حل مشکل از طرف هواداران؟؟؟

حل مشکل از طرف هواداران؟؟؟
By   آکو نوبری   3925 Day ago
هواداران عزیز استقلال ایا به نظر شما ما می توانیم به کمک چه مواردی از چنین اتفاقاتی جلوگیری کنیم هم در تهران و هم در شهرستانها ؟ به چه کسی باید گفت به چه وسیله ای باید انجام شود ..........تا در این مواقع حق استقلال خورده نشود
By   امید زین آبادی   3925 Day ago

اینطور که معلومه همه دست به دست هم دادند که استقلال رو ببرند به حاشیه تا نتونه تو آسیا و ایران موفق بشه.

خدایا دشمنان استقلال و ایران را نابود بگردان.الهیییییییییییی آمیییییییییییین.

این همه تو کشور از این اتفاقات میفته کسی نیست چیزی بگه(تو تبریز استقلال و ژنرال اینقدر فحش خوردند که....) حالا چند تا غیر استقلالی یه چیزی گفتند می خواد یه امتیاز کسر بشه.

به خدا اگه یه امتیاز کسر بشه نباید ساکت بشینیم.باید همه با هم بریم جلو کمیته انضباطی و اعتراض خودمون رو اعلام کنیم.

واقعا عدالتی که میگفتند این بود؟

کمیته ضد استقلالی اه اه اه اه اه اه اه اه اه

By   آکو نوبری   3925 Day ago
Written by: امید زین آبادی

اینطور که معلومه همه دست به دست هم دادند که استقلال رو ببرند به حاشیه تا نتونه تو آسیا و ایران موفق بشه.

خدایا دشمنان استقلال و ایران را نابود بگردان.الهیییییییییییی آمیییییییییییین.

این همه تو کشور از این اتفاقات میفته کسی نیست چیزی بگه(تو تبریز استقلال و ژنرال اینقدر فحش خوردند که....) حالا چند تا غیر استقلالی یه چیزی گفتند می خواد یه امتیاز کسر بشه.

به خدا اگه یه امتیاز کسر بشه نباید ساکت بشینیم.باید همه با هم بریم جلو کمیته انضباطی و اعتراض خودمون رو اعلام کنیم.

واقعا عدالتی که میگفتند این بود؟

کمیته ضد استقلالی اه اه اه اه اه اه اه اه اهشدیدا موافقم

By   امید زین آبادی   3924 Day ago
Written by: امید زین آبادی

By   امیر حسین اسلامی   3924 Day ago

فردوسی پور ، وقتی 2 امتیاز از پرسپولیس کسر شد : هیچ جای دنیا همچین قانونی نداره.

فردوسی پور ، وقتی 1 امتیاز از استقلال کسر شد : فحاشی ها باید از یکجایی ریشه کن بشه.

By   امید زین آبادی   3924 Day ago
Written by: امیر حسین اسلامی

به خدا باید برنامه نود رو تحریم کنیم.همه قضاوت ها تو اون برنامه به ضرر استقلاله.

By   amir ghadami   3920 Day ago
وقتی آندو یه حرفی میزنه میزارنش کنار یا وقتی آرش میگه من نیم فصل میرم بعد تکذیب میکنه یا تو بازی سپاهان پول سر جباری میریزن و.......اینا حاشیه نیست پس اول ریشه را درست کنیم فکر کنم بهتر باشه
By   امیر حسین اسلامی   3920 Day ago

اولا اینکه قضیه پول ریختن بر سر جباری یه مسئله شخصی بین استقلالیا و جباری بود و چه خوب چه بد مسئله ای شخصی بود و به شما سپاهانیا ربطی نداره که دارید در موردش نظر میدین.

