امیر قلعه نوعی V.S علی دایی

امیر قلعه نوعی V.S علی دایی
By   امیر حسین اسلامی   3894 Day ago

با سلام خدمت دوستان محترم

من میخواستم در آستانه دربی 77 یه آمار مختصری از عملکرد دو سرمربی در دیدارهای دربی بین دو تیم براتون بزارم.امیدوارم مورد پسندتون واقع بشه.

امیر قلعه نوعی

آمار به عنوان سرمربی :

8 بازی ، 3 برد و 5 مساوی(37.5% برد و 62.5% مساوی)

8 گل زده و 3 گل خورده(تفاضل 5+ )

آمار به عنوان بازیکن :

8 بازی ، 3 برد ، 3 تساوی و 2 باخت ( 37.5% برد ، 37.5% تساوی و 25% باخت)

یک کارت قرمز

علی دایی

آمار به عنوان سرمربی :

3 بازی ، 1 برد و 2 باخت (33.3% برد و 66.6% باخت)

2 گل زده و 3 گل خورده(تفاضل 1- )

آمار به عنوان بازیکن :

6 بازی ،  3 تساوی و 3 باخت ( 50% تساوی و 50% باخت ) 

دربی های مشترک

دربی 38 :

هر دو بازیکن بودند.نتیجه 2-2 بود که با توجه به درگیری های بین بازیکنان که منجر به اخراج شاهرودی و محرمی از پرسپولیس و قلعه نوعی از استقلال شد و سپس تماشاچیان پرسپولیس به زمین هجوم آوردند و بازی نیمه کاره ماند و استقلال رو 3-0 برنده اعلام کردن.

دربی 40 :

هر دو بازیکن بودند و بازی با نتیجه 3-1 به سود استقلال به پایان رسید.

دربی 41 :

هر دو بازیکن بودند و بازی با نتیجه 0-0 به پایان رسید.

دربی 55 :

دایی به عنوان بازیکن و قلعه نوعی به عنوان سرمربی به مصاف هم رفتند و بازی 2-1 به نفع استقلال به پایان رسید.

دربی 56 :

دایی به عنوان بازیکن و قلعه نوعی به عنوان سرمربی به مصاف هم رفتند و بازی با نتیجه مساوی 1-1 پایان یافت.

چند نکته جالب :

دربی 77 اولین دربی هست که قلعه نوعی و دایی هر دو به عنوان سرمربی رو در روی هم قرار میگیرن.

هم علی دایی هم قلعه نوعی تا به حال در دربی موفق به گلزنی به تیم مقابلشان نشدند.

در دیدار هایی که علی دایی به عنوان بازیکن بازی کرده هرگز موفق به شکست استقلال نشدند.

در دربی های مشترک ( یعنی هر دو چه به عنوان بازیکن چه مربی با هم در زمین بودند) تیم استقلال شکستی نداشته.

در دیدارهایی که قلعه نوعی سرمربی استقلال بوده هرگز به پرسپولیس نباخته و علی دایی در دیدارهایی که سرمربی پرسپولیس بوده هرگز مساوی نداشته.

By   حسن یارمحمدی   3894 Day ago

مرسی از زحمتت

اون دربی که اس اس با گل عنایتی برد یک صفر (فک کنم سال 84 بود) دایی تو زمین نبود؟؟؟؟؟

دایی به عنوان بازیکن 3 تا باخت داده پس چرا دو تاشو گفتی؟؟؟

By   رضا محبی   3894 Day ago
Written by: حسن یارمحمدی
اینم جالب دوستان بدونن اگه اشتباه نکنم بگم دایی موفق به گل زدن به استقلال نشده که بهترین موقعیت گلزنیشو اواخر بازیش پنالتی بود که داداشمون وحید طالب لو گرفت و داغشو به دل لنگیا ودایی گذاشت.
By   مرضیه غلامی   3894 Day ago

امیر حسین خان ممنون

اطلاعات خوبی بود بازم ممنون

به امید برد استقلال

By   میثم محمدی قراسویی   3894 Day ago
Written by: مرضیه غلامی

طبق معمول، سورپرایز شدم!!!! ممنون از زحمات بی دریغت.....

مرسی از زحمتت

اون دربی که اس اس با گل عنایتی برد یک صفر (فک کنم سال 84 بود) دایی تو زمین نبود؟؟؟؟؟

نه تو اون بازی دایی نبود

بازیکنان پیروزی: فرشید کریمی، شیث رضایی، علی انصاریان، بهروز رهبری فرد (کاپیتان)، حامد کاویانپور، باقری (۶۹حاجی‌زاده)، پژمان نوری، علی علیزاده، مهرداد اولادی، جواد کاظمیان، مهرزاد معدنچی (۷۴انتظاری)

دایی به عنوان بازیکن 3 تا باخت داده پس چرا دو تاشو گفتی؟؟؟

خوب منم هر 3تاشو گفتم.دربی های 38 و 40 و 55

یه دربی بود دایی موقعیت تقریبا تک به تکو خراب کرد

دروازه بانمون فکر کنم برومند بود توپو گرفت شما چیزی یادت هست؟

تازه الان متوجه شدم

شاید جزو دربی مشترکشون نبوده

By   امیر حسین اسلامی   3893 Day ago

اگر اشتباه نکرده باشم سال 82 بود تو دربی 55 بود یا دربی 56.

