نظر شما در مورد بازی با الجزیره چیست؟

نظر شما در مورد بازی با الجزیره چیست؟
By   حمید شریفی   5521 Day ago

بازی با الجزیره هم تموم شد یه بازی که تو آزادی مساوی دادیم با هنر نمایی علی علیزاده و باز اشتباه امیر خان تو دادن پنالتی به آرش هیچ کس منکر قابلیتهای آرش نیست اما همه میدونیم که اون پنالتی زن نیست پس چرا؟و تا کی مجبوریم بازی علیزاده رو تحمل کنیم با این همه سر و صدا بازیکن خریدیم که بزاریم رو نیمکت رینالدو برای کی خریده شد کی قراه امتحان بشه؟

چرا حالا که وقت برداشت نتیجه هستش داره همه چیز خراب میشه؟

By   علیرضا روشن   5521 Day ago

سلام

فقط میتونم بگم یاد رضا عنایتی بخیر

هم پنالتی زن بود هم گل زن بود هم .....

یادت بخیر آقا رضا

By   بهرام معظمی   5521 Day ago

علیزاده واقعا نون بازوشو می خوره

By   محمد عسگری   5521 Day ago
استقلال در مقابل این تیم خوب بازی کرد ولی نتیجه نگرفت نمیدونم آوردن علیزاده آیا در اون موقع برای چی بود امیر میخواست به آسیا هم بگه ما چیزی بلد نیستم از نظر فنی فقط با اوت دستی بلند میتونیم نتیجه بگیریم اخه اینم شده تاکتیک کم آبرو داشتیم اونم میخواست ببره !!!!!!!!!! به چه قیمتی اینکار میکنه آقای امیرخان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
By   بردیا امینی   5521 Day ago

استقلال یکی از بهترین بازیاشو انجام داد,حداقل 6 تا موقعیت بالای 90%داشت اونا یکی که متاسفانه بازی مساوی شد.

در مورد آقای قلعه نویی نمیتونم نظر بدم چون از دید من بهترین مربیه تو تمام تیما پنالتی ممکنه گل نشه آقای برهانی پنالتی زن قابلیه اینو تو لیگم اثبات کرده.

آقای خسرو حیدری بهترین بازیکن بود.

من اطیمینان دارم که صعود میکنیم.

By   nima karimi   5520 Day ago

با سلام

فقط می تونیم بگیم که خوب بازی کردیم اما خوب به بازی خوب امتیاز نمیدن.

کار برامون خیلی سخت شده اما خوب  نا امید نیستیم اگه خدا بخاد و بچه ها تلاش روبیشنر کنند و توپ ها برن تو گل از این مرحله صعود می کنیم.

By   رضا کلاگر   5519 Day ago
بهتره به بازیهای دیگر فکرکرد .رضا

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.