خاطرات دربی

خاطرات دربی
By   امین حسینی   3896 Day ago

لطفا هر چی خاطره از دربی تو ذهنتون هست را بگید...

By   مرضیه غلامی   3896 Day ago

یاد دربی افتادم  که  جای  استوک  تارتار  روی کمر محمد نوازی چشم نوازی می کرد ولی تا اونجایی که یادمه هیچ جریمه ای واسش درنظر نگرفتن

هرچیفکر می کنم  یادم نمی یاد نتیجش چی شد باید وقت کنم به بایگانی هام سر بزنم

By   میثم محمدی قراسویی   3896 Day ago
Written by: مرضیه غلامی

یاد دربی افتادم  که  جای  استوک  تارتار  روی کمر محمد نوازی چشم نوازی می کرد ولی تا اونجایی که یادمه هیچ جریمه ای واسش درنظر نگرفتن

فکر کنم نتیجه ش 2 بر 2 مساوی شد...! وقت گرانبهاتو ذخیره کن..!

By   مرضیه غلامی   3895 Day ago
Written by: میثم محمدی قراسویی

[quote=m.marzieh]

دوست عزیز

فکر کنم که نشدجواب  .جواب رو قطعی بده .اون وقت میگی وقتمو ذحیره کنم 

By   مجید مسلم آذر   3894 Day ago

اونموقع به هیچ وجه مثل الان اطلاع رسانی نمی شد که کدوم تیم و کی بازی داره . تنها امید ما فقط اخبار بود.فکر کنم که سال 70یا 71 بود و من 11 سالم بود . خسته و کوفته از مدرسه و بازی بر گشته بودم خونه و مشقامو نوشتم . ساعت 10:30 بود و رفتم سرجا که بگیرم بخوابم . بابام که لنگیه و عشق اخبار نشسته بود پای اخبار ساعت 10:30 . رسید به اخبار ورزشی ." امروز در مقابل دیدگان 120 هزار نفر دربی بین استقلال و پرسپولیس برگزار شد .بازی رو استقلال بهتر آغاز کرد . اما در دقیقه ... پرسپولیس به گل اول بازی رسید (قلبم گرفت . خدایا یعنی این بازی رو استقلال باخته ؟ چندتا گل خورده ؟) نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید . نیمه دوم رو پرسپولیس طوفانی آغاز کرد . ولی نتیجه ای نگرفت . در اواسط نیمه دوم این استقلال بود که مزد برتری خود رو گرفت و به گل تساوی دست یافت . (وای خدایا از خوشحالی داشتم می مردم فکر کردم استقلال باخته ولی خداروشکر مساوی کرده) در ادامه استقلال گل دوم روهم وارد دروازه پرسپولیس کرد تا این بازی رو استقلال ببره . من از لحن این خبرنگار داشتم سکته می کردم . باورم نمیشد. چقدر راحت گزارشش رو تموم کرد . این بهترین دربی من بود یادمه تا صبح نخوا بیدم

By   مجید مسلم آذر   3894 Day ago

ی خاطره دیگه دارم از سال 89 تو دربی 69 . با داداشم رفته بودیم استادیوم و بازی درحال تموم شدن بود . من چون زیاد تجربه دربی رفتن رو دارم از دقیقه 85 به داداشم میگم بیا بریم بالای پله ها که اگر سوت رو زدند دیگه معطل نشیم . در  حال بالا رفتن بودیم که من به شکل نیم تنه برگستم و زمین رو نگاه می کردم . جباری پاس رو انداخت و شیث به دنبال فرهاد و گل استقلال . پسر خیلی حال داد . باور کردنی نبود

By   میثم محمدی قراسویی   3894 Day ago
Written by: مرضیه غلامی

[quote=meisam taj025]

دوست عزیز

فکر کنم که نشدجواب  .جواب رو قطعی بده .اون وقت میگی وقتمو ذحیره کنم 

اگر همون دعوای آخر بازی که سه نفری ریختن سر نوازی و میگی؟! همون 2 -2 مساوی شد! این که دیگه زدن نداره!!!!

By   امید زین آبادی   3894 Day ago
Written by: میثم محمدی قراسویی

بهترین خاطره من سال 89 تو دربی 69 وقتی که 7 مقدس کارو تموم کرد.

By   رضا محبی   3893 Day ago
Written by: امید زین آبادی
برای من 3-2که استقلال برد با گل پیروز
By   حسن یارمحمدی   3893 Day ago

دربی سال 79 که با گل علیرضا اکبرپور بردیم خیلی خوب بود چون بعد چندین سال اس اس موفق به پیروزی شده بود

جزو معدود بازیایی بود که من مهمون بودم آخه دوست دارم بازی با لنگیارو تو خونه تو آرامش نگاه کنم

By   ali deghan   3892 Day ago

مشت برومند

وای چه حالی داد