کمربند میانی استقلال

کمربند میانی استقلال
By   ali deghan   3896 Day ago

به نظر شما خط میانی استقلال تو این چند بازی

خوب عملکرده یا ضعیف بوده

بجز خسروحیدری که عالی بوده

By   میثم محمدی قراسویی   3896 Day ago

یه کم بد اورده! ولی با بازگشت آندو، جواد یه خط میره جلوتر و بهتر میتونه به خط حمله کمک کنه... هاشم که مصدوم بوده، ولی خسرو خوب بوده...!

By   امید زین آبادی   3896 Day ago
Written by: میثم محمدی قراسویی

به نظر من اگه بخوایم حقیقت رو بگیم باید قبول کنیم کمربند میانی استقلال نتونسته خیلی خوب ظاهر بشه اونم به خاطر اینه که هنوز بازیکنان نتونستند هماهنگی کامل رو بدست بیارند.حیف شد مجتبی تو تیم نیست(به خدا یهو یاد مجتبی افتادم ببخشید.)

ایشالا هفته به هفته بهتر خواهیم شد.

By   امیر حسین اسلامی   3896 Day ago

من گزینه خوب رو زدم.چون تا به اینجا در کورس قهرمانی هستیم.تیم موقعیت های زیادی برای مهاجمان خلق کرده.فقط تنها ایرادی که میشه گرفت اینه که در بعضی بازیها آنچنان که باید به خط دفاعی کمک نمیکنن و گلهای زیادی میخوریم

By   مرضیه غلامی   3895 Day ago

میانه زمین استقلال هنوز با هم هماهنگ نیستن  میشه  گفت امیرخان هنوز جانشین خوبی واسه  جباری پیدا نکرده و همین مسأله باعث شده خط میانی سردر گم باشه و انسجام لازم رو نداشته باشه این موضوع فشار بیشتری روی خط دفاع وارد میکنه و باعث می شه که دفاع اشتباه بیشتری داشته باشه. و همچنین مهاجمان هم خوب تغذیه نمی شن و یکی مثل قاضی خودش میاد عقب تا توپ بگیره و به جلو بره .

By   رضا محبی   3895 Day ago
Written by: مرضیه غلامی

میانه زمین استقلال هنوز با هم هماهنگ نیستن  میشه  گفت امیرخان هنوز جانشین خوبی واسه  جباری پیدا نکرده و همین مسأله باعث شده خط میانی سردر گم باشه و انسجام لازم رو نداشته باشه این موضوع فشار بیشتری روی خط دفاع وارد میکنه و باعث می شه که دفاع اشتباه بیشتری داشته باشه. و همچنین مهاجمان هم خوب تغذیه نمی شن و یکی مثل قاضی خودش میاد عقب تا توپ بگیره و به جلو بره .

احسن منم همین .فقط عشق من مجتبی
By   ساحره عصار   3894 Day ago
به نظر من خوبن فعلا هنوز هماهنگ نشدن خوب با هم ماشالله بازیها هم که پشت هم روشون خیلی فشاره بیچاره ها
By   ali deghan   3894 Day ago

از دوستان بابت نظرات خوبشون تشکر میکنم

By   مجید مسلم آذر   3891 Day ago

باتوجه به مصدومیت هافبکهای بازیساز بد نبودن

By   مجید مسلم آذر   3891 Day ago

استقلال با مصدومان زیاد خط میانی تا اینجا نتایج خوبی گرفته فقط امیدوارم بتونن جانواریو رو تا برگشت جباری برگردونن

By   حمید سلیمان باری   3889 Day ago

به نظر من تا اینجا خوب عمل کردن ولی بهتر از این هم میشوند

By   محمد طاطیان   3886 Day ago

نکونام بد کار میکنه دیگه

By   علیرضا جوادیان   3883 Day ago
هنوز هماهنگ نیستند شاید هم یک هافبک طراح کم دارند
By   علیرضا جوادیان   3883 Day ago
By   ساحره عصار   3883 Day ago
Written by: ali deghan

از دوستان بابت نظرات خوبشون تشکر میکنم

خواهش میکنیم بی انتها
By   علیرضا جوادیان   3881 Day ago
بالاخره لاوره امد شاید همانی باشد که همه منتظرش هستیم
By   مهدی خلیلی شهنا   3872 Day ago

به نظر من عملکرد این خط ضعیف است .چرا که مجتبی جباری رو از دست دادیم .به جاش پژمان نوری رو گرفتیم که حتی 10%پژمان ملوان نیست .آندو رو گرفتیم که بنده خدا خودشش هم نمیدونه جلوی دفاع رو جمع کنه .وسط رو نگهداره یا به مهاجما کمک کنه .جواد هم عین آندو .لاوره رو گرفتیم که برای بنده خدا حاشیه درست کردیم .جاسم کرار هم که از آقای فتخ اله زاده بپرسید

که به نفع چه کسی بود که اینگونه و نسنجیده با احساسات استقلالیها بازی کند(از یک مدیر که استخوان ترکانده فوتبال است .......)جمشیدیان هم که لیگ شروع نشده مصدوم شد .خود شما قضاوت کنید .تازه عملکرد ضعیف خط دفاعی تیم که همان بازیکنان قدرتمند پارسال هستند (کل فصل قبل 18گل خورده)بدلیل این سر درگمی هافبکهاست .این بازیکنان از نظر فردی سرتر ازکلیه بازیکنان

حاضر در لیگ هستند ولی ببینید ضعف مدیریت و اعمال سلیقه و خصومت فردی مدیر تیم چه بلایی سر تیم آورده است .

By   مجید مسلم آذر   3871 Day ago

به قول دوستان خط هافبک ما خیلی سردر گم کار میکنه . ما سه تا هافبک دفاعی میزاریم داخل زمین . این با روح تفکر هجومی ژنرال کاملا در تضاده . بخاطر همین زیاد خوب نبودیم

By   امیر حسین گودرزی   3867 Day ago

خوب نیس چون همه حالت تخریبی دارن و نبود یه طراح کاملا حس میشه

By   محمد طاطیان   3866 Day ago

هافبک های استقلال بهترین های ایرانند

ولی سردرگمند

درسته جباری نیست ولی نمردیم که

By   مجید مسلم آذر   3862 Day ago

زیاد خوب نبودیم چون هجومی نیستیم

By   لیلا واحدی فرد   3861 Day ago

زیاد خوب نبودن و در کل انتظارات رو برآورده نکردن

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.