محمدرضا از اردکان

محمدرضا از اردکان
By   محمدرضا ع   3856 Day ago

با سلام به کلیه هواداران عزیز

محمدرضا هستم از اردکان . یزد

جام باشگاهای آسیا رو که از دست دادیم مقصر اصلیش جباریه . از دست اندرکاران و هواداران عزیز میخوام که نزارن جباری دورو ور تیم بیاد.

By   مهسا صادقی   3856 Day ago
ولی من با نظر شما مخالفم چون دست داداش مجتبی که نبود اس اسی ها اون رو نمی خواستن بعدجای این حرفا در گفتگو ازاد ن این جا ممنون
By   مجید مسلم آذر   3856 Day ago

آره والا وقتی نمی خوانش چیکار کنه

By   امیر حسین گودرزی   3856 Day ago

ولی من با نظر شما مخالفم چون دست داداش مجتبی که نبود اس اسی ها اون رو نمی خواستن بعدجای این حرفا در گفتگو ازاد ن این جا ممنون

By   میثم محمدی قراسویی   3855 Day ago
Written by: مجید مسلم آذر

آقای محمدرضا، به نوبه خودم ورود شما را به سایت باشگاه محبوب و پرافتخار استقلال، تبریک میگم... امیدواریم بتونیم از نظرات خوب شما استفاده کنیم...

By   مهدی خلیلی شهنا   3851 Day ago
سلام و خیر مقدم به محمدرضای عزیز .با نظرت مخالفم . خوب جباری رو نخواستن . ولی آیا نباید یکی رو بجاش میگرفتن که جای خالیشو پر کنه ؟
By   مجید مسلم آذر   3851 Day ago

خدایی جمشیدیان نشون داده که میتونه جایگزین خوبی برای جباری باشه

By   مهدی خلیلی شهنا   3851 Day ago
امیدوارم که همینطور باشه . چون با یک بازی نمیشه راجع به بازیکن نظر داد .ولی تو بازی سئول خداییش یه تنه کلی گل هدر داد .
By   میثم محمدی قراسویی   3851 Day ago

ایمان باصفا بازیکن جدیدی که ازش بعنوان پدیده صحبت میشه و امیرخان خیلی امیدواره که جای جباری و باهاش پر کنه!!!

By   علیرضا جوادیان   3851 Day ago
از عکست ممنون امیدوارم همانطور که گفتی خوب باشد در ضمن به دوست خوبمو ن هم خوش امد میگویم علی

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.