تو دربی 55 که گزارشگرش هم عادل بود استقلال با گل دقیقه 8 بازی با بغل پای زیبای علی سامره 1-0 پیش افتاد.سید عباسی تو میانه های زمین پرسپولیس پاس داد به عنایتی و عنایتی هم به زحمت توپ رو برای سامره کاشت و اون هم بدون معطلی گل رو زد.

گل دوم هم روی RPG 7 محمود فکری تو دقیقه 55 زدیم.اگر اشتباه نکرده باشم کریم باقری روی ممد نوازی خطا کرد و فرزاد مجیدی توپو واسه فکری کاشت و اونم با شوتی دیدنی توپ رو به گل تبدیل کرد.

و در دقیقه 68 عیسی ترائوره یکی از گل ها رو جبران کرد.

تو این بازی اولین بازی عنایتی در دربی بود و امیر حسین صادقی تنها بازیکنی بود که تو اون دربی برای استقلال بازی میکرد و الانم بازی میکنه.

مربی قلعه نوعی بود و کمک مربی صمد مرفاوی.حاجیلو هم سرپرست بود.

تو دربی 56 ابتدا استقلال با گل دیدنی سید داوود سید عباسی پیش افتاد.سید عباسی پیروانی و کریم باقری رو دریبل زد و با یه شوت محکم دروازه پرسپولیسو باز کرد.توپ قبل از ورود به دروازه یه بارم زمین خورد.اگرم اشتباه نکرده باشم گزارشگر اون بازی شفیع بود.

دقیقه 19 هم حامد کاویانپور بازی به تساوی کشوند و 1-1 تموم شد.

By   حسن یارمحمدی   3893 Day ago

بچه ها اکثرگل های دربیو سایت آپارات پوشش داده

حتی اون 6 تای مزخرفم گذاشته

By   امیر حسین اسلامی   3893 Day ago

دربی 55 دایی با علی سلمانی تعویض شد.تو اون بازی اصلا دایی محو شده بود واصلا خوب بازی نکرد.داورای این بازی هم از پرتغال بود.مطمئنم که تو این دربی دایی این موقعیت براش بوجود نیومد.

تو دربی 56 دایی این موقعیت رو خراب کرد که داورای بازی هم از ترکیه بودن.

By   حسن یارمحمدی   3893 Day ago

ممنون diferent عزیز

مثل همیشه عالی بودی

By   میثم محمدی قراسویی   3893 Day ago

یه دربی و یادم میاد که، حمید استیلی تازه به لنگ اومده بود! توی بازی با اس اس ، وسط زمین خیلی با محمود خان فکری درگیر میشد، ولی فکری هیچ جوره بهش اجازه عرض اندام نداد! طوری که یا توپش رد میشد و یا خودش! فکر کنم سرمربی لنگ م، علی پروین بود! نیمه دوم که شروع شد، استیلی بخاطر عدم کارایی لازم تعویض شد وخیلی برای لنگیا گرون تموم شد! چون بدجوری روش حساب باز کرده بودند!!!!!!

By   میثم محمدی قراسویی   3893 Day ago
Written by: میثم محمدی قراسویی

یه دربی و یادم میاد که، حمید استیلی تازه به لنگ اومده بود! توی بازی با اس اس ، وسط زمین خیلی با محمود خان فکری درگیر میشد، ولی فکری هیچ جوره بهش اجازه عرض اندام نداد! طوری که یا توپش رد میشد و یا خودش! فکر کنم سرمربی لنگ م، علی پروین بود! نیمه دوم که شروع شد، استیلی بخاطر عدم کارایی لازم تعویض شد وخیلی برای لنگیا گرون تموم شد! چون بدجوری روش حساب باز کرده بودند!!!!!!

معذرت میخوام!!! باید تو قسمت خاطرات دربی اینو مینوشتم!!!!!!

By   مجید مسلم آذر   3875 Day ago

مرسی عزیزم عالی و کامل بود فقط ایکاش به ایرادهای دوستان هم جواب میدادی تا ما بیشتر روشن بشیم

By   سمانه صمدی   3852 Day ago

ممنون عالی بود........

دختره همیشه آبی.........

By   مجید مسلم آذر   3838 Day ago

By   لیلا واحدی فرد   3789 Day ago

تمام قهرمانیهای دایی با داد و بیداد کنار زمین بوده

By   مجید مسلم آذر   3789 Day ago

شاهکار جدید دایی هم حمایت از داوری بازی با مس بود . داوری که فاجعه بود و حتی بازی با گهر هم اینقدر اشتباه نداشت

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.