بازی و بازی خوب بازیکن های استقلال فکر نکنم بتونه خوب بازی کنه.

جباری برای استقلال خیلی زحمت کشیده و به زودی برمیگرده.خواهشا امشب به جباری توهین نکنیم.

By   محمدرضا کردیان   3927 Day ago
داش امیدباهات موافقم بدجوری.............................................................
By   امید زین آبادی   3927 Day ago
Written by: محمدرضا کردیان

By   محدثه زارعی مقدم   3927 Day ago

به نظرمن داداش مجتبی امشب طوفان میکنه.فقط امیدوارم اتفاقی براش نیفته و بهش بی حرمتی نشه

By   رضا محبی   3927 Day ago
دوست دارم اصلا بازی نکنه.اگه بازی کنه مشخص که چی میشه -چون مجتبی جباری صد حیف که باید از ستاره خودمون بهراسیم.
By   امیر حسین اسلامی   3926 Day ago
واقعا صد حیف که از ستاره سابقمون باید بترسیم
By   سید حسین موسوی   3926 Day ago

آره چرا باید بد بازیکنه؟ به جایی که با انگیزه جلو استقلال بازی کنه با حس انتقام بازی میکنه از جو روانی که با حرفاش درست کرده بود معلوم بود دوست داره به استقلال ضربه بزنه

من جباری رو دوست داشتم ولی آدما تو شرایط سخت خودشونو نشون میدن اگه غیرت داشت به خاطر این همه مدتی که مسدوم بود و استقلال بی منت هم نگرش داشت امسال با مشکل مالی استقلال مدارا میکرد اینقدر هم منت سر استقلال نمیذاشت 

By   محدثه زارعی مقدم   3926 Day ago

داداشم بد بازی نکرد ولی من دیشب سرتاپا استرس بودم.خیلی میترسیدم مدام چشموگوشم به هوادارا بود که نکنه یه وقت کاری کنن که داداشم برنجه.

من میگم کار داداشم حرف نداشت فقط تنها یه بدی داشت.مجتبی بازم خوب بازی کرد اما ایندفعه در مقابل استقلال نه در کنارش همین چیزیه که منو اتیش میزنه

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.