عادل یک عادل یا یک لنگی؟

عادل یک عادل یا یک لنگی؟
By   امیر حسین اسلامی   3924 Day ago

فنایی !!!! کارشناس داوری امشب برنامه 90

همون کارشناسی که ناظر بازی سپاهان و استقلال بود !!
همون ناظر داوری که قضاوت فغانی را تایید کرد
همون ناظری که علیرغم رضایت همه از رفتار تماشاگران استقلال که حتی بازیکنان سپاهان هم اعلام رضایت کردند بدترین گزارش بازی رو برای کمیته انضباطی فرستاد تا استقلال کسر امتیاز بشه
حالا همچین کارشناسی رو عادل فردوسی پور برای ماست مالی بی عدالتی علیه استقلال برای برنامش آورده

By   امیر حسین اسلامی   3924 Day ago

همه امشب 90 رو دیدن عادل که خیلی خوشحال بود از کسر امتیاز و به مسخره میگه الان چند امتیازین 2 امتیاز؟ در ادامه میگه امیدوارم کمیته انضباطی رو حرفش باشه و الکی نباشه که نشون میده خیلی خوشحاله. دوباره مسئله جباری رو ادامه میده و تو همون قسمت گوینده بی شعور برنامش به فتح الله زاده میگه فتل به یه مدیر عامل که سنی ازش گذشته و نشون میده چقدر عقده استقلال رو داره، داوری رو به برنمامه میاره که ناظر بازی جنجالی بوده که حتی اونم اشاره کرد 2 پنالتی استقلال سوخت.در ادامه مصاحبه با مومن زاده که بهش میگه 7 بر 0 باختین به طعنه به استقلال میگه فیلمش و از بین بردیم. هیچ اشاره ای به این نکرد که هفته قبل تماشاگرای تبریزی همین بی احترامی کردن کسی که ادعای عدالت داره.

By   امید زین آبادی   3923 Day ago

ای کاش عادل یه ذره عادل بود!!!!!!!!!!!!

عادل و خیلی های دیگه آرزوشون اینه که استقلال نتیجه نگیره.

بی منطق ترین فرد ایران:عادل

By   فائزه استقلالی   3921 Day ago

معلومه دیگه یه لنگی

By   فائزه استقلالی   3921 Day ago

معلومه دیگه یه لنگی

By   علی رستگار مقدم   3919 Day ago
عطایش را به لقایش بخشیدیم استقلالی نیست و نبودنشم بهتره از بودنش
By   amir ghadami   3919 Day ago
خداییش لنگی یا استقلالی بودنشو نمیدونم اما میدونم از سپاهان خیلی بدش میاد
By   امیر حسین اسلامی   3919 Day ago

کل ایران از سپاهان بدش میاد.فقط خودتون دوسش دارین.

چون تیمی که تاج ( نایب رئیس فدراسون فوتبال ) به قدرت رسونه رو هیچ فرد فوتبالی دوست نداره و نخواهد داشت.

By   امیر حسین اسلامی   3919 Day ago

تیکه های گزارش ناعادل به استقلال
خلا جباری کاملا حس میشه
مدافعان استقلال نوبتی پنالتی میدن
معلوم بود عنایتی کجا پنالتی شو میزنه
جواد نکونام خوب بلده تو بعضی صحنه ها خودشو قایم کنه
معلوم نیست این امتیاز کم بشه با یه اعتراض سریع نظر عوض میشه

By   amir ghadami   3917 Day ago
Written by: امیر حسین اسلامی

کل ایران از سپاهان بدش میاد.فقط خودتون دوسش دارین.

چون تیمی که تاج ( نایب رئیس فدراسون فوتبال ) به قدرت رسونه رو هیچ فرد فوتبالی دوست نداره و نخواهد داشت.

شما درست میگی باتفکراتت خوش باش.باباسپاهان از دولت گدایی نمیکنه از جیب خودش خرج میکنه وقهرمان میشه معلومه چشم دیدنشو ندارن.دولتم سرمایه گذاری میکنه میخواد نتیجه بگیره پس باید سپاهانو نگهش دارن.اگه منطق داری بامنطق جواب بده:بازی لنگیا با سپاهانو که یادت هست مظفری چیکار کرد بازی دیروز تراکتورم داورش مظفری بود خداوکیلی داوریش افتظاح بود.من شخصآ90راقبول دارم
ما سپاهانیمو حالاحالا قهرمانیم
By   امیر حسین اسلامی   3917 Day ago

لطفا تو دیگه از منطق حرف نزن که خندم میگیره.

2 جمله از همین تاپیک از خودت نقل قول میکنم ببین تو که حرف از منطق میزنی با خودت چند چندی

خداییش لنگی یا استقلالی بودنشو نمیدونم اما میدونم از سپاهان خیلی بدش میاد

من شخصآ90راقبول دارم

احساس نمیکنی حرفات نقیض همدیگست؟؟؟؟؟؟

که البته دلیل جمله دومت اینکه چون 90 ضد استقلالیه.

من منتظر روزی هستم که تاج از فدراسیون بیاد بیرون و اونوقت ببینم که شما چندم میشید؟؟؟؟

By   هلیا حق نژاد   3917 Day ago

سلام به همه من عضو جدید هستم و استقلالی تمام عیار مثل شما دوستان

امشب که افشاریان در نود به عادل گفت یک صحنه داوری رو چون مال پرسپولیس بود آوردی . پس لابد لنگیه که همه فهمیدن

اگه میگم 90راقبول دارم چه ربطی به این داره که عادل ضد استقلالیه یا سپاهانی.90یه برنامه تلویزیونیه که من شخصآ دوسش دارم ومعطقدم یه مجری سرشناس تلویزیون به خاطر طرفداری از یه تیم که براش هیچ منفعتی نداره بیاد یه برنامه بامیلیونها بیننده را جناه دار کنه که چی؟شاید کارشناسای داوری خوبی دعوت نکنه اما در کل برنامش خوبه.شما که میگی ضد استقلالیه پس میشه بگی چرا هفته قبل دایی رو با رویانیان توبرنامه زنده خرابشون کرد.شما مطمعنی استقلالی؟آخه منطقت به لنگیا بیشتر میخوره چون اصن نداری.
دیگه تاج که نمیاد جلو استقلال بازی کنه؟راستی چند چند شد بازی؟
By   پریسا حیدری   3917 Day ago

شک نکنیـــــــــــــــــــــــــــــــد لنگیه نامرد......

By   مونا عرب   3916 Day ago

لنگـــــــــــــــــــیه دیــــــــــــــــــگه

By   سینا عرب   3916 Day ago

یک لنگـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.