ثانیا شما برید تماشاچی های خودتون رو اصلاح کنید.به تماشاچی های خودتون یاد بدین که حاشیه درست نکنن.شما بازی با داماش فصل قبل رو به یاد دارین؟؟؟همون بازی که با شکست شما قهرمانی از دستتون رفت.یادتون رفته چه کارهایی انجام دادین؟

اگرم یادتون نیست من لینک فیلمشو پیدا کردم که واسه اینکه یادتون بیاد چه طرفدارانی دارین براتون میزارم :

لینک ویدئو فرهنگ هوادارا سپاهان

By   ساحره عصار   3890 Day ago
من نمیدونم این سفیر سپاهان خودشون سایت ندارن یا سایتشون فعال نیست که همش سرک میکشه تو سابت ما اونم با افکار مغرضانه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
By   مجید مسلم آذر   3889 Day ago

بابا ول کنید این سفیر سپاهان رو . نظر ایشون محترم . ولی هیچوقت از سپاهان امتیاز کم نمیشه . خداییش در هر بازی فقط 500 تا تماشاگر دارن

By   سعید آقامحمدی   3889 Day ago

آقا جان ما می خوایم کل اعضا استقلالی باشه . ما سفیر سپاهانو نمی خوایم زوریه مگه. ای بابا کسی ی چیزی بگه خوب؟؟؟!!!!

By   ساحره عصار   3889 Day ago
Written by: سعید آقامحمدی

آقا جان ما می خوایم کل اعضا استقلالی باشه . ما سفیر سپاهانو نمی خوایم زوریه مگه. ای بابا کسی ی چیزی بگه خوب؟؟؟!!!!

گفتم که من .........................
By   مرضیه غلامی   3888 Day ago

ما که نمی دونستیم اصفهانیا اینقدر بد پیله هستن

بهتر بری تو سایت سپاهانیا البته اگه سایت داشته باشن

By   امیر حسین اسلامی   3888 Day ago

تازه به دوران رسیدگی همین عواقبم داره.

By   میثم محمدی قراسویی   3888 Day ago
Written by: امیر حسین اسلامی

دوستان، خواهشا هنگام گذاشتن پست،  تاریخ تاپیک رو هم مدنظر قرار بدین!!! این تاپیک برای 14 مرداد ماهه! از اون موقع تا حالا هم کاربر سپاهانی ، حداقل با اسم کاربری خودش هیچ پستی نداده!؟ هرچند، یک سری از دوستان معتقدند که با نام کاربری جدید فعالیتشو به طرز فجیع آغاز کرده!!!! وباعث برهم زدن نظم تالار شده!!!!

By   ساحره عصار   3886 Day ago
میثم خان شما هم توجه کنی ما هم 3 روز بعدش جوابشو دادیم اگه مال پارسالم باشه باید جوابشو بشنوه.اینجوری بهتره
By   محمد طاطیان   3886 Day ago

نکونام خیلی افتضاحه

By   میثم محمدی قراسویی   3886 Day ago
Written by: ساحره عصار

میثم خان شما هم توجه کنی ما هم 3 روز بعدش جوابشو دادیم اگه مال پارسالم باشه باید جوابشو بشنوه.اینجوری بهتره

ساحره خانم، اگه باشه که جوابشو ببینه!

By   مجید مسلم آذر   3871 Day ago

در این فوتبال همه میخان همه جیز مخفی بمونه . دلیلش روهم همه میدونن . از جمله تثبیت جایگاه مدیریتی یا کسب جایگاه بهتر . عادل میاد و همه اینارو موشکافی میکنه . بخاطر همین همه فوتبالیها و به تبع اون بعضی تماشاگران باهاش بد میشن . ولی تعداد بیننده ها نشوندهنده حمایت قاطبه مردم از ایشون هست . من که دوستش دارم

By   امیر حسین گودرزی   3868 Day ago

این جوری شو دیگه ندیده بودیم

By   لیلا واحدی فرد   3863 Day ago

سپاهان که عددی نیست .

By   مجید مسلم آذر   3862 Day ago

حسادت این آقایان بالاخره کار دست تیممون داد . خدا ازتون نگذره که باعث ناراحتی اینهمه طرفدار شدید

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.