رحمتی بهتر است یا طالب لو

رحمتی بهتر است یا طالب لو
By   جواد کریمی   3922 Day ago

خب معلومه رحمتی بهترین سنگربانه

By   امید زین آبادی   3922 Day ago

به نظرم دورره دروازه بانی طالب لو واسه تیمی مثل استقلال تموم شده هر چند هنوزم واکنش های دیدنی شو فراموش نکردیم و خاطرات خوشی با اون داشتیم.

طالب لو رو از صمیم قلب دوست دارم اما باید همه قبول کنند بهترین دروازه بان ایران سید مهدی رحمتیه.

By   ابی جهان   3921 Day ago
Written by: امید زین آبادی

به نظرم دورره دروازه بانی طالب لو واسه تیمی مثل استقلال تموم شده هر چند هنوزم واکنش های دیدنی شو فراموش نکردیم و خاطرات خوشی با اون داشتیم.

طالب لو رو از صمیم قلب دوست دارم اما باید همه قبول کنند بهترین دروازه بان ایران سید مهدی رحمتیه.

بابا سید داره خیلی ضعیف کارمیکنه

By   amir ghadami   3921 Day ago
خوب معلومه رحمتی
By   فائزه استقلالی   3921 Day ago

به نظرم سید بهتر از طالب لو ا

از اون محبوب تره

گلریشم بهتر از اونه ولی من اونم مثل سید دوست دارم

By   امیر حسین اسلامی   3921 Day ago

سید کجا ضعیف کار میکنه.یکی 2 بازی خوب نکرد دلیل نمیشه بگی ضعیفه.

By   امیر حسین اسلامی   3921 Day ago

سید تو فصل پیش یه رکورد از خودش به جا گذاشت و اون این بود که تو 34 بازی لیگ برتر 21 کلین شیت داشت.

By   علیرضا حدادی   3915 Day ago

رحمتی

By   ارش جعفری نسب   3913 Day ago
سلام اصلا شکی داخلش نیست که سید بهتره به قول خسرو حیدری داخل اسیا کسی به گرد پای رحمتی هم نمیره
By   علی رستگار مقدم   3913 Day ago
دوستان همه با دقت هستند و صاحب نظرت هستندوانصافا نگاه کارشناسان هم دارن و عالی قضاوت می کنند من خودم از نزدیک سر تمرین بودم و طبق چیزی که من دیدم بظر امید جان دقیقا حرف منه و چیز هایی که دیدم طالب لو زمانی که دروازبان اول استقلال بودبهترین دروازبان ایرا ن بود رکورد زد منم خیلی دارم و قبولش دارم اما الان رحمتی خیلی آمادگیش از طالب لو بیشتره.فقط یه مقدار با دعوت نشدن به تیم ملی تو حاشیه بردنش که بهش ضربه بزنن

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.