ایا امشب مجیدی و اکبر پور خوابشون میبره

ایا امشب مجیدی و اکبر پور خوابشون میبره
By   آکو نوبری   3862 Day ago
بخدا اینها فقط و فقط ادعا هستن نه بازیکن حرفه ای همشون
By   میثم محمدی قراسویی   3862 Day ago

دوست عزیز استقلالی

منم مثل شما خیلی ناراحتم! ولی با نظر شما مخالفم!!! فرهاد، فقط یه افتخار آسیایی با تیم استقلال توی کلکسیونش کم داشت که تواین دوره میتونست بدست بیاره! پس تا جایی که توان داشت، برای تیم زحمت کشید!!! نه فقط اون، بلکه همه بازیکنا! ولی بازم میگم::: یه موقع هایی نمیشه که نمیشه!!!!

By   ساحره عصار   3862 Day ago
Written by: میثم محمدی قراسویی

دوست عزیز استقلالی

منم مثل شما خیلی ناراحتم! ولی با نظر شما مخالفم!!! فرهاد، فقط یه افتخار آسیایی با تیم استقلال توی کلکسیونش کم داشت که تواین دوره میتونست بدست بیاره! پس تا جایی که توان داشت، برای تیم زحمت کشید!!! نه فقط اون، بلکه همه بازیکنا! ولی بازم میگم::: یه موقع هایی نمیشه که نمیشه!!!!

درسته........
By   محمد طاطیان   3861 Day ago

سیاوش با فرهاد همه کار کردن

دیشب شبشون نبود این دلیل نمیشه بگیم کم کاری کردن

By   امیر حسین گودرزی   3861 Day ago

فرهاد که بهترین بود!

By   مهسا صادقی   3859 Day ago
ببخشید شرمنده ولی به خداما هم ناراحتیم من اون شب تا نصفه های شب خوابم نبرد یا امروز این لنگی ها منو به تیر بارون بسته بودن ولی اعتقاد دارم که داداش های گلم بسیار بسیار خوب بازی کردن اولا که هرچی در توان داشتن گذاشتن ودومن که اگه این بازی هارو در برابر تیمای خودمون از جمله لنگی ها سپاهانی ها بازی کنن دیگه هیچ کس جلو دارمون نمیشه وجواب شمادوست عزیز به نظرمن داداشام شب خوب میخوابن چون واقعا تلاش خودروکردن وبس یاعلی
By   امیر حسین اسلامی   3859 Day ago

به نظر من سیاوش و مجیدی جز بهترین ها بودند.مخصوصا سیاوش که تا دقیقه نود میدوید و جنگنده بازی کرد.

به نظر من نوری و جمشیدیان افتضاح بودن

By   مجید مسلم آذر   3851 Day ago

جمشیدیان هم خوب بود ولی نوری بد بود

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.