استفاده از دروازه بان دوم تیم برای مدت 2 الی 3 هفته ؟

استفاده از دروازه بان دوم تیم برای مدت 2 الی 3 هفته ؟
By   مهدی خلیلی شهنا   3866 Day ago
By   محمد رجبی   3865 Day ago
به نظر من تو این شرایط اصلا کار درستی نیست
By   مهسا صادقی   3865 Day ago
Written by: محمد رجبی
به نظر من تو این شرایط اصلا کار درستی نیست
منم باشما ملفقم اصلا کار خوبی نیست
By   مجید مسلم آذر   3865 Day ago

آخه چرا این کارو انجام بدیم . سید در گلهای خورده اخیر هیچ نقشی نداشته . ولی کلا باید ی دروازه بان ذخیره خوب در تیم داشته باشیم

By   مهدی خلیلی شهنا   3864 Day ago
دوست عزیز majidazar1360 نظر شما در مورد افت روحسی سید مهدی رحمتی چیه ؟ آیا موافق نیستی سید نیاز به ریکاوری از لحاظ روحی داره ؟ حالا از نطر بدنی بماند که قبل هر بازی به زور آمپول میفرستنش توی زمین .شما فصل قبل رو یادتون رفته .سید حتی یکی از گلهایی که تو این فصل خورده رو نمی خورد.پس باید به رحمتی استراحت داد تا این دروازه بان بزرگ خودش رو پیدا کنه .
By   امیر حسین گودرزی   3864 Day ago

رحمتی نیاز به استراحت داره موافقم

By   ساحره عصار   3864 Day ago
تو شرایطی که الان تیم داره به نظر من اسلا کار درستی نیست ولی بعدها باید روش فکر کرد
By   ساحره عصار   3864 Day ago
Written by: ساحره عصار
تو شرایطی که الان تیم داره به نظر من اسلا کار درستی نیست ولی بعدها باید روش فکر کرد
اصلا ...........ببخشید دوستان
By   مجید مسلم آذر   3859 Day ago
Written by: مهدی خلیلی شهنا

دوست عزیز majidazar1360 نظر شما در مورد افت روحسی سید مهدی رحمتی چیه ؟ آیا موافق نیستی سید نیاز به ریکاوری از لحاظ روحی داره ؟ حالا از نطر بدنی بماند که قبل هر بازی به زور آمپول میفرستنش توی زمین .شما فصل قبل رو یادتون رفته .سید حتی یکی از گلهایی که تو این فصل خورده رو نمی خورد.پس باید به رحمتی استراحت داد تا این دروازه بان بزرگ خودش رو پیدا کنه .

میشه از ی دروازه بان متوسط برای نیمکت استفاده کرد ولی تیمهای بزرگ اروپایی به دروازه بان استراحت نمیدن . رئال این کارو کرد و داره آسیب می بینه

By   لیلا واحدی فرد   3859 Day ago

موافقم

By   مجید مسلم آذر   3855 Day ago

منم موافق شدم . امیدوارم دوباره طالب لو برگرده

By   مرضیه غلامی   3855 Day ago

در خوب بودن رحمتی حرفی نیست ولی بی شک  نیاز به استراحت و تجدید قوا  احساس میشه

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.